Real madrid

Στο τέλος αν χάσει να δεις κλάμα. :lol:

τι κλωτσιά έριξε το κατσικι στον άλλον που είναι ακίνητος.?!!δεν τον ειδε? από το πολύ τη λακ στο μαλλί εχει ποτίσει ο εγκέφαλος. δεν παίζει

αν χάσει και το κύπελλο ο μουρίνιο παίζει να φάει το καπέλο του.

πεπε. αστειος και αντιαθλητικός ακομη και στον πάγκο.

τέλος. ο οζιλ πρέπει να ειναι ο πιο δυστυχισμένος άνθρωπος σήμερα

Καυλιάρης Κουρτουά.

Καλά να πάθει ο Μουρίνιο, για την κωλοομάδα που είχε όλη την χρονιά και για την απουσία του στην συνέντευξη τύπου. Προπονητάρα, τον γουστάρω αλλά να μάθει να μην είναι μαλάκας.

Μαλιστα καταφεραμε να χασουμε και το κυπελλο.Πληρως αποτυχημενη η χρονια μπραβο παιδια

Eπρεπε να γίνει και μάλιστα με αυτόν ακριβώς τον τρόπο. 8)

Κρίμα για τη Ρεάλ πάντως, μέσα σε μία τριετία ο Μουρίνιο τη μετέτρεψε σε μια ομάδα με δέκα φορές χαμηλότερο επίπεδο (και δεν εννοώ το αγωνιστικό κομμάτι) από αυτό που την παρέλαβε.

Θα είναι ευχής έργον γι’ αυτήν να φύγει και αυτός και ο ξεφτίλας με το νο 7.
Μεγάλος παίκτης, ελάχιστος άνθρωπος, να βγουν για καφε παρέα με τον Ρούντι να κλάψουν τη μοίρα τους.

Καρπαζοεισπρακτορες της χρονιας.

…αυτό:ok: :slight_smile: :!:

Καρλος Αντσελοτι λοιπον!!!Περαστικα μας.Τραγικη επιλογη κατα την γνωμη μου

:lol3: :lol3:

Καλορίζικος ρε!

Αστα.Ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν πηρανε τον Χαινκες και πηρανε αυτον τον τραγωδια.Βλεπω λευκα μαντηλια απο τον Σεπτεμβρη στον ναο

Γιατι ρε συ ΚΕΝ; Για τοσο αμπαλο τον εχεις τον Καρλιτο; Ο Χαινκες αποσυρεται ρε συ.

γιατι τον κραζετε μωρε τον κακομοιρη?

δεν ειναι καμια προπονητικη ιδιοφυια, αλλα οπως και να χει ειναι προσαρμοστικος και μπορει να κανει καλη δουλεια στα αποδυτηρια, που θα επρεπε να ειναι αυτο που απασχολει περισσοτερο τη Ρεαλ πλεον.

Δεν το ηξερα για τον Χαινκες.Οσο για τον Αντσελοτι ποτε μου δεν τον ειχα σε εκτιμηση

Δεν είναι ακόμη οριστικό πως ο Χάινκες δεν θα προπονήσει άλλη ομάδα. Το μόνο σίγουρο είναι πως φέτος δεν θα προπονήσει άλλη ομάδα. Αυτό το break το έχει ανακοινώσει εδώ και καιρό. Του χρόνου τον βλέπω στη θέση του Αντσελότι στη Ρεάλ, γιατί σιγά μην αντέξει να είναι συνταξιούχος :stuck_out_tongue:

Εγω ξερω για οριστικο αντιο στους παγκους(πως τα γραφω ο π… ). Τεσπα.

Τον Αντσελοτι τον συμπαθω, κυριως λογω Μιλαν, αλλα υπαρχουν και καλυτεροι προπονητες εκει εξω, αυτο ειναι αληθεια. Βασικο του προσον ειναι αυτο που αναφερθηκε πιο πανω και εχει να κανει με τα αποδυτηρια και τη σχεση του με τους παικτες. Καταφερνει να τους κανει να παιζουν και για αυτον! Και τακτικα προσαρμοζεται αναλογα με το υλικο που εχει στα χερια του. Δειτε και αυτο

Επειδή με ρωτάτε, εγώ τον ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟ ΙΤΑΛΟ ΜΠΙΝΕ (εσείς αν θέλετε λέτε το όνομά του, εγώ δεν το πιάνω ούτε καν στο πληκτρολόγιό μου) τον σιχαίνομαι για καθαρά… χμμμ… οπαδικά κίνητρα. Στη Μίλαν έκανε καλή δουλειά, θα του το δώσω αυτό, αλλά εμένα όπως θα θυμάστε πήγε να μου καταστρέψει την ομάδα. Nuff said. Οπότε πούλο. Τώρα σε σας δεν ξέρω τι θα κάνει. Μακάρι να σας χαντακώσει κι εσάς πάντως. Με Ζοζέ φέτος πάμε πάλι για ΤσουΛου, δε σας θέλουμε στο δρόμο μας, να διαλυθεί ο ανταγωνισμός λέμε.

Ηταν πράγματι καταστροφικό το ότι πήρε το τελευταίο πρωτάθλημα της Τσέλσι! :lol:
Του χρόνου ο Καρλίτο θα σηκώνει ευρωκούπα με τη Ρεάλ.