Red Hot Chili Peppers 04/09/2012 Ο.Α.Κ.Α

ρε παρτε δρομο λεμε

Από ώρα setlist ξέρουμε τι γίνεται? Γιατί θυμάμαι παλιότερα κάνει 1:15 στην καλύτερη σε κάτι εμφανίσεις τους.Αν και από τα τελευταία setlist που βλέπω ανεβασμένα για κανά 2ωρο το πολύ τους βλέπω…

1:45 επαιξαν στο Τορινο, καπου τοσο γενικα σε ολες τις συναυλιες, 18-20 τραγουδια

…άντε ντε επιτέλους! για να κλείνουμε και με αυτή την εκκρεμότητα…
:smiley:

ποτε βγαινουν τα εισητηρια?
20 δεκεμβρη,το ειδα,μη βαρατε

Ωραία νέα! :stuck_out_tongue: αλλά μέχρι τότε ποιός ζει ποιός πεθαίνει :stuck_out_tongue:

εγώ θα ζω, έχω κάνει συμφωνία με τον όντιν :roll:

Παίδες, στο official site τους γτ δεν λέει τίποτα για Ελλάδα;

http://redhotchilipeppers.com/tour

ε προφανώς δεν το ανανέωσαν. Λες να μας κοροϊδεύει ομαδικώς ο Λώρης;; :slight_smile:

Γιατί το βάλανε στο ΟΑΚΑ και όχι στο χωράφι, όπως όλα τα άλλα; Μην χαλάσουν κανέναν νυχάκι οι ποπ-γκόμενες που θα πάνε να το παίξουν ροκ στους RHCP? :stuck_out_tongue:

Οι θέσεις υπάρχουν σε σχέδιο κάπου, να δούμε που είναι η κάθε ζώνη;

Γιατί το ΟΑΚΑ χωράει περισσότερο κόσμο

Προφανώς και χωράει περισσότερο (και είναι ίσως πιο ανθρώπινο και βολικό) :wink:

Thanx για το σχεδιάγραμμα.

Κατι ασχετο…οι περισσοτεροι που εχουν(-με) ποσταρει εδω ειμαστε χεβιμεταλλαδες…ελαχιστοι alternative τυποι!!! :stuck_out_tongue:

εχει τέτοιους εδώ μέσα;

Δεν εχει? Ειναι ο “whatsisname” και παιζει να 'ναι και αλλοι 2-3…

χωραφι και με χωμα κατω ηθελε.ετσι για να βαλουν μυαλο οι ψευτοροκαδες.η κλειστο ο.α.κ.α.και σαρδελοποιηση.κουιζ:βρειτε ποσα κινητα θα αναψουν στο intro των rhcp.και κερδιστε.ρε.πατε σε κανα σακι η ρεμο ρεεε.ζητημα αν οι περισσοτεροι θα ξερουν πανω απο 5 τραγουδια του γκρουπ.για να μην πουμε για τους πρωτους δισκους.

κ εγω μια απ τα ιδια… δεν εχω ασχοληθει ποτε μαζι τους αλλα θα παω…

χωρις παρεξηγηση, πιστευω οτι οι περισσοτεροι φανς των πεππερς στην ελλαδα ακουνε κ rihanna κ enrique κ oikonomopoulo μη σου πω… μπορει κ να ετυχε να ξερω αυτους, τι να πω…

Μηπως να κανουμε και face control στο ΟΑΚΑ να μη μπει κανας “ασχετος” και μας χαλασει την πιατσα? Γιατι αν ειναι να παμε μονο οι “fans”, θα μαζευτουμε ισα με… 5.000 ατομα (και δε θα γινει η συναυλια βασικα)

Και δεν εχει να κανει με εσενα προσωπικα mike(blackie). Απο χθες, εχω “τσακωθει” με δυο ατομα για αυτο το θεμα. Το πρωτο πραγμα που τονισαν μολις εμαθαν για Peppers ειναι οτι θα εχει ασχετους στη συναυλια. Ε ΚΑΙ? Η ελιτιστικη συμπεριφορα, επειδη εχουμε παει σε ενα σεβαστο αριθμο συναυλιων στη ζωη μας και επειδη εχουμε και 2-3+ cd του εκαστοτε συγκροτηματος, ειναι εκνευριστικη.

το εχω(έχουμε) ξαναπεί…η μεγάλες συναυλίες κλείνονται με τον υπολογισμό οτι σε αυτά τα Live θα πάνε και οι άσχετοι και αυτοί που εχουν λίγη επαφή με τον κάθε καλλιτέχνη.

Μεσα ειμαστε…
Μονο που οι τιμες ρε παιδια ειναι ψιλοακαταλαβίστικες
ή μου φαινετε εμενα?
Μπροστα-μπροστα ειναι ιδια η τιμη με κερκιδα πλαι και χαμηλά???