Red Viper @Hardcore Μονόκερος Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου

Δεν λεω οτι θα ειμαι 100%, μεσολαβουν 10 μερες ως τοτε, αλλα διπλα ειμαι, τι στο καλο; Καουντ μι ιν (φορ ναου).

1 Like

Παμε ρε. Κι εγω απο λαιβ θα ειμαι λογικα. Το μονο που με ανησυχει ειναι το “μεταλλαδικο”, γιατι δεν ξερω ποση ωρα σερι μπορω να αντεξω, αλλα θα το ξεπερασω. Ας παμε να δουμε τον Βαιπερ και να πιουμε στην επετειο της καλυτερης συναυλιας που εχει γινει ποτε στην Ελλαδα :sunglasses:

2 Likes

Δεν ξερω τι προκειται να κανω αυριο, ποσο μαλλον σε 11 μερες απο σημερα, αλλα εννοειται οτι ειμαι μεσα. Δεν θυμαμαι να εχω κατι στο προγραμμα. Οσο για το μεταλλαδικο, δεν ξερω αν κι εγω μπορω να αντεξω πολυ. Αν δουμε τα σκουρα, θα παμε για σουβλακια στην πλατεια και δεν θα λειψουμε σε κανεναν. Ιζι.

1 Like

Ο Μαρινος προφανως κ θα ναι. Εχει διαρκειας

1 Like

Ελπιζω να μη μεινετε στα λογια κουφαλες, ειμαι ηδη με τζονκυρ :stuck_out_tongue: και παιζει Slayer :sunglasses:

3 Likes

το ξέχασα εντελώς :rofl:

4 Likes

Ο Αρχηγός είναι σε ανοικτή ακρόαση για να ελέγξει το σετλιστ, αλλά έχει απογοητευτεί ως τώρα. Δεν φοβάμαι για την κατάληξη που θα έχει η βραδιά.

3 Likes

Φωλς ολοι οσοι δεν ηρθαν. Με τη βουλα πλεον.-

3 Likes

Παιδες ευχαριστω που ρθατε. Ο Μαρινος μπορει να κοιμαται ησυχος για παρτη σας

2 Likes

#klika

υπερβολές αλλά σε καταλαβαίνω
image

3 Likes

Παρομοιως, σε ολα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ρε 'σεις ενα kind reminder ρε 'σεις…

Εσείς φταίτε :joy:

3 Likes

:black_heart:

Απολυτως σωστος, αλλα ηταν αποφαση της στιγμης. Θα πω οτι στις 23.30 ημουν ετοιμος για υπνο μετα απο μια πολυ γεματη και δυσκολη μερα, αλλα γυρισα σπιτι μετα τις 03.00+ τελικα. Τα καλα του να εχεις κοντα το (εκαστοτε) σημειο συναντησης. Η συναντηση με τον Π ηταν τυχαια.

1 Like