Red Fang - 7/2/14 Athens, 8/2/14 Thessaloniki

Με το που δινεις τα 5 ευρω γνωριζοντας τι θα παρεις, τους νομιμοποιεις. Μη διαμαρτυρεσαι.

+999999999999999999999!!!

έχω να πιω κάτι πάνω από 3 χρόνια μπύρα σε Fuzz, Gagarin και six dogs. και βδομάδα παρά βδομάδα το πολύ είμαι σε ένα από αυτά.

κανά βινύλιο είχε?

άραγε τι ώρα θα ξεκινήσουν σαλόνικα μεριά…

ποιος ακριβως σου ειπε οτι έδωσα το 5 ευρο? διαμαρτύρομαι που εχει 5 ευρο σκετο. μπύρα απεξω έπινα, αλλά θα προτιμούσα χίλιες φορές να την πίνω μέσα προφανώς και για αυτό βρίζω.

σόρρυ, πάσο τότε…
πότε πήγε 5 ευρώ στο γκαγκάριν; 4 την είχα αφήσει αν θυμάμαι καλά…
(επίσης κρασάκια και μπυρίτσες στην ζούλα μέσα, και είσαι άρχοντας… :wink: )

καλούα δεν το λεγα σε σενα τόσο μιας και ο πρώτος που συμπαίρανε ότι πήρα την τάληρη μπύρα ήταν ο παντελής. αποκλείοντας μάλιστα την περίπτωση να μην ήξερα καν την τιμή όταν πήγαινα στο μπαρ (και σε αυτή τη περίπτωση δεν θα πρεπε να διαμαρτύρομαι?). τέλοσπαντων big deal.για την τιμή θα σε γελάσω ρε καλούα, πραγματικά πρώτη και τελευταία φορά που είχα πληρώσει μπύρα στο Gagarin ήταν πέρσι στους red fang που ήμουν ήδη χάλι από πριν, οπότε δεν θυμάμαι τιμή. το τάληρο μου το πε φίλος ο οποίος έπινε μπύρα χτες στο live και δεν έκανα καν τον κόπο να πλησιάσω το μπαρ :wink:
μπύρα πάνω από 3,5 ευρό σε πλαστικό ποτηράκι των 330 (400 στην καλύτερη) θα πρεπε να διώκεται νομικά.
οι red fang πάντως πιο δραστήριοι από περσι, έτσι για να πούμε και κάτι σχετικό με το live

ποιό ήταν το προτελευταίο κομμάτι που είπε για 70s?