Rammstein @ Terra Vibe, 28/06

Τι γαύρος αυτοί είναι υπό εξαφάνιση τώρα. Τα παόκια είναι για σοβαρό ξύλο, έχουν ψυχή. Οι γαύροι ας πάνε για χόρτα.

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αυτα ειναι λεμε

κολαση :lol::lol::lol::lol::lol:

Την έβαψες φιλαράκι, έχουμε την ΙΡ σου και οι Misfits πλέον σε ψάχνουν.

Misfits χωρίς Danzig μωρέ?

σταματα να τρομαζεις τον κοσμο…

απλα πεστου πως οι Rammstein θα παρουν ελληνικη υπηκοοτητα…:lol::stuck_out_tongue:

Οι μισφιτς πλέον δεν υπάρχουν. Παρακάτω.

Νομίζεις.

αγαπαω αυτο το τοπικ … ΡΕ ΜΗ ΣΒΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ Ε …:lol:

μπλιντιν θες να με παντρευτεις ?

Προτείνω να χαλαρώσεις και να μην απειλείς χωρίς λόγο. Έχω γνωστό στην ασφάλεια, ξέρω τα αρχικά σου, 1 τηλέφωνο δουλειά είναι.

Πάρε και τα τελικά μου για να μη δυσκολευτεί πολύ ο γνωστός σου.

Είναι: S S

Τέλος πάντων σπάστε ή πείτε κάτι για τη συναυλία.

εγω εχω μπαρμπα στην κορωνη… μια αναπαντητη να κανω!!!

Να δείτε που είναι ο Ξήγας!!! :lol: :stuck_out_tongue:

πουλο ολοι ξερω Τζουλια … εχω ακουμπησει ρογα ενα καλοκαιρι το 93 …8)

:lol::lol::lol::lol::lol:…

[SIZE=“5”]ΘΕΟΣ!!![/SIZE]

αν ηταν ο ξηγας θα συμπληρωνε : TI 55 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΔΩΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ? ΑΠΑΤΗ …

Αριστερή ή δεξιά??? :stuck_out_tongue:

Μπα αυτός κάνει δώρο φωτογραφία σου την ημέρα της συναυλίας με αύξοντα αριθμό… :lol:

Ρε Trivium13 εχεις πραγματικα λογο που εισαι στο συγκεκριμενο post? Πες μου ρε φιλε χωρις παρεξηγηση γιατι το κανεις αυτο??? ποιο ειναι το κερδος σου με το να προσβαλλεις το οτιδηποτε ασχολειται ο καθενας???

p.s. Δυστυχως για σενα, ο Chris δεν εχεις ιδεα για ποιους misfits μιλαει… :wink:

Ρε μην τρελενεστε…Ορισμενοι εχουν υπερβολικα πολυ ελευθερο χρονο και δεν ξερουν τι να τον κανουν…Μεσα σε ολες τις καταπληκτικες ιδεες για να τον γεμισουν ερχονται και αυτες που συνανταμε εδω…

Δυστυχως στις μερες μας οταν ο καλυτερος φιλος του ανθρωπου γινεται ο υπολογιστης του, βρασ’τα…Χανει ολο το νοημα της ημερας και της διασκεδασης του…Και στο τελος χανει και το νοημα της ζωης του…Εκει πλεον κολλαει το ‘‘Get A Life’’…

Δεν ξερω ο συγκεκριμενος τι ζορι τραβαει, αν και δεν ειναι μονο αυτος…Παραδειγματα εχουμε και παλιοτερα…Αλλα ενταξει θα βαρεθει καποια στιγμη και θα βρει κατι αλλο να κανει…

Δεν το ξερω το παιδι αλλα ο καθενας κρινεται απο αυτα που λεει και κανει…Μπορει να ειναι ο καλυτερος ανθρωπος στον κοσμο αλλα με γνωμονα αυτα που βλεπουμε εδω, ειναι δικαιολογημενες οι αντιδρασεις και οι απαντησεις που παιρνει…

Πωπω πολυ φιλοσοφικα τα λεω…:stuck_out_tongue:

Δεν μου παει και ειμαι και off topic…:stuck_out_tongue:

Το αφηνω εδω…