Μήπως γνωρίζει κανείς για συναυλία των Rammstein?

Γειά σας!Είμαι και καινούριο μέλος.Ξέρει κανείς να μου πεί αν θα κάνουν συναυλία οι Rammstein και πότε???

Παίζε με τον πόνο μας εσύ.

Δεν έχουν καν ανακοινώσει περιοδεία. Ελλάδα δεν παίζει ποτέ να δούμε τέτοια μπάντα. Τουλάχιστον όχι όσο είναι στην ακμή της.

Sorry alla den ithela na paiksw me kanenos ton pono.O aderfos mou me evale na psaksw kai ayto prospathw na kanw.

Ε αν θυμάμαι καλά είπαν πως θα αργήσει η επόμενη περιοδεία τους.

Ayto pou 8a anaferw, fysika den einai to synh8es, alla
to persino live twn Franz Ferdinand nomizw pws k o poio aisiodo3os, den to perimene.

Συγκρίνεις κόστος σόου Franz Ferdinand με κόστος σόου Rammstein.

Η αλήθεια είναι ότι σιγά-σιγά έρχονται όλο και μεγαλύτερα ονόματα στην Ελλάδα, αλλά συγκεκριμένα οι Φραντζ ήρθαν γιατί ο τραγουδιστής τους είναι Έλληνας και έχουν και Έλληνα μάνατζερ…

Σε τί κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας unholy Τσιαμτσίκα ???

Αρχίσαμε να κάνουμε 2-2 τα ποστ ε; Κουφαλίτσα.

Ο μόνος τρόπος να δούμε Rammstein Ελλάδα, είναι χωρίς μεγάλο μέρος του stage show τους, πράγμα θλιβερό. Καλύτερα δηλαδή να κάνει κανείς ταξιδάκι προς Γερμανία μεριά για να τους δει όπως πρέπει, παρά να σκάσει 70 και 80 ευρώ για να δει τους Rammstein με μόνο εξοπλισμό τα γκαζάκια που θα έχουν προμηθευτεί από τις Didi Musics.

Αν είναι να με συμπαθήσεις, πρέπει να φτάσω τουλάχιστον τα 1000…

Τα γκαζάκια, είναι εκείνα τα μπλε απ’το σούπερ μάρκετ, που φτιάχνουμε τον ελληνικό καφέ ???

Kala nai, apo apopshs kostous h mera me th nyxta.
Egw h8ela apla na tonisw thn periodo pou hr8an gia live oi Franz Ferdinand. Persi tetoia periodo (kai ligo nwritera) htan h banda ths opoias ta live ginontan sold out se xrono 0, eixan vgalei ton kalytero pop/rok disko ths xronias kai genikotera htan perizhthtoi.
Kai to live twn Franz Ferdinand tote htan (poly) pio api8ano apo ena endexomeno live twn rammstein.

Αν είναι να με συμπαθήσεις, πρέπει να φτάσω τουλάχιστον τα 1000…

Τα γκαζάκια, είναι εκείνα τα μπλε απ’το σούπερ μάρκετ, που φτιάχνουμε τον ελληνικό καφέ ???[/quote]

Αφού ξέρεις τι νιώθω για σένα.
Αυτά τα γκαζάκια εννοούσα, ναι.

Όχι. Αλλά είμαι κολλημένος και δε μετράει η γνώμη μου. Ούτε η δική σου, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Bravo. Oute extra post den xreiasthke na kanw.

Akrivws. Oso metraei h dikh mou, toso metraei kai h dikh sou. Alla kai ayto einai allo 8ema.

oso stin elladitsa mas tha epimenoume na vazoume megala sigrotimata napaizoun se athlious xorous …px:AN club…kalitera na min erthoun oi rammstein…eimaste ikanoi na tous valoume se kana AN kai autous kai na ksanaginoume roba

Χμ, έχοντας παρακολουθήσει ντιβιντί/μπούτλεγκς/σαρδέλες επί άπειρες ώρες, είμαι στη δυσάρεστη θέση να δηλώσω ότι και οι Μαλακάσες είναι μικροί χώροι για δαύτους. Συναυλίες σε γήπεδα εδώ και τώρα.