Release party ROCK HARD με MASTODON - HIGH ON FIRE

Είναι οριστικό! Το release party του περιοδικού ROCK HARD θα γίνει στις 9/12 στο Gagarin 205 και το βασικό event, θα είναι full live show από τους MASTODON και τους HIGH ON FIRE.

Άμα είσαι φίρμα…μέχρι και Mastrodon φέρνεις για Release Party!! :lol: :lol:

Ετοιμάζω event για τον κύριο… Εξέδρα σε αγώνα μπάσκετ, με μαζορέτες και τα συναφή και μόλις αξιώσει ο κόουτς και τον βάλει μέσα θα γίνει το πανηγύρι της αρκούδας… τινιτι, τινινιτιτι…

Εμένα πάντως οι Mastodon μου αρέσουν… Ότι κι αν λέτε…

HIGH ON FIRE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Εμένα δεν μ’αρέσουν, αλλά δεν έχει να κάνει!
Φίρμα είναι ο Ghideous! :lol: :lol: :lol:
Που μιλάνε και με αστέρια του Glam Rock στο Texas!! :lol: :lol:

Άντε ντε…και μετά τον αγώνα πάρτυ με τις μαζορέτες στ’αποδυτήρια!!! :lol:

Τώρα μιλάς σωστά… Σαν γνήσιο ποζέρι… Αυτά είδε και ο Ghideous και αλλαξοπίστησε…

Ο Ghideous αλλαξοπίστησε μπας και του κάτσει καμμιά μαζορέττα…αλλά έφαγε γλάρο!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ο Ghideous αλλαξοπίστησε μπας και του κάτσει καμμιά μαζορέττα…αλλά έφαγε γλάρο!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Νομίζεις… Κατεστραμένος είναι…

Αρνούμαι να μπω στο τριπάκι του Σειρηνάκη που με χαρακτηρίζει εν τη απουσία μου στο ραδιόφωνο “κατεστραμμένο”. Αυτά είναι φήμες!!! Χαχαχααα!!! Ετοιμάστε τις μαζορέτες! Slekkas, telisvas, κάντε το καλύτερό σας και θα σας βρω προσκλήσεις για MASTODON!!! Δεν ξέρω αν μπορώ, αλλά θα προσπαθήσω!!! Μαζορέτεεεεςςςς!!! Χαχαχααα!
Slekkas, άσε τους γλάρους ήσυχους!!! Μην κοιτάς που έχω πολλή δουλειά και δεν προλαβαίνω τόσους μήνες να μπω στο φόρουμ!!! Σε βρίσκω όπως βλέπεις εύκολα πουλάκι μου!!! Χαχαχααα!!!