Red Hot Chili Peppers 04/09/2012 Ο.Α.Κ.Α

έτσι…θα αναπνέω τον ίδιο αέρα με τον Σάκη και τον Κωστόπουλο…

μπορώ να πεθάνω ευτυχισμένη μετά από αυτό το όνειρο…

Αυτά είναι!!! επιτέλους έρχονται κ αυτοί!!!
Τουλάχιστον αρχίζουν να παίρνουν χαμπάρι ότι υπάρχει κρίση στην Ελλάδα κ βάζουν καλές τιμές στα εισητήρια!
45 ευρώ η αρένα είναι αρκετά καλά. Καμμία σχέση με τα 65 που είχε στους Bon Jovi

Μπα οι Red δεν είναι τόσο τρέντυ…δεν πρόκειται να δεις τόσους “ροκάδες” σελέμπριτις πάλι!Άσε που δεν θα έχουνε επιστρέψει από τη Μύκονο ακόμα…:lol:

μην μου λες τέτοια… δηλαδή να μην πάω κομμωτήριο…!!!

Πολύ καλή είδηση και οι τιμές…θα μπορούσαν να ναι και χειρότερες! :stuck_out_tongue:

Θα προσπαθήσουμε να δώσουμε το παρόν…

ναι ρε ΔΙΑ.επιτελους.45ε αρενα.γενικα καλες τιμες.χαλαρο σολντ αουτ.

Παιζει να ειναι το μοναδικο λαϊβ μεγαλου ονοματος στο Ελλαντα με τοσο καλες τιμες…μαλλον θα τιμησω κι εγω…ετσι κι αλλιως εχουμε πολυ καιρο μεχρι τον Σεπτεμβρη και ανετα προλαβαινω να μαζεψω τα λεφτα…

Παιδια αυτο με τον Waters που διαβασα μερικα ποστς πιο πανω θα ειναι συναυλια του The Wall η γενικα και αοριστα καποιο δικο του λαϊβ? (οποιος ξερει να μου απαντησει με πμ για να μην χαλαμε το θρεντ)

Τέλεια νέα!!!
Είμαι Μαδρίτη για να τους δω το Σάββατο και μπαίνω και βλέπω αυτό!!!
Δυο φορές red hot σε λιγότερο απο ένα χρόνο!!!
Άψογα!!!

Οι τιμές είναι άψογες και στο χαλαρό πιστεύω θα έχει πολύ κόσμο! Άντε πάλι πάνω κάτω Ηπειρο-Αθήνα :slight_smile:
Πόσες φορές θα το κάνουμε φέτος? ------>

[SPOILER]Soad, Black Sabbath. Sonisphere. RHCP. Waters αργότερα…α! οι GnR θα ναι Ευρώπη απ τον Μάιο…:bounce:

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ Γ…Ω ΤΗΝ ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΜΟΥ Γ…Ω!@!:x

:)[/SPOILER]

τι ειναι αυτη η μαλακια με το πιτς μπροστα?

μονο οι ac/dc ξηγηθηκαν σωστα.

[SPOILER]τωρα θα με πεις ειχαν 80γιουρο εισιτηριο αλλα κλαιν8)[/SPOILER]

καλά των AC/DC ήταν υπερβολικό το εισητήριο…άσχετο αν δεν μετανιώσαμε ούτε σεντ!

Μην λες για Gnr γιατι μετα θα πρεπει να κανω ειδικη συμφωνια με καμια ακτοπλοικη εταιρια για να ανεβοκατεβαινω Κρητη Αθηνα για τα lives!!! :p:p:p:p

[SPOILER]Φερτε τους και απο Κρητη μερια να μην εχουμε εξοδα!!! :p:p[/SPOILER]

Αρα εχουμε στα υπ 'οψην ενα 150αρι για τα λαϊβς της επομενης χρονιας…δεν υπολογιζω Σαμπαθ…γαμω την κωλοκριση μου…

εδω bon jovi το πιο φτηνο ειχε 50-60ε.τωρα με 35ε και 45ε να δεις rhcp.μην το πεις ουτε του παπα.

ναι μια χαρα τιμες…αλλα αν ισχυουν αυτα που λεγονται για GN’ R & Waters η λυπητερη φτανει τα 150…και βαλε!!!

Οι τιμες ειναι αψογες. Φυγαμεεε

Τι ακριβώς είναι αυτά που γράφεται για GnR για ενημερώστε λιγάκι :p!!

Απο το Μαη αρχιζουν ευρωπαϊκες συναυλιες και ισως τους φερουνε και κατα 'δω…

Υπαρχει φημη οτι οι GnR θα ειναι Ευρωπη το καλοκαιρι…Αυτο σημαινει πολλα αλλα και τιποτα:wink: Μην ξεχναμε οτι το 2010 ηταν Σερβια και δεν περασαν απο εμας…τωρα;
Εχουν αφησει χωρες οπως Γερμανια που δεν ειχαν παει το 2010 και ισως και εαν να περασουν και απο εμας…

Εγώ το θεωρώ πολύ πολύ πολύ πιθανό πάντως:wink: