Θα τραγουδήσεις το Red Sharks στην συναυλία των Crimson Glory?

???

Εγώ θα τραγουδάω “Black Sharks” για σπάσιμο.

Δεν θα πάω απλά
(όχι για το κομμάτι)

Όχι (γαμώ τον καπιταλισμό τους, που θέλουν να μας εξισώσουν με το φασισμό)

Με La Torre δε θα ακουστουμε καν οποτε τραγουδησουμε/δε τραγουδησουμε κλαιν,here’s to diplomacy:p

[SPOILER]ανιστορ[B]η[/B]τοι* ρε γαβγαβ![/SPOILER]

Ναι (α ρε Παπαδόπουλος που σας χρειάζεται)

ειναι οι crimson glory φασιστες?
εθνικιστες?
μακαρθιστες?
ναζι?
lazio?
πασοκ?

ητανε ο midnight μασονος?
ακουνε οι crimson glory ns bm?

τι κρυβεται πισω απο τις μασκες?

ΟΕΟ???

Ας τοποθετηθεί ο Χαρδαβέλας παρακαλώ

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΚΡΙΜΣΟΝ ΓΚΛΟΡΥ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ (τα κρεντιτς στο γνωστο διαλογο)

Και όχι μόνο αυτό ρε, και όλα τα κομμάτια και τα πάντα όλα κι ας έχω λαιμο πιο χάλια και από σιφώνι με πουρί 8 χρόνων.

Α, και εχουμε κλεισει αγώνα τσιρίδας με το φεγγαρόπαιδο οπότε περαστικά σας.

Και όντως δεν με νοιάζει η φασιστοκατάσταση του κομματιου εφοσον υπάρχει το πνεύμα του πόε μέσα σε αυτό το δί-σκα-ρο για να εξισώνει την κατάσταση.

(παραλλήρημα, αααα ουυυ)

και γιατι φασιστοκατασταση παρακαλω; :-k:?

Σωστά

Λέει και “ελευθερία” σε μια φάση άλλωστε

Ας τοποθετηθεί ο damnation παρακαλώ

Ελευθερια με Γκουλαγκ δεν υπηρξε ουτε μπορει να υπαρξει, και σκατα στον ταφο του Σταλιν !

Και να πώς το podium κυριάρχησε και στο off topic

Έχετε σκαλώσει με Γκουλαγκ ε; Σε φάση που τριπάρετε με αυτά και τα βάζεται δίπλα στον κομμουνισμό ακόμα και τώρα

γκουλάγκ,

η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω τα πολιτικα πιστευω των κριμσον, δεν ασχολουμαι αλλωστε, αλλα ειλικρινα δεν βρισκω λογο γιατι πιστευεις πως ειναι φασιστικο επειδη κραζει μια ιδεολογια αντιθετη απο αυτη που πρεσβευει η χωρα απο την οποια καταγονται…και μαλιστα την εποχη που γραφτηκε εκεινο το κομματι που ηταν λιγακι τεταμενο το κλιμα ακομα…ενας αντικομμουνιστης Αμερικανος δηλαδη ηταν [B]φασιστας[/B] απαραιτητα;; δεν ξερω σε ρωταω

Για να μην υπαρχουν παρερμηνειες παντως, στο κομματι δεν υπαρχει καμια φασιστοκατασταση προφανως, ουτε καν αντι-κομμουνισμος γενικα, κριτικη και επιθεση στους ηγετες των κομμουνιστικων καθεστωτων που εφαρμοσαν δικτατορικες πρακτικες κανει.

πωπω προβλεπω να παρεκτρεπεται το θρεντ

εγω δεν θα παω γιατι δεν παιζουν λεφτα,γιατι δεν ξερω πως θα ναι χωρις εναν απο τους αγαπημενους μου τραγουδιστες αλλα κλαιν.το τραγουδι γαμαει και οι ψιλες του μιντναιτ ειναι στο τοπ 5 που εχουν ακουστει ποτε.

[B]οποτε crimson glory ρε ΜΟΥΝΙΑΑ[/B]

ουτε “φασιστικο” ειναι το κομματι, ουτε ασκει καμμια κριτικη. απλα πραγματα, ειναι χεβυ μεταλ στην αμερικη τη δεκαετια του 80. τι περιμενετε δηλαδη. ο σοβαρος κοινωνικοπολιτικος στιχος δεν ηταν ποτε απ τα πιο συνηθισμενα πραγματα σ’αυτο το χωρο, ειδικα τοτε.