Rammstein @ Terra Vibe, 28/06

Τα ευσημα στον BrianMay ομως!!! οπως πρωτοστατουμε στο κραξιμο να πρωτοστατουμε και στην επιβραβευση!

Δεν με λένε brianmay. :stuck_out_tongue:

AAAAAAAAAAAAA

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΑΤΕ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΤΙΚΕ!!! RAMMSTEIN!!!
ΤΟ ΠΡΟΣΑΝΑΜΑ ΜΠΗΚΕ Κ Η ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΑΝΑΨΕΙ ΣΤΙΣ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ!!!

ξαναερχομαι…

παω να κανω μια ληστεια και τα λεμε σε λιγο…

Παντως τα λεφτα ειναι πολυ καλα! μη λεμε και μ$#^κιες!

Το περιμενα πιο πανω αλλα ειναι super!

Έτσι ρε! Καρδιακό λέμε… Sonisphere + Rammstein + Aerosmith… Πρέπει να πάρω επειγόντως δάνειο!:stuck_out_tongue:

παντως εχουμε aerosmith 20 (αλλη εταιρια βεβαια) sonisphere 24 rammstein 28
τι γαματο θα ητανε να κανανε ενα 3ημερο φεστ με αυτους…θα μου πεις
1.ετσι βγαζουν μαλλον περισσοτερα λεφτα
2.δεν ταιριαζουν οι ημερομηνιες γτι τα φεστιβαλ εξω προλαβαινουν παντα να κλεισουν τα ονοματα…
αλλα να ρε πουστη μου ετσι θα βλεπαμε περισσοτερα ονοματα με λιγοτερες θυσιες…και λογω χρηματων και υποχρεωσεων…(και δεν μ αρεσουν οι rammstein μιλαω γι αυτους που θα ηθελαν να πανε και στις 3 συναυλιες και λογω επαρχιας δεν μπορουν)

Για να αποδίδονται τα του Καίσαρος τω Καίσαρει…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=14923

:oops:

Καλα μωρε κολλησες και εσυ!!! απλα το αλλο το παλικαρι ειχε σημερα τον τελευταιο λογο! και γω ειχα πει περσι για motley crue & Slipknot πρωτος! και τι εγινε , σιγα…

τζτζ τιμουλα παντως ε. δεν μ’αρεσουν ως μπαντα αλλα για 35 ευρα οι φανμποηδες και μη πιστευω ειναι πληρως ευχαριστημενοι

καλά εγω δεν καίγομαι για το live ούτε παρατήρησα πότε και τι είπε ο brian may…ο άλλος το έχει πει 17 μέρες πριν, σωστά κλειδώθηκε το thread ως φήμη, αλλά τώρα που επιβεβωαιώθηκε 100% καλό είναι να του πούμε ευχαριστώ…γιατί κάποια στιγμή θα ξέρει πάλι κάτι κ θα παρακαλάτε να σας πει κ τότε θα το παίζει δύσκολος κ καλά θα κάνει…γι αυτό κάνε το καλό κ επένδυσε και στο μέλλον…

και τον drifter έτσι τον παρακάλαγαν κάποτε όταν άναβε φωτιές με αινιματικά post για live!

  1. lamb of god 30ευρα
  2. sonisphere 85ευρα
  3. rammstein 35ευρα
  4. ακομα ανακοινώνουν για ιούνιο
  5. rockwave???

και ερχομαι και λεω κύριοι,εμεις οι μεταλλοκέφαλοι δεν αξίζουμε κάποιο επίδομα? :stuck_out_tongue:

Δεν θα εχει Rockwave φετος.
Τουλαχιστον οχι για μας. Ισως να παιξει κανενα 2ημερο με αλλου ειδους group

ειλικρινα το ελπιζω γιατι δεν ειμαστε και για πολλα πολλα.
αν και θα μου πεις μονο στο sonisphere να πας εχεις καθαρισει για 100.000 χρονια…τεσπα, περι ορέξεως κολοκυθόπιτα…

πολλα συγκροτηματα ρε παιδι μου,παρα πολλα.δεν ειμαι πολυ τρελος φαν της μπαντας και μαλλον δε θα παω,αλλα τα χρηματα ειναι παρα πολυ καλα.

Ειμαι ηδη εκει!

c u there παιδες8)

Και την πρωτη μερα της καλοκαιρινης μου αδειας!!!:D:D:D
Γαμώ!!!8)8)8)
Τα 35 ευρω ειναι εξαιρετική τιμη για Rammstein θα ελεγα…:slight_smile:
Ειμαι ηδη εκει!!:smiley: