Red Fang + Cancer Bats (4/6/13 Gagarin, Αθήνα & 5/6/13 Eightball, Θεσσαλονίκη)

Μακάρι να τηρηθεί, είναι και καθημερινή και δεν έχω όρεξη να το ξενυχτάω πάλι.

Χτες στους Riverside πάντως τηρήθηκε κατά γράμμα το πρόγραμμα.

Το πρόγραμμα για την συναυλία της Θεσσαλονίκης? Ισχύει το ίδιο με της Αθήνας ?

δε νομίζω… έχετε μετρό; :stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol:

μπραβο τους που σκεφτηκαν το θεμα με το μετρο ελπιζω να το τηρησουν το προγραμμα οπως λενε και θα παρω πισω το κραξιμο που εριξα προχθες :stuck_out_tongue:

απο κοσμο εχει κανεις πληροφορηση τι θα γινεται;

Eκει θα ειμαστε 8)

ηρθε η ωρα!Καλα να περασουμε που θα περασουμε δλδ

μπλουζα ravencult οποιος θελει χαιρεταει. φυγαμε για προιστορικα σκυλια και καρκινονυχτεριδες

άλλο ένα τίμιο και γαμηστερό λάιβ απ’τους red fang. απλά πράματα, ήρθαν, έπαιξαν τις κομματάρες τους, κι έφυγαν χωρίς πολλά πολλά

cancer bats πρώτη φορά έβλεπα, επίσης γαμάτη μπάντα για λάιβ. τρομερό νεύρο, πολύ χτύπημα, γενικώς γαμάτοι κι αυτοί

α, και πολύς κόσμος ε, 800+

άντε και του χρόνου ιερά οδό κι εμείς :stuck_out_tongue:

τοση ενεργεια οι Bats νομιζα οτι θα παθουν ανακοπη σε καποια φαση, ο τραγουδιστης μεγαλος θεος.

Τιμιοτατοι και οι Red Fang, ο τραγουδιστης/μπασιστας ειναι ιδιος ο Σεθ Ρογκεν :lol:
Επισης, θυμαται κανενα καλο παιδι πανω κατω το σετλιστ των Red Fang? :slight_smile:

ξεκίνησαν με hank is dead και τελείωσαν με prehistoric dogs…
αυτά για σήμερα…
:stuck_out_tongue:

Ωραίο live!

Τολμώ να πω ότι οι Cancer Bats μου άρεσαν περισσοτερο από τους Red Fang! Ίσως γιατι οι τελευταίοι επαιξαν και τραγούδια από τον νέο δισκο και ο κοσμος μιας και δεν τα ήξερε ήταν λίγο μουδιασμένος…

Anyway, ίσως έχω αρχισει πια να αποστασιοποιούμαι περισσότερο από όσο πρέπει στις συναυλίες… :stuck_out_tongue:

ΠΩ ΠΩ ΠΩ !!!

μεγαλη liveαρα… οι μπατσ ξεκίνησαν με bricks an0d mortar , και μετά δεν υπήρξε γυρισμός . oi fangs είναι πανέμορφοι

Κι εμένα θα έλεγα.

Πολύ καλό billing γενικώς για να δεις με 20 ευρώ, τα λεφτά μας έπιασαν τόπο. Πολύ καλοί οι Cancer Bats, τρομερή ενέργεια. Οι Red Fang μου φάνηκαν λίγο κατώτεροι από τους CB, ίσως επειδή είχα εντυπωσιαστεί πολύ από τους CB (και τους δύο τους έβλεπα για πρώτη φορά).

Οι Cancer Bats είναι μεγάλη μπάντα.

damn, χθες χαιρόμουν που δεν ήταν όλοι με ένα κινητό στο χέρι να τραβάνε και τώρα ψάχνω απεγνωσμένα κανα βιντεάκι να ξαναγουστάρω και δεν βρίσκω τίποτα… :stuck_out_tongue:

ευχαριστωωω! τωρα μου λειπουν μονο 4-5 :lol:

ήταν και ο Λώρης εκεί… μάλλον έψαχνε τα ΤΒΑ του καλοκαιριού… :stuck_out_tongue:

θεσσαλονικη τι ελεγε?