Rammstein 30/5/2024 @Olympic Complex

Το βλέπω το Terra Vibe Stadium να έρχεται…

Ριζούπολη !!! ( για πλάκα το λεω ! )

Θα είναι όπως στον covid δηλαδή; Θα δεις live streaming τους Rammstein εφόσον έχεις πληρώσει online εισιτήριο;

1 Like

και κάποια στιγμή θα βλέπεις και τον Μπέο να διαμαρτύρεται γιατί ήθελε οικογενειάρχηδες στις κερκίδες

1 Like

Κλείδωσε το γήπεδο.

5 Likes

Αληθινο η’ τρολια;

αληθινή τρολιά :stuck_out_tongue:

Πόσο θα ήθελα να ήταν αλήθεια :smiling_face_with_tear:

3 Likes

Τρολιά.

Θα κλαίμε το άλσος αν παίξουν Opap arena :stuck_out_tongue:

2 Likes

Γιατί, άσχημα θα ήταν ;

Να πατούσαν τα ίδια Άγια Χώματα στα οποία έχουν μεγαλουργήσει ο Τζαλακώστας, ο Χατζηαγγελής και ο Μπονγκ; Μόνο άσχημα δε θα ήταν!

2 Likes

Μωρε λες;

4703828

2 Likes

Κάτσε, για τον τελικό ή τη συναυλία λες :smiling_imp: :smiling_imp:

1 Like

Ωραίο διήμερο στην Αθήνα για τελικό κόνφερενς με Παναθα και συναυλία την άλλη μέρα. Μόνο η πρώτη θέση του Γιουρόπα μπορεί να μου το χαλάσει :clown_face:

2 Likes

Πλακα πλακα ο τελικος θα παιξει ρολο στην προπώληση. Θα υπαρχουν πολοι Γερμανοι ,Αγγλοι και οτιδηποτε που ελπιζουν οτι θα ειναι στον τελικο και θα το συνδυάσουν.

Εγώ θα γίνω συνδρομητής στην εφημερίδα Ελεύθερη Ωρα. Θέλω να παρακολουθώ από κοντά τις εξελίξεις. Λογικά του χρόνου το καλοκαίρι δεν θα υπάρχουμε. Και υποτίθεται περιμένουμε άλλο ένα μεγάλο όνομα για Ιούλιο.

2 Likes

μαλλον δεν γνωριζεις καλα το γκρουπ…
Ενδεικτικά, κανουν νωρις sold out σε σταδια 110.000 θεσεων με εισιτηρια που ξεκινουν απο 120€…

1 Like

Εδω ειναι Ελλαδα βλασφημε

2 Likes

Καπου ειδα , σε οχι επίσημη σελιδα μαλλον , για Ολλανδια 129 τα fos και 106 τα standing area.