Rare black/death cd

SATYRICON - DARK MEDIEVAL TIMES (1ST PRESS WITHOUT BARCODE)MOONFOG
ROTTING CHRIST - NON SERVIAM (1ST PRESS UNISOUND)
NECROMANTIA - SCARLET EVIL WITCHING BLACK (1ST PRESS OSMOSE)(OPCD-036) (SPV 84-20542 CD)
AMAYMON/PURULENCE SPLIT CD (1993 ADIPOCERE)
SAMAEL - CEREMONY OF OPOSSITES (1994 CENTURY)
NOCTURNAL MAJESTY - ORGIASTIC TRILOGY (1999 UNISOUND)
THEATRE OF TRAGEDY - VELVET DARKNESS THEY FEAR (1996 MASSACRE)
NECROMANTIA - ANCIENT PRIDE (OSMOSE 1997 DIGI)

ΟΛΑ ΜΑΖΙ 100 ΕΥΡΩ (ΜΟΝΟ ΤΟ SATYRICON ΚΑΙ ΤΟ ΝΕCROMANTIA KAΛYΠTOYN THN TIMH AYTH)

SATYRICON - DARK MEDIEVAL TIMES (1ST PRESS WITHOUT BARCODE)MOONFOG
ROTTING CHRIST - NON SERVIAM (1ST PRESS UNISOUND)
NECROMANTIA - SCARLET EVIL WITCHING BLACK (1ST PRESS OSMOSE)(OPCD-036) (SPV 84-20542 CD)
AMAYMON/PURULENCE SPLIT CD (1993 ADIPOCERE)
SAMAEL - CEREMONY OF OPOSSITES (1994 CENTURY)
NOCTURNAL MAJESTY - ORGIASTIC TRILOGY (1999 UNISOUND)
THEATRE OF TRAGEDY - VELVET DARKNESS THEY FEAR (1996 MASSACRE)
NECROMANTIA - ANCIENT PRIDE (OSMOSE 1997 DIGI)
BOLTTHROWER - FOR VICTORY (EARACHE 1994)
MOONSPELL - UNDER THE MOONSPELL (ADIPOCERE 1994)
BENEDICTION - TRANSCEND THE RUBICON (DIGI NUCLEAR BLAST)
EMINENZ - THE BLACKEST DIMENSION (LAST EPISODE 2000)
NIGHTINGALE - ALIVE AGAIN PART IV (THE END RECORDS)
THE MESSIAH - ROTTEN PERISH (NOISE 1992)
BELMEZ - BERSERKER (NAPALM 1995)

ΟΛΑ ΜΑΖΙ 150 ΕΥΡΩ (10 ΕΥΡΩ ΤΟ CD ERXETAI AN SKEFTEITE OTI 2-3 ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 40 ΤΟ ΕΝΑ)
ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ 7΄΄MARDUK - HEARSE (LIMITED 500COPIES)

ROTTING CHRIST - NON SERVIAM ayto thelw bwro na to exw

oxi den spaei to paketo

οχι και πανω απο 40 ευρω το ενα, αυτα τα σιντι…8O

NECROMANTIA TO ORIGINAL?
MOONSPELL TIS ADIPOCERE?
SATYRICON TO MEDIEVAL XORIS BARCODE?

GIA KANE MIA EREYNA AGORAS KAI KSANAMILA

EPISIS AMAYMON TO SPLIT PAIZEI STA 35 EYRO
THEATRE,SAMAEL,ROTTING STO 20ari
ANTE KAI DEKARIKO TA YPOLOIPA
EKTOS VEVAIA ELLINON TSAMPATZIDON POU PSAXNOUN NA TA AGORASOUN OLA LP KAI CD ME 5 EYRO LEGONTAS TOUS ALLOUS EMPOROUS KAI META TA POULANE OI IDIOI TOSO

ALLA KAI PALI 10 EYRO TO CD GIA 1ST PRESSES EINAI ARKETA KALA DEN NOMIZO NA EINAI KAI IPERVOLIKI I TIMI PSAKSTA OSO THES VALE KAI TO MARDUK DORO PAEI STA 8 EYRO TO CD ELEOS

Νταξ συνολικά αν τα πάρεις για 10 ευρώ το CD καλά είναι μια χαρά. Απλά μερικά από μόνα τους βρίσκονται φθηνότερα αν ψαξεις/είσαι τυχερός πχ το Necromantia στα 20-25 και το Rotting Christ και το Samael άνετα στα 10-15. Όπως και το Μοοnspell στα 20 βρίσκεται και το Satyricon στα 25-30.

Να είχες και το Thy Mighty Contract στην πρώτη έκδοση cd καλά θα ήταν. Αλήθεια αυτό πόσο πάει στην αγορά. Αν βρεθεί πουθενά δλδ.

Βρίσκεται σχετικά εύκολα και αυτό. Στο ebay πολλοί το ξεκινάνε απο 30-50 δολλάρια και πάνω αλλά εννοείται ούτε καν ασχολείσαι. Εγω απο το ebay το είχα πάρει 20 ευρώ.

Στο ebay το είχα δει τελευταία φορά γύρω στα 50 δολλαρια. (48 και κάτι βασικά). Κυριώς σε μεταχειρισμένα έχω ψάξει αλλα δεν. (δισκαδικα όχι ιντερνετ)

φιλε πωλητη, προφανως και 10 ευρω το σιντι ειναι καλα. Ειπα οτι 40 για ενα οποιοδηποτε απο αυτα ειναι πολλα. Δεν εκανα ερευνα αγορας, γιατι τα εχω ολα αυτα εδω και χρονια, και δεν θυμαμαι για κανενα απο αυτα να εδωσα πανω απο 20

ομως τα πετυχαινω συχνα - πυκνα σε μοναστηρακι και συγκεκριμενο δισκαδικο του κεντρου και καπου εκει τα εχουν

να μου λεγες βινυλιο να σου πω νταξ

sta logia mou erxesai 10 eyro peripou to cd einai mia xara…oso gia to satyricon 2-3 xronia pou to parakoloutho den exei pesei kato apo ta 60$ sto ebay…to necromantia einai akoma pio dyskolo…tespa nomizo oti den zitao kati tragiko ante na rikso kai kana dekariko akoma sta 140

Necromantia - Scarlet Evil Witching Black (Osmose Productions)

Satyricon - Dark Medieval Times (Moonfog Productions)

μπραβο δεν το ηξερα το site οποτε 2 cd μου εχουν και στα αλλα site μεσο ορο 50-60 ευρω και μενουν αλλα 13 και ενα 7΄΄ για 80 ευρω???πιο καλα απ τα καλα θα ελεγα

Οι τιμές που σου έγραψα παραπάνω είναι με ένα πρόχειρο search στο συγκεκριμένο site:wink:

PS1: Άν έχεις στο μέλλον κανα LP απο RC σφύρα!:stuck_out_tongue:
PS2: Eσύ δεν είσαι ο Silent Winter?:stuck_out_tongue:

που τους θυμηθηκες?
rotting ta exo ola alla gia mena:;

εχω και το triarchy to cd το limited digipack

[SIZE=“6”][COLOR=“Black”][B]NEA TIMH KAI TEΛΙΚΗ

100 ΕΥΡΩ ΟΛΑ[/B][/COLOR][/SIZE]

κοιτα με την λογικη που το πας , στα κανω trade με Ulver Blood Inside lp που στο discogs το χει 100ευρω :stuck_out_tongue: .

ayti tin stigmi den to pao me kamia logiki…ta dino konta sta 6 eyro to ena ksexna kai ta prin kai ta meta…min mou peite oti den kanoun kai 6 eyro to ena kia ta vriskete fthinotera eleos