Αγαπημένος Μοοre

Όπως θα καταλάβατε, οι συγκεκριμένοι δεν έχουν καμμία σχέση μεταξύ τους αλλά τους συνδέει ενα κοινό χαρακτηριστικό: το επώνυμό τους.

Ποιον γουστάρετε περισσότερο, τι θεωρείτε ότι έχει προσφέρει ο καθένας κτλ…

So, go on! :slight_smile:

Vinnie Moore εννοείται! Έχει συμμετάσχει σε έναν από τους κορυφαίους δίσκους του US power (Vicious Rumors - Soldiers Of The Night) κι έχει κυκλοφορήσει έναν από τους κορυφαίους instrumental δίσκους (Mind’s Eye) χωρίς οι υπόλοιποι δίσκοι του να πάνε πίσω! Έχει συμμετάσχει κατά καιρούς σε διάφορες μπάντες και projects. Μοναδικό “ατόπημα” του θεωρώ τη συνεργασία του με τους UFO.

κανενας ειδικα ο gary! πρεπει να κοψει την κακια συνηθεια να παιζει Blues!

Έτσι!! Πάμε δυνατά! :smiley:

Γιατί έτσι; :-k
Είναι πάρα πολύ καλοί δίσκοι και ο Vinnie δίνει ρέστα.

Νόμιζα ότι θα τον ψήφιζες με τα μπούνια!!! :lol:

Δεν κολλάνε οι “φιλοσοφίες” τους απλά.

Α, εγώ πιστεύω ότι δένουν πολύ καλά μάλιστα και μάλιστα φάνηκε στη συναυλία το Δεκέμβρη.

Δεν ξέρω, εγώ δεν το έχω παρατηρήσει αυτό ούτε στα albums ούτε στο live το 2004.

Roger Moore.

Συγγνωμη Gigatron δεν κρατηθηκα.:p:-#

Πιστεύω αν δεις το Showtime DVD του 2005 θ’ αλλάξεις άρδην άποψη!

Κομματάκι χλωμό το κόβω… δεν με έπεισαν σε real time, δε’νομίζω να συμβεί μέσω βιντεοσκόπησης.
Και να ξεκαθαρίσω ότι δεν κρίνω απόδοση και διάφορα τέτοια.

Πίστεψέ με, το περίμενα!!! :lol:

Βασικά είναι διπλό το DVD και πέραν του live έχει και studio jamming εκτός των άλλων.

Ρε Gig αφού ξέρεις τα γούστα μου, το ύφος των UFO δεν είναι το φόρτε μου. Οτι και να δώ δεν πρόκειται να αλλάξω γνώμη πώς μουσικά δεν κολλάνε!

Καλά ντε, μη βαράς! :lol:

GARY MOORE…απλα γαματος rock κιθαριστας σε ολα τα επιπεδα,και επειτα οι συνεργασιες του με τον μεγαλο phillip lynott ειναι αξεπεραστες…

σωστός…
εγώ ψηφίζω Gary…

Ντέμι Μουρ

Και είχα αρχίσει να ανησυχώ! Άργησες λιγάκι αυτή τη φορά όμως! :slight_smile:

Άπλωνα τα μποξεράκια μου αδερφέ, σόρρυ.

Ψήφισα Kevin8)

Αλήθεια eagleheart, περίμενα μια αναφορά σου στον Tony