Rapidshare!? (Help!)

Γεια σας ρε παιδιά!
λοιπών άνοιξα αυτή την thread γιατί δη είδα κάποια παρόμοια (Αν κάνω λάθος κλείστε την!).
Λοιπών, το πρόβλημα μου είναι το rapidshare…
Δη έχω premium account k έτσι το κατέβασμα των video από αυτό το ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΌ site είναι αφόρητο…
Θέλω λοιπών να μάθω πως μπορώ να κατεβάζω πολλά πράγματα ταυτόχρονα, η έστω να μην έχω να περιμένω.
Έχω μάθει για το greasemonkey και το πως να το κανεις μέσω proxy αλλα δεν μου πετυχαίνει τίποτα…
Βοήθεια λοιπών!

Βγαζεις το τηλεφωνικο καλωδιο απο το μοντεμ για μερικα δευτερολεπτα…

Ε ναι,την ΙΡ σου αποθηκευει και την μπλοκαρει για καποια ωρα.Αμα κλεισεις το μοντεμ σου και το ξανανοιξεις παιρνεις καινουρια ΙΡ και δεν εχεις προβλημα.
Βεβαια το Premium δεν ειναι καθολου ασχημη επιλογη,κι εγω ελεγα σιγα μην δωσω λεφτα αλλα τελικα εκανα 6μηνη συνδρομη,κανει 30 ευρω,δεν εχει περιορισμους και πιανει τρελες ταχυτητες.Ασε που με το premium μπορεις να χρησιμοποιεις το FlashGet,που απλα δινεις ολα τα λινκ που θες και αυτο τα κατεβαζει μονο του.

Δίνεις το αστρονομικό ποσό των 7 ευρώ το μήνα και παίρνεις πρίμιουμ.

Πριμιουμ φιλε χαλαρα!!Εδωσα 17ε για ενα τριμηνο δοκιμαστικα πρωτη φορα πριν λιγες μερες και εχω τρελαθει,ουτε καλωδια να βγαζεις ουτε τιποτα!!Ταχυτητες φοβερες και κατεβαζεις οσα θες μαζι!!Το ποσο ειναι ελαχιστο μπροστα σε αυτα που βρισκεις εκει μεσα!

Hmmm ναι θα το σκεφτώ, αλλα παίζει πρόβλημα με την πιστωτική μιας και δεν έχω…
Μια ερώτηση ακόμα: το premium δουλεύει και για το .de και για το .com?

Τα torrents δεν τα συζητάμε καθόλου?

Eγω εκανα σημερα αιτηση στην Τραπεζα Κυπρου για προπληρωμενη καρτα οποτε σε κανα 15ημερο θα κανω μια 3μηνη συνδρομουλα :smiley:

Nαι,και τα 2 rapidshare ειναι.
Τα torrents ειναι αλλο πραγμμ ρε συ,μια χαρα τα συζηταμε και αυτα,αλλα υπαρχει νομιζω αναλογο θρεντ.

Για οσους ενδιαφερονται για προπληρωμενες καρτες για αγορες μεσω διαδικτυου ας τσεκαρουν εδω

https://www.prepaidcards.gr/

Η καρτα κοστιζει μονο 5 ευρω εφαπαξ

Κυριλλε!!Και εγω τετοια εχω!!Κανεις μια χαρα την δουλεια σου χωρις να ανυσηχεις!!

για εξηγα λιγο
:slight_smile:

Αυτη η καρτα λειτουργει σαν πιστωτικη ακριβως!Απλα εσυ πηγαινεις στην τραπεζα την φορτωνεις με χρημα και μετα ψωνιζεις!Εγω την εχω αποκλειστικα για αγορες μεσω Ιντερνετ για να εχω το κεφαλι μου ησυχο!ΠΧ γουσταρεις κατι στο EBAY το χτυπας…βαζεις τα χ χρηματα στην καρτα και το πληρωνεις μεσω paypal και εχεις το κεφαλι σου ησυχο!Και που λεει ο λογος αν πεσεις θυμα phising απο απατεωνες και παλι δεν εχεις προβλημα γιατι θα σου φανε τα λιγα χρηματα που θα εχεις βαλει μεσα…ενω αν στο εκαναν αυτο σε μια κανονικη πιστωτικη…αστο καλυτερα!!

Μέχρι κάποιο καιρό πριν δεν ήταν το ίδιο, δεν ξέρω αν τώρα έχει αλλάξει. Με premium στο .com δεν κατέβαζες από το .de. Νομίζω :-k

Ναι αλλά εκτός των 5 ? η απάτη με τη φόρτιση της κάρτας είναι όπως και με της Εurobank. Δίνεις πάντα 1? τσόντα. Αν και στης Eurobank μπορείς να βάλεις από 32 ? και άνω και σου παίρνουν ανάλογα με αυτά που βάζεις οπότε μπορεί να βγαίνουν παραπάνω.

Όχι. Ότι πάρεις , ισχύει για αυτό που το πήρες. Με πρίμιουμ .κομ δε μπορείς να κατεβάσεις από .ντε.

Αλλά κάνε στο .κομ

Σωστα,τωρα το δοκιμασα,δε γινεται.
Αλλα τα περισσοτερα στο κομ ειναι αρα νταξει.

ξερει κανεις αν μπορειςνα πληρωσεις με paysafecard???
αν ναι τοτε ειναι καλυτερα ετσι…

www.paysafecard.com

Καλημέρα σας,

Για τις υπηρεσίες Rapidshare μπορείτε να χρησιμοποιήσετε και την προπληρωμένη κάρτα paysafecard!
Η όλη διαδικασία γίνετε από την Narpax.com

www.paysafecard.com

να και η διαφημιση…