Μεrcury or tate

Ορμωμενος απο την προταση τoy/της lady starlight στο coverdale vs tate.ποιον προτιματε στα vocals?

εε mercury καλε…
θελει κ ερωτημα??

προβλεπω κλειδωμα:p


Να χουν και μια καποια σχεση ρε παιδια,ελεος λιγο με τα οτι να ναι πολλς.

Για μένα ο Tate είναι στους 5 καλύτερους metal ερμηνευτές ενώ ο Mercury όχι στους 5 του rock οπότε θα ψήφιζα Tate αν δεν έκανα λάθος:p και δεν έριχνα την ψήφο μου στον Mercury:lol:

γιατι οτι ναναι?προερχονται απο διαφορετικα μεν μουσικα ειδη,προκειται δε για δυο κορυφαιους τραγουδιστες,οι οποιοι εχουν κοινα σημεια…τεραστιο το διλημμα αλλα ψηφισα τειτ οχι επειδη κατ’αναγκην ειναι καλυτερος(αλλωστε περιπου ισαξιους τους θεωρω) αλλα γιατι δεν αξιζει με τπτ να παει απατος:!:

Χειρότερο πολλ κι απ τα δικά μου.

Τέσπα ψήφισα αρκετά εύκολα Τέητ.

Κουραγιο φιλε μου.

Εμεις θα 'μαστε εδω για να σε στηριζουμε μεχρι να ξαναγινεις ο πιο τραγικος χρηστης του φορουμ. :slight_smile:

Mercury γιατι πολυ απλα για μενα κανεις δεν θα μπορεσει ποτε να τον φτασει…τοπ 1 …

φτανει ρε παιδια, φτανει με τα vs, αυτα το τοπικ δεν εχουν να προσφερουν τιποτα περα απο το οτι δεν εχουν λογικη. και αντε βγηκε ενας απο τους 2 πρωτος. τι εγινε? ειμαστε σε μουσικο φορουμ και τα μισα απο τα μουσικα θεματα που εχουν ανοιχτει ειναι αχρηστα.

Καλα εχουν πολλα κοινα σημεια,οτι πεις.
Ε,και η Σακιρα εχει κοινα σημεια με ολους τους αντρες τραγουδιστες,ειδικα οταν κανει αυτα τα λεντολλλολελολλλε.Καντε πολλ.

Σε ευχαριστώ αδερφέ μου.

οντως η συγκριση μερκιουρι-τειτ ειναι ακριβως ιδια με αυτη της σακιρα που λες εσυ!εχεις δικιο,οτι πεις


Πιανεις το νοημα με τη μια σε λεω.

αι τραι μεν,σιμπλι αι τραι…

Δε πα να ρθει ο κοσμος πανω κατω,δε πα να βγουν κυβερνηση οι οικολογοι…τα polls στο rocking θα παραμεινουν ακυρα:lol:

το πιο ωραιο ειναι οτι πατε και τα ξεαβετε. εξυπνο…

Tate, αν και τελευταία μας τα χαλάει:!:

Σαν χροια μαρεσει περισσοτερο ο Τατε, αλλα δεν εχει τοσο καλη αρθρωση οσο ο Μερκιουρι τουλαχιστον. Αλλα τι να λεμε, και οι δυο θα μεινουν…

χαλαρωσε ρε συ…:p:)