Rammstein @ Terra Vibe, 28/06

Προτείνω να χαλαρώσεις και να μην απειλείς χωρίς λόγο. Έχω γνωστό στην ασφάλεια, ξέρω τα αρχικά σου, 1 τηλέφωνο δουλειά είναι.

Πάρε και τα τελικά μου για να μη δυσκολευτεί πολύ ο γνωστός σου.

Είναι: S S

Τέλος πάντων σπάστε ή πείτε κάτι για τη συναυλία.

εγω εχω μπαρμπα στην κορωνη… μια αναπαντητη να κανω!!!

Να δείτε που είναι ο Ξήγας!!! :lol: :stuck_out_tongue:

πουλο ολοι ξερω Τζουλια … εχω ακουμπησει ρογα ενα καλοκαιρι το 93 …8)

:lol::lol::lol::lol::lol:…

[SIZE=“5”]ΘΕΟΣ!!![/SIZE]

αν ηταν ο ξηγας θα συμπληρωνε : TI 55 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΔΩΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ? ΑΠΑΤΗ …

Αριστερή ή δεξιά??? :stuck_out_tongue:

Μπα αυτός κάνει δώρο φωτογραφία σου την ημέρα της συναυλίας με αύξοντα αριθμό… :lol:

Ρε Trivium13 εχεις πραγματικα λογο που εισαι στο συγκεκριμενο post? Πες μου ρε φιλε χωρις παρεξηγηση γιατι το κανεις αυτο??? ποιο ειναι το κερδος σου με το να προσβαλλεις το οτιδηποτε ασχολειται ο καθενας???

p.s. Δυστυχως για σενα, ο Chris δεν εχεις ιδεα για ποιους misfits μιλαει… :wink:

Ρε μην τρελενεστε…Ορισμενοι εχουν υπερβολικα πολυ ελευθερο χρονο και δεν ξερουν τι να τον κανουν…Μεσα σε ολες τις καταπληκτικες ιδεες για να τον γεμισουν ερχονται και αυτες που συνανταμε εδω…

Δυστυχως στις μερες μας οταν ο καλυτερος φιλος του ανθρωπου γινεται ο υπολογιστης του, βρασ’τα…Χανει ολο το νοημα της ημερας και της διασκεδασης του…Και στο τελος χανει και το νοημα της ζωης του…Εκει πλεον κολλαει το ‘‘Get A Life’’…

Δεν ξερω ο συγκεκριμενος τι ζορι τραβαει, αν και δεν ειναι μονο αυτος…Παραδειγματα εχουμε και παλιοτερα…Αλλα ενταξει θα βαρεθει καποια στιγμη και θα βρει κατι αλλο να κανει…

Δεν το ξερω το παιδι αλλα ο καθενας κρινεται απο αυτα που λεει και κανει…Μπορει να ειναι ο καλυτερος ανθρωπος στον κοσμο αλλα με γνωμονα αυτα που βλεπουμε εδω, ειναι δικαιολογημενες οι αντιδρασεις και οι απαντησεις που παιρνει…

Πωπω πολυ φιλοσοφικα τα λεω…:stuck_out_tongue:

Δεν μου παει και ειμαι και off topic…:stuck_out_tongue:

Το αφηνω εδω…

τα ίδια και τα ίδια λέμε; Τη γνώμη μου λέω, αν δεν συμφωνείται εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι. Ούτε εγώ συμφωνώ μαζί σας αλλά δεν βγαίνω να τραμπουκίσω και να αναρωτηθώ “γιατί;”.

Δυστυχώς για σας το παιχνιδάκι το παίζεται λάθος. 2 λέξεις και χέζετε το βρακάκι σας: MAD BOYS. Όταν εσείς φοράγατε κοντά παντελονάκια…

εισαι αλλου γι αλλου και ουτε θα μπω στη διαδικασια να σου απαντησω παλι. Mad boy… :lol::lol: τρεμω και στη σκεψη…μπρρρρρρρρρ… χααχαχχαχαχα.

8O8O

και ολα οσα εχεις πει δεν ειναι τραμπουκισμοι…??
με εχεις πει ανθελληνα χωρις να σου πω τιποτα…
λες κοροιδα, και εγω δεν ξερω ποσο κοσμο… (για τιμες, για μπαντες, για το νεφος…)
στο φορουμ εχεις πει την αποψη σου μονο για…

ελλαδα
τουρκια
κυπρο…

και μην πεις πως ειπες και αλλα…
αυτα ειναι…

ενταξει εχεις καποιες πεποιθησεις (κολληματα…??)
αλλα μην τις περνας στην μουσικη…

αν ενα παιδι δει τα ποστ σου και ειναι 15 και θελει να παει Rammstein πρεπει να κατσει να στεναχωριθει…??
γιατι αν πρεπει να σε παρουμε στα σοβαρα αυτο πρεπει να κανει…
αα…
και να κοψει το εισητηριο στα 2…
και οχι εκει που ειναι ο μπασιστας…

:lol::lol:

Ρε ΑΝΘΕΛΛΗΝΑ συμφωνείΤΑΙ?!?!?

με ΑΙ???

ΠΡΟΔΟΤΗ!!

Το “παίζεται” δλδ δε σε πείραξε :stuck_out_tongue:

[SPOILER]οφτοπικ στο οφτοπικ, αλλά έτσι κι αλλιώς τού 'χουν αλλάξει τα φώτα του θρεντ, οπότε δε βαριέσαι:

ποτέ δε θα καταλάβω τη ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΕΙΑ του να γράφεις τη μία κατάληξη Β’ πληθ/κού με ΑΙ και την αμέσως επόμενη με Ε.[/SPOILER]

Ε, σου λέει κάποιο απ’ τα δυο θα το πετύχω.

Ο ΑΝΘΕΛΛΗΝΑΣ!!

Ελα μωρε δινουμε και αξια στον καθενα που λεει το μακρυ του και το κοντο του.

p.s. mad boys…μπρρρρρρρρρρρρρρ ακομα τρεμω…

καλα ειναι γνωστο πως εδω μας πιανουν τον κ…

αχ εχε χαρη που χω τα μωρα…αλλιως θα ειχα ανεβει…ειναι ο μονος λογος που τα σκαω ακομα στις εγχωριες διοργανωσεις…

μονο οι συναυλιες ειναι φτηνες εξω ρε παιδια ολα…και σε ξενοδοχεια και σε ολα τι να λεμε τωρα