Red Hot Chili Peppers @Ejekt Festival 05/06/2020

3 Likes

H ημερομηνία συνάδει μάλλον με τις φήμες για Λώρη και παίζει να πόνεσε πολύ…σε άλλα νέα αν ειναι πλατεία νερού με βλέπω να πηγαίνω με φουσκωτό και να μένω εκεί αν έχει πάνω απο 25000

1 Like

Αυτά είναι ρεεεεεεεεεεεεεεεε.

Και γλιτώνουμε και Μαλακάσα και “επετειακό” rockwave

2 Likes

Σε ποια φήμη αναφέρεσαι;

Πάντως το ότι οι Peppers είναι 5 και οι Deep Purple 6 Ιούνη, είναι πολύ πολύ κακά νέα για τους δεύτερους…

2 Likes

αν ανατρέξεις στις φήμες, για rockwave η μια μέρα ήταν για deep purple και η άλλη για red hot…

1 Like

Με διαφορά το πιο ξενερωτο live που έχω πάει οι RHCP στο οακα.

8 Likes

Η προπώληση εισιτηρίων ξεκινάει στις 21 Νοεμβρίου 12 μ.μ.
Τιμες ακομα αγνωστες

1 Like

Θα ξαναπάω αλλά πάλι θα είμαι εντελώς χαλαρά πίσω πίσω να χαζεύω

Ελπίζω να είναι καλύτεροι από ΟΑΚΑ. Έστω λίγο

2 Likes

χώρο ξέρουμε ή θα μάθουμε τον μάη?

Οταν βγει δελτιο τυπου

Ευκαιρία να τους θυμηθεί κάνα ραδιόφωνο και να παίξει κάνα τραγούδι τους…

9 Likes

Πέρα από Californication/Otherside/Give it away ας μην έχουμε μεγαλύτερες ελπίδες :joy:

Την προηγουμένη φορά είχαμε το can’t stop . Στο τέλος το άκουγα στον ύπνο μου

5 Likes

Κερναω καυτές πιπεριές κοριτσια :joy::joy::joy:

2 Likes

Μη λες μεγάλα λόγια! Περίμενε να δεις, αυτόγραφα θα υπογράφουν; Θα δείχνουν ευχάριστα αιφνιδιασμένοι όταν κάποιος οπαδός τους ζητήσει να φωτογραφηθούν μαζί;
Ας μην προτρέχουμε!

2 Likes

Πάντως αν οι RHCP είναι τελικά για Ejekt και μέταλ μέρα δεν θα παίζει τότε τι στον πούτσο θα έχει ο άλλος για 25 χρόνια. Εκτός βέβαια αν είναι μονοήμερο. Τότε θα είναι απλά για γέλια η κατάσταση {Με κάθε σεβασμό στους Purple δεν φταίνε αυτοί}. Teasάρεις δλδ επετείους και μεγάλες ανακοινώσεις και μέχρι τώρα παρουσιάζεις σαν επιτυχία 2 μπάντες με χαμηλό κασέ…

Για την Αλίκη που καπνίζει τσιγάρα κούπερ και τρώει μακαρόνια mellissa ερχόμενη (στο; ) το Σάββατο ξέρουμε κάτι ;;;

4 Likes

πριν 2 χρονια τους ειχα δει στη Βιεννη. Απο τις πιο ωραιες συναυλιες που εχω δει. Ανετα ξανα παλι θα πηγαινα

1 Like

Εγω τους εχω δει σε μια απο τις καλυτερες συναυλιες που εχω δει και σε μια απο τις μεγαλυτερες απογοητευσεις που εχω δει. Η δευτερη ηταν εδω, αλλα θα ξαναπαω.

2 Likes

Οτι ας πούμε αν έφερνε τους RHCP για τα 25 χρόνια του Rockwave θα πετάγαμε ολοι την σκούφια μας. Θες να κανεις επετειακό φεστιβάλ, φερε τους Metallica, φερε και τίποτα Mercyful Fate, Ghost και 5-6 δυνατές μεσαίες μπάντες ακομα (και αναφέρω μπάντες για τις οποίες πλην MF δεν τρελαίνομαι αλλα τελειως αντικειμενικα ) και κανε φεστιβάλ που θα αφησει εποχή. Τώρα με RHCP δεν θα τιμούσε σωστά τα 25 χρόνια rockwave, προσωπική μου γνωμη.