Red Hot Chili Peppers @Ejekt Festival 05/06/2020

Δεν έκλεισε το line up της μέρας θα δούμε.

Καλούτσικες και οι 2 μπάντες btw

Επίσης έχουν πει και για δεύτερη μέρα

2 Likes

Δυστυχως δεν το βλεπω, πολυ χλωμο μου φαινεται να εχουμε βγει απο αυτη την κατασταση τον Ιουνιο, ποσο μαλλον να ειναι δυνατο να γινονται συναυλιες…

Μωρέ και πες ότι έχουμε βγει, το ρισκάρεις;

Προσωπικα οχι, εκτος και αν δεν υπαρχει πλεον ρισκο, αν και φανταζει ουτοπικο κατι τετοιο.

Θεωρώ δεδομένο ότι δυστυχώς ατυχησαμε… ακόμα και να γίνει δε νομίζω ότι κανείς λογικός θα το ρισκαρε να πάει με 20.000 κόσμο (ή όσο θα 'χει)… οπότε είτε χάνουμε το λάιβ είτε τα λεφτά, σε κάθε περίπτωση χαμένοι

1 Like

ουσιαστικά δεν το ανακοίνωσε ήδη τώρα ;;;

Μικρή σημασία , μακάρι να τα καταφέρουν

3 Likes

Το θεμα ειναι θα ειμαστε κομπλε ακομα και τον Σεπτεμβριο? Τι να πω, μακαρι.

Θεωρητικα σιγουρα οχι.
Σε επιπεδο κρουσματων λογικα ναι.

Κοινώς, παμε συναυλία και δεν συνανταμε 55+ οικείους μας για δυο εβδομάδες…

Εμβολιο προφανως και δεν θα εχει κυκλοφορήσει.

Μου φαίνεται λίγο χλωμό οι 500-1.000-10.000 που θα πάνε σε κάποια συναυλία να μπουν σε καραντίνα 2 εβδομάδων μετά.

Θεωρητικά μιλώντας πάντα, μέχρι το καλοκαίρι θα έχει βρεθεί φαρμακευτική αγωγή για τους νοσούντες και για το εμβόλιο (το οποίο είναι για πρόληψη) έχει μέλλον…

Sorry αν δεν ημουν κατανοητος.
Δεν εννοουσα να μπουν σε αυστηρη καραντινα. Απλα να προσεχουν οι ιδιοι τους δικους τους για καποιο διαστημα.

Παλι παντως μου φαινεται καπως να ξεκινησουν παντου συναυλίες την στιγμή που δεν θα εχει υπάρξει ηδη καποια οριστική λύση.
Σαν time bomb ενα πράγμα.

2 Likes

Το είχαν αναρτήσει πριν λίγο καιρό δεν είναι καινούριο σωστά;

1 Like

Άρα είτε το φαν κλαμπ είχε λάθος πληροφορίες είτε δεν κατάφεραν να κλείσουν άλλες ημερομηνίες και παίζουν τα ρέστα τους ποντάροντας στην τύχη

Εχεις δικιο. Τωρα το ειδα.

1 Like

Έχει 3 βδομάδες ρε παιδιά, άλλα ίσχυαν τότε άλλα τώρα.

Rock am Ring δε θα γίνει μάλλον. Έβγαλαν ανακοίνωση. Καλα εγω εχω ξεχάσει ηδη το καλοκαίρι εδω. Παμε για του χρόνου που θα εχει βγει και εμβόλιο το Μάρτιο. Ουτε καν Σεπτεμβρη.

Το θεμα ειναι Νοεμβρη τι θα γινει…

1 Like