Red Fang

Γουαντα φακ? Οι Red Fang δεν έχουν δικό τους θρεντ? Πωτς γκενεν ατο? (τουλάχιστον απ’οσο έψαξα δεν βρήκα αντίστοιχο θρεντ μόνο για τους φανγκ)

Anyway, εδώ ποστάρουμε ότι έχει σχέση με τους Red Fang όπως αυτό εδώ:

Το καινούριο τους single “Crows in swine”, enjoy:D
http://www.youtube.com/watch?v=i7RCxXBok4A&feature=player_embedded#!

Γιατι δεν εχει κανενα ρηπλαη εδω?

Μολις ανακοινωσαν οτι ολοκληρωσαν την ηχογραφηση του 3ου τους δισκου, βγαινει το φθινοπωρο, τιτλος δεν εχει ανακοινωθει ακομα.
ΓΟΥΣΤΑ.

Ολοκαύτωμα και έτσι…

Εχουμε τιτλο του νεου αλμπουμ και artwork.

The new album ‘Whales and Leeches’ is coming this October! Artwork by Orion Landau!

τα σπάει το εξώφυλλο

Ισχύει γαμάει

Ελα και νεο κομματι, τα σπαω

Χορεύω ήδη

:’( :’’’’’(
(γαμω την εξεταστική μου γαμω…)

power το κομμάτι!!!

Aκόμα ένα νέο από τον επερχόμενο δίσκο. Λίγο καλύτερο από το προηγούμενο 8)

Aκούμε ολόκληρο το άλμπουμ [U][B]εδώ[/B][/U] 8)

triple post? fuck yeah

Λοιπόν ο νέος δίσκος είναι πολύ καλός. Είναι στα ίδια επίπεδα με τα δύο προηγούμενα και ίισως ένα μικρούλι κλικ πιο πάνω. Έχει τα ριφφς του, έχει τις mastodon στιγμές του (crows in swine, 1516, Τhis animal), έχει τις πιο “πανκ” στιγμές του (DOEN, No hope). Αυτό όμως που το πάει αυτό το μικρούλι κλικ πιο πάνω από τα προηγούμενα είναι το 7λεπτο sabbatho-sludge έπος Dawn Rising με τον Mike Scheidt των ΥΟΒ σε γκεστ φωνητικά. Όλα τα χαρακτηριστικά των Red Fang βρίσκονται σε αυτό το κομμάτι. Βαρύ και σκοτεινό νομίζω ότι είναι το καλύτερο κομμάτι που έχουν γράψει (μπορεί να είναι και ο ασυγκράτητος φανμποισμός, ο χρόνος θα δείξει). Σίγουρα πάντως είναι το καλύτερο του δίσκου και ξεχωρίζει.

Αυτο, ακριβως οπως τα λες. Ισως το καλυτερο τους μεχρι στιγμης και το Dawn Rising κομματαρα. Ωραιοτατο δισκιδιο

Εχω μεινει πισω γαμω, ακομα δεν το χω ακουσει.Μεσα στο Σ/Κ πεφτει χωσιμο.

still shot απο το νεο τους βιντεο κλιπ. Με ζομπι :’)

Είναι θεοί ρε πουστη :lol: Αναμένουμε με ανυπομονησία 8)

πολυ hype εξαιτιας των βιντεο παντως και ειναι κριμα… ευτυχως στο νεο αλμπουμ πανε ενα βημα παραπερα και αν το γουσταρω λιγο παραπανω απο τα 2 προηγουμενα ειναι γιατι περα απο το -αναμενομενο πια- πιασαρικο groove εχουν χωσει λασποντουμ στιγμες εδω και κει…

λογικα παει για δεκάδα φετος…

Να τη και η βιντεοκλιπαρα

Ξεθαβω μετα απο χρονια :slight_smile:

1 Like