Rammstein

Α στο διάολο με συγκινήσατε πρωί πρωί.

Πράγματι, γκρεμίστηκε κανας φούρνος;; Σπάνιο φαινόμενο η ομοφωνία εδώ μέσα! Όχι για να μην το χαλάσω, αλλά γιατί πραγματικά το πιστεύω, οι Rammstein είναι εντ άι φακ δε συγκροτήματα.
Μουσική: Σκέτη πόρωση
Βίντεοκλίπ: Κορυφαία
Φωνή: Απόλυτα ταιριαστή με το όλο στυλ τους και επίσης πωρωτική
Στάση (σχετικά με τα Γερμανικά): Οντως αξιοθαύμαστη
Γερμανικά: Συν
Στίχοι: Το μόνο που δεν έχω ψάξει ακόμη.

Δειτε το Volkerball DVD Ο-Π-Ω-Σ-Δ-Η-Π-Ο-Τ-Ε ! ! !

Μιλαμε για μια απο τις καλυτερες live μπαντες των καιρων μας…

ωπ, υπήρχε τοπικ για τους Rammstein? ανάμεσα στα αγαπημένα μου γκρουπ, όλα τα άλμπουμ τους μου αρέσουν και εντάξει για τα λαιβ τι να πει κανείς…και ψάξτε και τους στίχους, αξίζουν…8) mein Herz brennt λοιπόν :stuck_out_tongue:

Πραγματικα παρα πολυ καλη μπαντα για τις μερες μας!Τα λαιβ τους σπερνουν…σκηνικα,κοστουμια,ηχος,εμφανιση ΟΛΑ!!!

Το Sonne το βιντεοκλιπ το ειδατε που το εφαγε ο Πετρελης???(Με καμια επιτυχια κιολας)[-X [-X

Τρομεροί!

2-3 κομμάτια μόνο και αν.

ωραια μπαντα, καπως πρωτοτυπη και καλα στημενη.

Πολυ καλη μπαντα.

Επειχηρησαν κατι πολυ δυσκολο με τους Γερμανικους στιχους και τα εχουν καταφερει περιφημα.

Πολύ καλοί !!!..και τα γερμανικά σα γλώσσα ταιριάζει στη ροκ και μεταλ σκηνή.Καλά βέβαια κάνουν και δεν έχουν γίνει αμερικανάκια!Γιατί να τραγουδήσουν στα αγγλικά όπως οι περισσότεροι που κάνουν διεθνή καριέρα αφού κι έτσι είναι φοβεροί?!Μπορεί να μην καταλαβαίνω τους στίχους αλλά δεν ξεκολλάω!

Βαρετοί και ανούσιοι…[-X

Μία αρκετά ευχάριστη μπάντα (αλλά ως εκεί). Eπίσης τα live τους είναι ένα εκπληκτικό show…

Καλοί αλλά για κάποιο λόγο με κουράζουν και δεν μπορώ να τους ακούσω πολύ

καλα το volkerball ειναι απιστευτο!!!
γαλλοι να τραγουδανε γερμανικα???οι σοβινιστες γαλλοι να τραγουδανε γερμανικα???
ενταξει απλα μεγαλειο.το σοου τους ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.ο ηχος τους ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ!!!
δυστυχως ελλαδα και να ρθουνε δεν προκειται να δουμε τετοιο σοου!!
τεσπα
μερικα τριβια για οσους ενδιαφερονται!
η κομματαρα Mein Herz Brennt ακουγεται σε μια καταπληκτικη ταινια το ΛΙΛΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!
επισης στη Χαμενη Λεωφορο του φοβερου DAVID LYNCH ακουγονται 2 κομματια τους RAMMSTEIN,HEIRATE MICH!

οσο για το seeman απο οσο ξερω ειναι δικο τους!

καλα το volkerbal ειναι απο τα καλυτερα live που εχω δει! θελω τρελα να τους δω Ελλαδα.μακαρι να μας ερθουν. να μας κανουν ενα γαματο σοου.

Και εγω θελω να τους δω αλλα οχι ελλαδα!Εξω!

γιατι η Ελλαδα τι εχει; που θα βρεις πιο θερμο κοινο;!

ΑΑ???

δεν αντεχω τη γλωσσα των γερμανικων,παρολο που χω και πτυχιο

Μπορει το κοινο να ειναι χειροτερο!
Αλλα θα δω ενα Live Rammstein οπως πρεπει να ειναι με τελειο ηχο τελεια σκηνικα+++