Red Fang - 7/2/14 Athens, 8/2/14 Thessaloniki

http://www.rockhard.gr/rockhard/news/8346-red-fang

Οι Αμερικάνοι RED FANG, το νέο άλμπουμ των οποίων, “Whales and leeches” κυκλοφορεί σε λίγες εβδομάδες, μόλις ανακοίνωσαν την ευρωπαϊκή τους περιοδεία, με τους LORD DYING, η οποία θα περάσει στις 7/2 από την Αθήνα (Gagarin205) και στις 8/2 από τη Θεσσαλονίκη (Eightball). Περισσότερες λεπτομέρειες με το Δελτίο Τύπου του διοργανωτή.

γαμώ την τρέλα σας, κάντε λίγο υπομονή για να μας λείψετε παραπάνω… :stuck_out_tongue:

Χάηντε ρε γαμώτο! Αυτά είναι νέα!!!

[SPOILER]τουλάχιστον έρχονται μετά τα χριστούγεννα που θα 'χουμε μαζέψει κάνα φράγκο από κάλαντα, παππού και γιαγιά…:p:lol:[/SPOILER]

Μαζί με [B]The Shrine[/B]… ωραίο πακετάκι…

Και Gagarin. Κομπλέ.

Αυτά είναι :smiley:

Πακετάρα! Και Lord Dying (φάση High On Fire) πολύ δυνατοί επίσης. Μιας και τους έχασα τελευταία φορά με Cancer Bats, θα επανορθώσω γιατί οι δύο φορές που τους έχω δει είναι λίγες.

πολλά τα 25?..

Μην παραπληροφορείς mr Kalouas :stuck_out_tongue:

https://www.facebook.com/events/1420488398162846/
Προπώληση: 20e (μέχρι 31/12/2013)
Από 1/1/2014 η τιμή διαμορφώνεται στα 25e

damn, με συγχωρείτε, όταν το είχα δει δεν υπήρχε αυτή η πληροφορία…

οκ, τώρα παλεύεται… :slight_smile:

Με ψηνει πολυ αυτο, θα κρινω αναλογα με το τι αλλο θα εχουμε κοντα τοτε, αλλα παιζει δυνατα.

πωλειται εισιτηριο 20 γιουρα για το λαιβ της αθηνας, γτ μαμιεται το σπιτι του πανεπιστημιου πατρων.

ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας

Σου έχω στείλει μήνυμα!

παιδια το εισιτηριο πουληθηκε. με πονο καρδιας, αλλα πουληθηκε. καλα να περασετε.

θα παει κάνεις θεσσ? οι ολοι θα πατε kylesa(που αν έπεφτε πσκ θα πηγαινα ρε γαμω!!)

bump… έτσι για να γίνει τζερτζελές αφού πλησιάζει η μέρα.

Ελπίζω να παίξουν το κομμάτι μου: Night Destroyer

για πείτε…

τι ελεγε σημερα; εγω μονο για φοτος πηγα,6 ωρα που ειχανε προβα.6 παρα ηρθανε με το βανακι.πολυ φιλικοι.μετα εφυγα για τι ειχα κατι δουλειες και δεν μπορουσα.

lord dying σάπιοι, the shrine καλοί αλλά καλύτεροι πέρυσι κατά τη γνώμη μου, red fang γάμησαν!! Ήχος μέτριος,κοινό ξενέρωτο και λίγο για το όνομα (αλλά υπάρχουν αρκετές δικαιολογίες που μπορώ να σκεφτώ για το γιατί δεν είχε τόσο κόσμο)… παρόλα αυτά εγώ πέρασα γαμώ και άξιζε 8)

γαμώ το μουνί της μάνας του gagarin για χιλιοστή φορά … πλαστικό αρχίδι μπύρα σταθερά στο 5ευρο. ψόφος. για το live συμφωνώ με απο πάνω.