Red Hot Chili Peppers

χαιρομαι που επικοινωνουμε, συμφωνω απολυτα.

Ετσι ειμαστε εμεις οι φαν των Peppers αγαπημενοι! :smiley:
Πάντα πίστευα οτι ο Fru ειναι πιο μπροστα απο την εποχη του… :slight_smile:

Kαλα γι’αυτο μην ορκιζεσαι.Εδω μεσα μεχρι και μαλλιοτραβηγματα επεσαν για το Γιαννακη(πολυ γελιο τοτε με τη RHCP).:stuck_out_tongue:

Xaxa! Nαι! Καιει καρδιες ο ατιμος!!! :lol: :slight_smile:

ασε να μαντεψω. για το ποια θα τον ‘παντρευτει’ ? χαχα, ειδα τι ειχε γινει στις προηγουμενες σελιδες και για τον αντωνακι και για τον γιαννακη…εγω τις εχω ξεπερασει αυτες τις φαντασιωσεις οποτε σας τους αφηνω :stuck_out_tongue: εκτος απροοπτου βεβαια…χιχι:D

Ναι, ακριβως… :roll: Αλλα τώρα που το λέμε μου αρέσει όταν ο Kiedis γραφει στα τραγούδια του για τις σχεσεις του και περιγράφει τα συναισθηματά του ακόμα και όταν έχει πληγωθεί.( Suck My Kiss, I Could Have Lied… ) Γράφει παντού με ειλικρίνια και αυτό φαίνεται και απο το βιβλίο του!! :slight_smile:

ναι, πραγματι…παντος το βιβλιο ειπε οτι μετανιωσε που το εγραψε…να δουμε τι θα κανει και με τη σειρα τωρα.δεν νομιζω οτι κανει καλα παντως,θα φαει ασχημες κριτικες και ηδη δεχεται αρκετο δουλεμα απο πολλους…η γνωμη σας?

Ναι, το εχω ακουσει και εγώ αλλα οχι ρε συ για όλο το βιβλιό! Επειδή πρόδωσε κατα κάποιο τρόπο τις πρωην κοπελες του οταν εγραφε τι κανανε… Που εντάξει ήταν πολυ κατατοπιστικός για αυτό. Ήθελε να τις είχε προστατεύσει απο αυτη την έκθεσή τους… Oσο για την σειρα του HBO το προβλημα που έχουν πολλοι ειναι στο οτι φιλμαρει μονο τα παιδικα του χρονια που ενταξει αυτο δεν πολυ ενδιαφερει… Ενω, καλυτερα θα ήταν να γινόταν η σειρα για όλη του τη ζωη και τον συσχετισμο του με τη ροκ οπως τα περιγραφει στο βιβλιο του… Εγω προσωπικα δεν έχω πρόβλημα με τη σειρα, αλλα βεβαια θα ηταν καλυτερα να έλεγε για όλη του τη ζωη και όλα όσα έχει περασει δίνοντας έμφαση στη μουσικη του καριέρα και όσους ήξερε ( Cobain, Veddder κλπ ) παρα στα παιδικά του χρόνια…

για αυτο ακριβως, επειδη επικεντρωνεται στα παιδικα του χρονια.η βλακεια ειναι οτι θελει να δειξει πως τον ‘χαλασε’ ο μπλακι και ο ιδιος ο μπλακι εχει χεστει απο τη χαρα του που θα γυριστει αυτο. λολ.:lol:

Xaxa, ναι… Ο Blakie ηταν παντα ψωνακι ( απο που πηρε ο γιοκαρος κιολας!! ). Ενταξει εμενα με χαλασε λιγο που επικεντρωνεται μονο στα παιδικα του χρονια γιατι δεν θα παιξει κιολας… :frowning: Φαντασου, αν γυριζοταν ολη του η ζωη θα επαιζε αυτος τον εαυτο του… :smiley: Αλλα, οκ προβλεπεται ενδιαφερον. Αντε και μια ταινια με ολοκληρη τη ζωη του!!! :smiley: Και να βγαλει και ενα δευτερο βιβλιο για By The Way και μετα… :smiley:

για το δευτερο βιβλιο ακουγεται πολυ ενδιαφερον. θελω να δω τον τροπο σκεψης του και για τα μετα-californication τραγουδια :-k

Ειδκα για τα κομματια του Stadium Arcadium οπου βρισκοταν σε μεγαλη συναισθηματικη φορτιση και φαινεται στα κομματια του…

πραγματι…και το ωραιο ειναι οτι ολοι βρισκοταν σε συναισθηματικη φορτιση εκεινη τη περιοδο και τα γραψανε ολοι μαζι . φαντασου τωρα που εχει και το παιδι ποσο εμπνευση θα εχει :stuck_out_tongue:

Εμένα πάντως το βιβλίο με ξενέρωσε σε πολλά σημεία γιατί φαινόταν καθαρά πως ο δημοσιογράφος συγγραφέας που τον βοήθησε σε αυτό τον κατεύθυνε στο να γράφει όσο περισσότερο μπορεί για ναρκωτικά και γκόμενες (κάπως σαν τις διάφορες κουτσομπολίστικες βιογραφίες του vh1) και η μουσική ήταν σε εντελώς δύτερο πλάνο.
Επειδή αυτού του είδους τα βιβλία πουλάνε τελικά, δείτε τι έγινε και με τα αντίστοιχα βιβλία των Motley Crue…

τι εγινε με τα βιβλια των motley crue???

Απλα ο τιτλος του βιβλιου των Motley Crue ‘’ The Dirt - Confessions of the World’s Most Notorious Rock Band ‘’ … Καταλαβαινεις… Τελως πάντων να μην βγω πολυ οφ τοπικ. Αυτο που λες φιλε Mule το πιστευω. Για αυτο μετάνιωσε μετα που έγραφε για τις κοπέλες του. Αν το είχε γράψει μόνος του ο ανθρωπος θα ήταν καλύτερα… Πάντως δεν παυει να είναι αυναισθηματικό και αληθινό αυτο το βιβλιο…

ΚΑΙ ΝΑΙ, ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ:D:D:D
γεια σου ρε chad γιγαντα :stuck_out_tongue:
αυτο το νεο με εφτιαξε τον μηνα και…

ληγει λεπον το hiatus.

ελα να δουλευουμε, μπας και σκασει κανα τουρ απο '10

Μπας και σκασει καμια Ελλαδα:wink:

Αν έρθούν ποτέ Ελλάδα θα βγάλω φωτογραφία με φανέλα Παναθηναικού…

Γιατί πολύ απλά στην Ελλάδα δεν υπάρχει Ροκ κοινό…