Red Fang + Cancer Bats (4/6/13 Gagarin, Αθήνα & 5/6/13 Eightball, Θεσσαλονίκη)

Δεν βγαίνουμε πριν/μετά, κατά τη διάρκεια θα βγαίναμε; 8) :blues:

ντάξει το’χω καταλάβει αυτό, αλλά/ άρα πλεονασμός να λετε 5 μήνες πριν “γαμώτο, κωλοεξεταστική, θα το χάσω”!

Όχι ρε μαλάκα…

Καμια απο τις 2 μπαντες δεν πολυακουω σπιτι, δεν ξερω αν θα παω, αλλα στο λαηβ ειναι εγγυηση οτι θα περασεις καλα
Το περσινο των Cancer Bats στο six dogs ηταν απο τα πιο ιδρωμενα που εχω παει

μόνο βγαίνουμε? απλά μπαίνει και το ταξίδι στη μέση που σίγουρα θα χάσεις μια μέρα. όχι διαβάσματος, αλλά παίζει να χάσω εξέταση

γελαω με τους αθηναιους καθε φορα, που οταν λεει καποιος ‘γμτ εχω εξεταστικη τοτε’ θεωρουν δεδομενο πως αυτος ο καποιος ειναι στην αθηνα και του τη λενε, γιατι ως γνωστον ελλαδα μονο η αθηνα :!:

τσπ πειτε ποτε βγαινουν τα εισιτηρια αν ξερετε

γαμω τη μπουτανα τη θητεια, δεν ξερω αν μου βγαινουν οι κωλοαδειες…και γαμω τις φασεις παντως, μακαρι να μου κατσει.

Μεχρι στιγμης βλεπω εισητηρια απο ticketpro μονο, ποτε βλεπετε παιζουν απο αλλου? [Νοτ ονλαειν],

οπως και να εχει, παιζει να ειναι απο τα live της χρονιας. :smiley:

υτός ο Ιούνιος προβλέπεται πολύ καυτός για τους φίλους του heavy rock και όχι μόνο!
Τα μεγαθήρια από το Oregon που ακούν στο όνομα Red Fang, ένα χρόνο μετά την ισοπεδωτική τους εμφάνιση στην Αθήνα επιστρέφουν αυτή τη φορά για δύο συναυλίες στην Ελλάδα!!!
Μαζί τους και αποκλειστικά για τα δύο αυτά shows θα εμφανιστούν ως special guests οι Cancer Bats !!!

Όσοι είχατε την τύχη να παρακολουθήσετε συναυλία των Red Fang στο παρελθόν, γνωρίζετε καλά ότι οι ευγενικοί μουσάτοι φίλοι μας δεν κάνουν καθόλου πλάκα!
Ναι, θα συμφωνήσουμε ότι τα ράσα δεν κάνουν τον παπά, έτσι και τα μούσια δεν κάνουν τον ροκά. Στην περίπτωση όμως τον Red Fang έχουμε αδιαμφισβήτητο νικητή! Θα σε ιδρώσουν, θα σε πωρώσουν, θα σε βραχνιάσουν και όταν έρθει η στιγμή να εγκαταλείψουν το σανίδι εσύ θα προσπαθείς με ότι δυνάμεις σου έχουν απομείνει να τους κρατήσεις εκεί για σένα!

Τι να πρωτοθυμηθούμε? “Wires”, “Prehistoric Dog”, “Hank Is Dead”, “Number Thirteen” και η λίστα δεν σταματάει εδώ.
cancerbats pressΑυτή την φορά δεν θα ναι μόνοι τους όμως…συνένοχοι στο τέλειο αυτό “έγκλημα” θα είναι οι τα αγαπημένα μας κακά παιδιά, οι Cancer Bats! Αυτό που κάνει την παρέα του Liam Cormier τόσο ιδιαίτερη και αγαπητή, είναι η σωστή αναλογία punk rock attitude και “heavy as fuck” ήχου σε ένα! Ενέργεια που ξεχειλίζει από μία μπάντα που, πιστέψτε μας, ξέρει πολύ καλά πως να σε παρασύρει από το πρώτο κιόλας λεπτό!

Ακούστε μας λοιπόν προσεκτικά! Ετοιμάστε τις “από κουτάκια μπύρας” πανοπλίες σας, φέρτε όλοι σας την καλή διάθεση για party και για ένα μόνο πράγμα να είστε σίγουροι…αυτό το live θα το θυμάστε για καιρό!

Rock n Roll-

Οι προπώληση των εισιτηρίων έχει ξεκινήσει:

Αθήνα: Tickethouse (Πανεπιστημίου 42).
Θεσσαλονίκη: Music Land/Ticket House (Μητροπόλεως 102), Nephilim Metalstore (Πατριάρχου Ιωακείμ 17)
και ηλεκτρονικά μέσω: Viva.gr και Ticketpro.gr

Τιμή εισιτηρίου: 20 ευρώ
Οι πόρτες ανοίγουν 20:30 / Έναρξη 21:30

Πολύ καλό το εικοσάρικο.

δε νομίζω ότι σήκωνε και παραπάνω… :stuck_out_tongue:

Πςςςςς. Τι λαιβάρα είναι αυτή; Τώρα το πήρα χαμπάρι. Πάω να τσιμπήσω τικέτο. 8)

εγω πάντως τωρα που θα κατέβω θεσσ για riverside λεω να παρω και για αχτους εισιτήριο…

θα παω κ εγω μεσα στην βδομαδα γιατι πολυ το αμελησα

9μιση ωρα εναρξης βλεπω…κατα τη μια δηλαδη τα τελειωματα

δηλαδη αμα την ξεκιναγαν τη συναυλια μια ωρα νωριτερα τι θα γινοταν;

αλλα βεβαια να μη βοηθησουμε και τους ταριφες να βγαλουν κανα φραγκο;; :roll:

δουλευεις μέχρι τις 8μιση μήπως ? μπα ε :stuck_out_tongue:

ψυχεδελεια το τικετ

Λογικά τα λέμε εκεί!!! :smiley:

ααχ, έφτασε ο καιρός :slight_smile:

P90 Events
πριν από 22 λεπτά
Οι RED FANG βρίσκονται ήδη στην Αθήνα (!!!) ενώ αύριο πρωί καταφθάνει και η παρέα των CANCER BATS.

Το πρόγραμμα για αύριο ΤΡΙΤΗ 4/6 και το GAGARIN 205 έχει ως εξής:
20:30 Πόρτες (εισιτήρια διαθέσιμα στο ταμείο προς 20 e)
21:30 CANCER BATS
22:30 RED FANG

(Οι ώρες θα τηρηθούν αυστηρά έτσι ώστε να υπάρχει πρόσβαση για το κοινό στο metro που λειτουργεί ως τις 24:00)

Ελάτε νωρίς !!!