Red Hot Chili Peppers 04/09/2012 Ο.Α.Κ.Α

Σούπερ και επιτέλους! Α ρε Τζον! Α ΡΕ ΤΖΟΝ! :frowning:

Αφού τον Απρίλη είπαν θα επέστρεφε για αυτή τη συναυλία :-s

Μια χαρά έκατσαν και οι τιμές και η χωροταξία σε όσους θα πάνε πάντως!Αποφεύχθηκαν τα τριπλά ring στη σκηνή και οι αρένες 2 ταχυτήτων…Και 45 ευρώ είναι μια χαρά

Πω !!! Το φλεβαρη και τον Ιουνη πρεπει να περασω μαθηματα για να μην εχουμε το Σεπτεμβρη και χασουμε το Live!

  • Οτι καπου εκει κοντα στην ημερομηνια θα παιξει λογικα και Roger Waters αν ερθει Ελλαδα!!!

Αθηνα σου ρχομαι!!!

ΥΓ[SPOILER][B]Γαμιουνται οι εξεταστικες!!![/B]![/SPOILER]

[SPOILER]Πολύ πιο μετά[/SPOILER]

+1…:stuck_out_tongue:

Το μόνο ποστ που θα κάνω σε αυτό το thread είναι για να σας ευχηθώ να περάσετε καλά :stuck_out_tongue: !!

Ε πιο μετα ποσο να παει Θα χειμωνιασει θελει και που να βρει ανοιχτο σταδιο! Θα ειμαι και Τσεχια ερασμους!! Δεν πρεπει να χαθει!!!

αγαπάμε τσέχες:roll:

Ετσι ετσι ξανθο ανατολιτικο μπλοκ μαζι με τις φοβερες μπυρες του brno και παρεα ροκ μουσικη!!! :lol::lol::lol::metal::metal::metal::metal:

καλες τιμές, ωραία φάση, βουυυυυυυυυυυυυρ…

45 ευρω για αρενα ειναι πολυ καλη τιμη, αγαπαμε και θα παμε :slight_smile:

Πόσες σελίδες θα γραφτούν σε αυτό το τόπικ τους επόμενους εννιά μήνες;

>300; (απόδοση ΟΠΑΠ 1,45)
>400; (απόδοση ΟΠΑΠ 1,30)
>600; (απόδοση ΟΠΑΠ 1,20)

παντως τωρα που ειπες οπαπ, νομιζω η μονη λυση για να παμε ειναι το στοιχημα…

με Black Sabbath, Peppers, μη ανακοινωμενο Sonisphere, φημες για SOAD αλλα και Waters, και δεν ξερω και εγω ακομα τι αλλο! μονο το στοιχημα θα μας σωσει ή καμια ληστεια τραπεζας!!

Χαλια ειναι οι αποδοσεις :stuck_out_tongue:

ε και βλέπω βοηθάς και συ με το ανούσιο ποστ ε;;; 8)8)

Ενδεικτικα των Εισιντισι εχει 3109 replies,του Waters 2816 και των Μανογουορ 1884 οποτε οι προτασεις σου ειναι σιγουρος κουβας:p

Ε λογικα θα παμε,αν υπαρχει η χωρα μεχρι τοτε δλδ και ζουμε

Το τίμιο 45άρι της αρένας θα είναι λογικά η επιλογή μου… Γενικά πολύ καλές τιμές… 35άρια αναμένεται να φύγουν πρώτα λογικά…

δεν μπορω να το πιστεψω απο την ωρα που το ακουσα
θα χω την ευκαιρια να βρεθω παλι διπλα σε ολους αυτους

http://sarotiko.blogspot.com/2010/09/u2_06.html

hell yeah

με Black Sabbath, Peppers, μη ανακοινωμενο Sonisphere, φημες για [B]SOAD[/B] αλλα και Waters, και δεν ξερω και εγω ακομα τι αλλο! μονο το στοιχημα θα μας σωσει ή καμια ληστεια τραπεζας!!

Ειναι και οι Soad στο παιχνιδι? Ω καταλαβα να κρατησω μερικα λεφτα στην ακρη και να παρω μονο τα απαραιτητα!!!

To sonisphere ετσι και αλλιως απο οσο φαινεται θα το χασω λογω εξεταστικης εφοσον γινει Ιουνη και θα εχω πολυ σοβαρα μαθηματα να δωσω!

:metal::metal::metal: