Red Hot Chili Peppers

Mολις κατεβασα την δισκογραφια τους… ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ… especially FLEA… ΤΙ ΛΕΤΕ?

emena dn mou lene tpt apolytws…exoun omws poly kalo mpaso…

Απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα…
Ο Flea απλα φοβερος, ο John το ιδιο, ο Anthony ειναι αρκετα καλος, οπως και ο Chad.
Ειναι επισης πολυ καλη live band!! (ετσι λενε τουλιαχιστον)
Μακαρι να μας ερθουνε το καλοκαιρι!! [-o< [-o< [-o<

Tα τελευταία δέκα χρόνια αυτό λέω…

αν και εχουν καποια ωραια κομματια και τους αναγνωριζω σαν μπαντα, ειδικα τον μπασιστα, ποτε δεν μου εκαναν ιδιαιτερη εντυπωση. εχω ακουσει και’γω οτι ειναι καλη live μπαντα αλλα και να ερχοντουσαν δεν ξερω αν θα πηγαινα.

Tα τελευταία δέκα χρόνια αυτό λέω…[/quote]

Νa δουμε μεχρι ποτε aκομa…

μακάρι να έρθουν να δούμε τον γίγαντα Chad και τα άλλα παιδιά!!! :slight_smile: :slight_smile:

Είναι θεοί. Απλώς θεοί. Ο Flea είναι είδωλο (πώς στο καλό παίζει έτσι και χτυπιέται ταυτόχρονα;;; )! Ο Antony απ’τις καλύτερες φωνές, ο Frucsiante πραγματικά μοναδικός και απίστευτα εκφραστικός και ο Chad επίσης κορυφαίος! Έχουν το προσωπικό τους στυλ, πολύ χαρακτηριστικό ήχο και δεν είναι εύκολο να ενταχτούν σε κατηγορία… συνδυάζουν πολλά στοιχεία. Απ’τα μεγάλα κολλήματα!!
…αλλά έχω παράπονο: πόσο θα τους περιμένουμε πια;;;;;; :frowning:

Ποιος σου ειπε να περιμενεις? μαζεψε τα και πήγαινε εξω να τους δεις, τόσος κόσμος το κάνει. Αλλά για γκρίνια πρώτοι είστε…

Όντως,είναι η καλύτερη λύση με αυτή την κωλοχώρα που μπλέξαμε…πάντως οι Peppers είναι ΘΕΟΙ…το Blood sugar sex magik είναι κατά τη γνώμη μου το Νο 1 rock album των 90s… :slight_smile:

Ειναι απλα τελειοι!!

και εσύ στα εξυπνακίστικα σχόλια… Μην κάνεις γενικεύσεις γιατί υποπίπτεις σε λάθη και φαίνεσαι και αγενής στους υπόλοιπους. (Η Lena ανήκει στις ακαδημίες του φόρουμ μας. Φέτος έχει διαβάσματα… Από του χρόνου θα οργώνει την Ευρώπη… :wink: )

+1

Με έχεις πάρει χαμπάρι ε; :smiley: Ναι ελπίζω ότι από του χρόνου θα μπορώ να κυνηγάω συγκροτήματα στο εξωτερικό!! Άλλωστε είναι τέλειο κίνητρο για δουλειά, έτσι;

Ναι ρε παιδια, γιατι γκρινιαζουμε που δεν ερχονται στη χωρα μας συγκροτηματα? Δηλαδη τι μιζεροι που ειμαστε! Αντι να λεμε ευχαριστω που θα ξαναδουμε Scorpions, Maiden, Archive και Dokken, ζηταμε κι αλλους! Λες και δεν εχουμε 300 ευρω να δωσουμε να παμε στο εξωτερικο να τους δουμε, για τ’ονομα του Θεου…

Με έχεις πάρει χαμπάρι ε; :smiley: Ναι ελπίζω ότι από του χρόνου θα μπορώ να κυνηγάω συγκροτήματα στο εξωτερικό!! Άλλωστε είναι τέλειο κίνητρο για δουλειά, έτσι;[/quote]

Το καλύτερο κίνητρο είναι για δουλειά!!! Το μόνο πρόβλημα είναι ότι θα είσαι συνεχώς τόσο εκστασιασμένη που δε θα δουλεύεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Πάντως Red Hot Chili Peppers είναι κοινό όνειρο για όλους μας… :wink: :wink: :wink:

ΥΓ. Τίποτα δε ξεφεύγει από εμάς τους μοντεράτορες. Σας έχουμε φακελωμένους!!! Μέχρι και το ΑΦΜ που θα έχεις όταν ενηλικιωθείς ξέρουμε!! 8) 8) 8) 8)

Όντως…! :slight_smile:
Όσο για το Υ.Γ… αν δεν κάνει κόπο πες μου κάποια στιγμή και που θα περάσω! Να μην έχω την αγωνία δηλαδή… :wink: (Ή δεν διαρρέουν αυτά παραέξω; )

Μου βάζεις δύσκολα… Βολεύεσαι με τα θέματα που θα πέσουν? :lol: :lol: :lol:

NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!