Razor7

το νέο σπαμέρι του φόρουμ . μπορεί να κάνει ποστ παντού , ακόμη κ αν δν έχει την παραμικρή άποψη για το θέμα … ένας μήνας κ έχει κάνει 1000 ποστ ! από που μας ήρθατε κύριε ? γιατί πια τόσο κόλλημα στο φόρουμ ? ησυχάστε με το παιχνιδάκι με τραγούδια !

φαν στατιστικς …

Posts Per Day: 29.31

χεχε , πλάκα κάνω . καλως ήρθες ρε ! :roll:

ευχαριστω μεγαλε προφητη να σαι καλα:Dpost per day ειχα φτασει και 30,08:lol::lol::lol:
αν και σε εναμισι μηνα μπορει να με χασετε για αρκετο καιρο γιατι μπαινω φανταρος

Είσαι τεράστιος!!!
Καλή θητεία,όταν μπεις,μεγάλε!

thanks φιλος:)

χεχε , καλή θητεία ! πόσους μήνες θα κάνεις ? σε πιάνει το 12μηνο π λένε ?

ευτυχως ισχυει ακομα το 9μηνο αλλα εγω θα κανω 8 μηνες:D:D

σε ευχαριστω παντως μεγαλε προφητη που εφτιαξες θρεντ με θεμα εμενα.μεγαλη τιμη.αναρωτιεμαι εχει ξανασυμβει αυτο με αλλον η ειμαι ο πρωτος?:-k

έχει ξανασυμβεί με τον ασυφταο κ τον παπαρδέλα … 8)

απάντησε όμως στα ερωτήματα μου ? γιατί τόσο μεγάλη πόρωση με το φόρουμ κ είσαι όλη την ώρα μέσα και ποστάρεις ?

βασικα αφηνω ολη την ωρα το site ανοιχτο δεν ξερω βεβαια αν παιζει ρολο αλλα οταν ειμαι στο pc ολο και κατι γραφω:)

Παντως αμα θα μπει φανταρος, κατι πρεπει να κανουν οι μοντς για να μη χαλασουν τα στατιστικα. :smiley:

:lol::lol::lol::lol::lol:

νομιζεις…
θα μπαινει απο το κινητο…
ανετα…
50.28 posts per day - θα κανει σκοπιες…

το εχω κανει και αυτο καποιες φορες οταν πηγαινα για καφε:lol:
αν και στο στρατο αποκλειεται να παρω αυτο το κινητο γιατι σιγουρα θα το κλαιω

θυμαμαι χαρακτηριστικα την πρωτη φορα που τον πετυχα.
ειχε μπει λιγες μερες μετα απο μενα, και παρ’ολ’αυτα ειχε καμια 80αρα ποστ ενω ειχα 13 :stuck_out_tongue:
τωρα απλα τρωω την σκονη του…

Ο νεος φοβος και τρομος του rocking.gr! Φενεσαι τιμιος σπαμερ, ελπιζω να μη μας απογοητευσεις!

ποτε:)

κοιτα να σ πω η αληθεια ειναι οτι και εγω την σελιδα του φορουμ σπανια την κλεινω και ειμαι ενημερος για απειρα πραγματα εδω μεσα! αλλα απο οτι βλεπεις…!!!
αμα θελει κανεις…

razor εγώ έχω 1304 posts κ κοίτα από πότε είμαι γραμμένος… :stuck_out_tongue:

(σκέψου να φτάσεις τα “χρόνια” μου… :stuck_out_tongue: )

λογικα καποια στιγμη θα βαρεθω και εγω.του πουστη:)

Παντως, οποτε νομιζεις οτι δεν εμεινε κατι να σχολιασεις, μπορεις να ερχεσαι εδω να χτυπας ενα ποστ να 'ρχεσαι στα ισα σου. :stuck_out_tongue: