Πες το στην Τένια (Μακρή) ή Re-re-analyze this!

Επειδή τελευταία έχουν μαζευτεί πολλά παιδιά στο forum που χρήζουν ειδική μεταχείριση και έχουμε καταλήξει να σοδομίζουμε όλα τα topics, σκέφτηκα ν’ανοίξω αυτό το thread.

Σε συνεργασία με την πασίγνωστη κοινωνιολόγο-ψυχολόγο Τένια Μακρή θα προσφέρουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε (από άποψη ψυχολογικής στήριξης και βοήθειας) και θα συμβάλουμε με όλες μας τις δυνάμεις, ούτως ώστε όλα αυτά τα “παιδιά” να ενταχθούν όσο το δυνατό πιο ομαλά στην κοινωνία μας!

Το πρώτο βήμα, λοιπόν, που πρέπει να κάνουν αυτά τα παιδιά είναι να συνειδητοποιήσουν από μόνα τους ότι έχουν πρόβλημα και ν’απευθυνθούν σε κάποιον ειδικό για βοήθεια.

Γι’αυτόν ακριβώς το λόγο, δεν θα πώ ονομαστικά ποιός πρέπει να επισκευθεί αυτό το thread πρώτος και να ζητήσει μία “χείρα βοηθείας”…απλά τον περιμένουμε, αφού πρώτα απεξαρτηθεί από ουσίες ή δηλητήρια που τυχόν καταναλώνει!!

:-k :-k :-k :-k :-s :wink: :lol:

Εγώ φιλοδοξώ να γίνω παραδοσιακός επισκέπτης αυτού του topic…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Σκέφτομαι αργότερα να το “εμπλουτίσω” με την παρουσία της κόρης μου…

Επλίζω η κοράκλα να μην ακολουθήσει τα χνάρια του πατέρα της στην παλαβομάρα, Τέλη! :lol:
Εσύ καλά θα κάνεις να έρχεσαι να παίρνεις κάποιες επιστημονικές απόψεις, αλλά προέχει η θεραπεία πιο μικρών επισκεπτών του site!! :roll:

…για ποιόν χτυπάει η καμπάνα?? :?:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Δεν καταλάβαμε…

ή δηλητήρια που τυχόν καταναλώνει!!

Χα Χα Χα Χα Χα. Αργησε λιγο να πεσει το κερμα αλλα το καταλαβα.
Γιατρε μηπως εχω προβλημα και γω;;;; :?
Ειναι σοβαρο;; ΠΕΣ ΜΟΥ!!! :twisted: :twisted:

…για ποιόν χτυπάει η καμπάνα??

Time marches on!

Οποιος γουστάρει να λυσει τα προβληματα του…
Ας έρθει στο αποψινό εκτακτο meeting του rocking.gr στις 8 στο VillagePark Ρέντη…
Ο λέκτορ Dr. Unholy θα μιλήσει για όλα και το πως κάνουμε παιδιά σήμερα!
Απαραίτητη η παρουσία της sofi-k!

Χορηγός επικοινωνίας: Powersl@ve Development SA

Ο λέκτορ Dr. Unholy θα μιλήσει για όλα και το πως κάνουμε παιδιά σήμερα!

Και ο Ασκητης τι θα κανει;;; Κλεφτης θα γινει;;; Εεεε;;;;;

Ναι αλλά θέλω να έρθει και η Σόφι-κ να μας δείξει τις κάλτσες της.

Εχμ? πιστεύεται πως χρίζω βοήθειας; :lol:
Έχω συνειδητοποιήσει πολλά τον τελευταίο καιρό? έχω και έναν φίλο που μου λέει συνέχεια πως πάσχω από ψυχοεξάρτηση από τα χαρτομάντιλα?

Θέλωναανταλλάξωόρκους αιώνιαςαγάπηςμετηναδερφήτηςΜαρίας.

Εμενα με θελετε για να βλεπει ο κοσμος που εχει προβληματα και να λεει “Να, ρε υπαρχουν και χειροτερα!”;;; 8O

Και τι, εγω δεν θα μιλησω για τιποτα;;;Μονο ο Unholy;;; :frowning:

Άργησες :frowning:

Ναι ρε γμτ. Εχασα τη διαλεξη σου.

Καθόμανε σιωπηλός και σε περίμενα/σκεφτόμουν.

Αγάπης…;

Λέμε καμμιά μαλακία να χαίρονται οι γυναίκες ε.

Εσυ; Σιωπηλος;
[/u]

Είδες τι προκάλεσε η απουσία σου; (και η κοπελιά απέναντι; )

Καλά μόνο εγώ άργησα να γυρίσω σπίτι… :roll:

Ανχολάκο…ο γαμπρός μου είναι στα ματ…μονομαχήστε να δούμε κ ποιος θα νικήσει [θα φέρω κ ποπ κόρν]

Υ.Γ είσαι ο Νο. 5 μόνο από το rocking…δεν μπορώ να καρφώσω τους υπόλοιπους 4 :evil:
Υ.Γ άντρες σου λέει μετα…ουστ!

Αμα ειναι να μην μιλας να λειπω συχνα.