Rammstein @ Terra Vibe, 28/06

Μια χαρά τιμή, ντάξει οι ραμστάιν δεν είναι και στο πηκ τους αλλά πάντα είναι οι ραμστάιν, ΡΕ ΛΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ ΜΑΛΑΚΑΣΑ ΤΕΛΙΚΑ???

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ…
ΒΑΣΙΚΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ…
ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ (35Ε ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ)…

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Αυτο που το ακουσες?? Εγω εχω ακουσει οτι θα γινει τον ιουλιο και υπαρχει εντονη φημολογια οτι headliners καποια απο τις μερες θα ειναι οι Maiden(ΜΑΚΑΡΙ!).
Για τους Rammstein τωρα 35 ευροπουλα μια χαρα ειναι. Για να πω την αληθεια αν ηταν πιο ακριβα δεν θα τα δινα.

κατασκηνωστε εκει μια και καλη

[SIZE=“6”]ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ[/SIZE]

[SIZE=“5”]Γ.Α.Μ.Ω. [/SIZE]λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ

Να κάνω όμως μία ερώτηση… Στο Terra Vibe απ’οσο γνωρίζω απαγορεύονται πυροτεχνήματα και τα σχετικά… Θα δούμε κανονικό show???

Φιλε μου να σου πω. Συγνωμη που δεν αναφερθηκα στο φιλο και θα πω και γιατι τη ζηταω. ΜΙΑ φορα το εκανα περσι να πω κατι http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=574353&postcount=307 που το γνωριζα και γω αρκετο καιρο πριν και αφενος εμφανιστικαν οι γνωστοι ή αγνωστοι κακεντρεχεις ( οπως και τωρα δλδ) αλλα οταν επιβεβαιωθηκε κανεις τους δεν ειπε κουβεντα! ετσι λοιπον αφου δεν ειχα παρατηρησει το post του φιλου οφειλω να του απονειμω και αυτου τα ευσημα παρολο που ειχα γνωση και εγω. οποιος θελει ας με κατηγορησει για αυτο λεγοντας οτι ισως το παιζω ο “και καλα” το ξερα! δε με νοιαζει. απλα δεν θελησα και φετος να μπω στη διαδικασια να ασχολουμαι με το μακρυ και το κοντο του καθενος! το αν το γνωριζα ή οχι υπαρχει ανθρωπος εδω που μπορει να το επιβεβαιωσει.

Ε τωρα τι να σου πω… οτι ξερω ως τωρα ειναι οτι δεν θα εχει. αν αλλαξει κατι σιγουρα θα το μαθεις!

αυτο.

Χωρίς να είμαι φαν του συγκροτήματος, ξέρω πως θέτουν ως βασικό όρο για να παίξουν κάπου, το να έχουν ΟΛΟΚΛΗΡΟ το σόου τους.Τώρα τι να πω,φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύσει και εδώ.

Έτσι πρέπει!!! :smiley:

Αν προλάβω των 35 ή των 45, λογικά θα πάω.

Ετσι ισχυει παιδια!!! πανε οι εποχες που εφερναν group και πετσοκοβαν το show τους για να μπορεσουν να καλυψουν τα εξοδα! τωρα εχουν ισορροπισει λιγο τα πραγματα! καπου ζητανε πλεον λιγοτερα οι μπαντες καπου βαζουν και λιγο το χερι στην τσεπη οι διοργανωτες! :wink:

Θα φέρουν δηλαδή εδώ όλο το σόου με τις φωτιές και τα πυροτεχνήματα μέσα στο δάσος?
Για να δούμε και μακάρι…

ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΛΑΙΩ!!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ…

Η σημερινή μέρα πρέπει να γιορτάζεται κάθε χρόνο… Ανακοίνωση Aerosmith, Rammstein και Cranberries μέσα σε λίγες ώρες;;;;;;;!!!

βασικα δεν πιστευω να γινει αυτο…
μακαρι βεβαια…

To show θα διαφερει ελαχιστα απο το χειμερινο σκελος της περιοδειας.Μεχρι εδω καλα!
Σημαντικο ρολο θα παιξουν και οι καιρικες συνθηκες που θα επικρατουν εκεινη την μερα.Αν εχει καυσωνα δεν θα εχει πολλες φωτιες.Το συγκροτημα μονο σε αυτη την περιπτωση θα δεχθει να αλλαξει το show.
Αυτα απο εσωτερικη πληροφορηση

XΡΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΛΛΑΒΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΝΤΥΘΕΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΝΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑ…

Θα γινω κακος αν πω δε με νοιαζει αν το φερουν ολο το show!! το ειδα!!! :D:D