Remi Gaillard (Γάλλος φαρσέρ)

απο τους πιο κατεστραμενους ανθρωπους που υπαρχουν εκει εξω.απειρο ρισπεχτ,την πρωτη φορα που ειδα αυτο με τον αστροναυτη και το γηπεδο γκολφ επεσα απο την καρεκλα απο τα γελια!

ενα ακομα τελειο και προσφατο ειναι που κανει τον μαφιοζο και ζηταει το σταφ,απο εναν αγνωστο σ ενα γκαραζ:lol::lol::lol:
θεος απλα!

Ω έλα ρε, και θρεντ για τον Ρεμί στο ρόκιν μου; Γουστάρω!

Ένα αγαπημένο μου που νομίζω ότι δεν έχει ποσταριστεί: http://www.youtube.com/watch?v=qrlrMYbMMFg

Δεν ξερω αν καποιο απο εσας το εχετε μαθει,αλλα εδω και περιπου 1 χρονο(αν δεν κανω λαθος) εχει ξεκινησει μια κοντρα αναμεσα στον Ρεμι και τον Ροναλντο.Τον κανονικο,οχι τον ιμιτασιον! :stuck_out_tongue:

Για οσους αγνοουν

Είδα μερικά βίντεο. Αυτό με το pacman και αυτό με τον αστροναύτη σαν ιδέες και σαν απόδοση είναι άψογα. Αλλά κατά τ’άλλα είναι ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΒΡΟΜΙΑΡΗΣ ΓΑΛΛΟΣ! Γιατί δεν είναι ανάγκη όταν θέλεις να κάνεις μια φάρσα να κάνεις μπάχαλο τη μισή πόλη, ούτε να κινείσαι εις βάρος των άλλων. Για να θεωρηθεί μια φάρσα σωστή και πετυχημένη θεωρώ ότι πρέπει να χαρίζει γέλιο και στα “θύματα” αλλά και σε αυτούς που την παρακολουθούν. Τώρα αν είναι να τα κάνει πουτάνα όλα για να χαρίσει γέλιο, άστο καλύτερα.

εγω εχω δει οτι εχει στο καναλι του σε youtube και dailymotion

προχειρα θυμαμαι αυτο που εμπαινε αναμεσα στους παικτες της λοριαν και πανηγυριζε το κυπελλο

Νομιζω οτι στο κυπελλο ηταν με τη Μονπελιε(με καθε επιφυλαξη,αφου στο Μονπελιε εδρευει κι ο Ρεμι).

Παντως εχει παιξει και βολλευ εναντιον της εθνικης μας!

Επισης λιωνω με τον διαγωνισμο bodybuilding

κι εγω για μονπελιε νομιζα αλλα το γραφει στην αρχη οτι ειναι η λοριαν

και για τεννις εχει παει και για ρακμπυ και για ποκερ που φωναζε

Pac-man + ninja turtles ΑΠΟΛΑΥΣΗ! Νά’ναι καλά ο άνθρωπος!