Remi Gaillard (Γάλλος φαρσέρ)

http://www.nimportequi.com/

O τυπος ειναι ΘΕΟΣ:bow:

παρτε ενα μικρο δειγμα τι πλακες κανει ο ανθρωπος:lol::lol::lol:

Mario Kart

Rocky

Decathlon

Gymnastics

Elevator

Τελικός Κυπέλλου Γαλλίας

Volley (Γαλλια-Ελλαδα!)

Ο τυπος ειναι θεουλης.Εχει απιστευτα κοτσια…Τι jackass και μαλακιες ο τυπας δεν κολωνει πουθενα.Αξιζει να τα δει κανεις ολα τα βιντεα του.[Καλα στο δεκαθλον εκει που τρωει το καφασι στο κεφαλι παιζει να γελαγα κανα 15 λεπτο]

Χαχαχα! Έχει όντως κότσια!

Έχει και ωραίο σημάδι στα σουτ, δείτε αυτό με μουσική υπόκρουση AC/DC

Εδώ δείχνει πώς να πάρεις δωρεάν φαγητό από τα McDonald’s :stuck_out_tongue:

και άπειρα άλλα, με εμφανίσεις-φάρσα σε τηλεπαιχνίδια κλπ :lol:

Νταξει τα βιντεακια με τις μαλακιες που κανει στα ασανσερ ειναι απο τα θεικοτερα εβερ.

Εντάξει. Το βίντεο που είναι και καλά αστροναύτης και μπαίνει σε ένα γήπεδο γκολφ είναι θεικό. Κατα τα άλλα νομίζω πως το Gayllard θα του ταίριαζε καλύτερα αφού πρόκειται για μέγα φλωράκο. Το παιδί της μαμάς που κάθεται και κάνει όλη μέρα βλακείες στους δρόμους και απειλεί τον μικρότερο αδερφό του ότι θα του κόψει το αυτί αν δε τον καταγράψει με την κάμερα του. Παίζει να θυλάζει ακόμη και δε θα ξεχάσω ποτέ τα λόγια της σοφής γιαγιάκας που απόρησε με περίσσεια αγάπη στη θέα ενός βίντεο του Remi… “Πώς είναι δυνατόν το παιδάκι να βρίσκεται έξω τόσο αργά τη νύχτα χωρίς την οικογένειά του?”.

Μαλακα συγχυστηκα,νομιζα οτι επαθες κριση αυτογνωσιας ξαφνικα.

ο τυπος ειναι θεος

To ασανσερ και το Ροκι ειναι για οσκαρ…(οπως και το video που κλωτσαει μια μπαλα σε ενα μπατσικό και τον κυνηγανε…)

Εχω δει πολλά, θυμάμαι χαρακτηριστικά αυτό με τον αστροναύτη.
Πόσες φορές άραγε θα χει μπει μέσα στην στενή?

:bow2:

Η φαντασία στην εξουσία!

Έχω κλάψει (από τα γέλια) για την πάρτη του!

Tα εχω λιωσει ολα !
Nimporte qui !

Gaillard disguised himself with a Lorient team shirt, got through security and took part in the celebrations of Lorient’s win of Coupe de France at the Stade de France. It went as far as greeting president Jacques Chirac, performing victory runs with Lorient players around the pitch holding the cup, giving a TV interview, and signing autographs. He appeared in several photos days later in editions of French journal L’Equipe.

:bow::bow::bow:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=11076

sorry!John lock

Νταξ σήμερα είδα όλα του τα video.Ο τυπάς δεν υπάρχει!έχει πάρα πολλά 22 για να κάνει όλα αυτά!!Είναι απλά θεός!

Από τα πιο κορυφαία για μένα:
Decathlon
Put It Where You Want It
Astronaut
Rocky
Best Of Elevator

και φυσικά δεν είναι μόνο αυτά!!


Now playing: Shinedown - Atmosphere
via FoxyTunes

Κι όμως, ήταν ανοιχτό μέχρι πριν λίγο (γιατί δεν έκανες ρηπορτ να στο κλειδώσουμε, ε? ε? :P)

Επειδή πόσταρες καλά βιδεάκια πάντως το λυπήθηκα και το έκανα merge με το άλλο, υπάρχον θρεντ.

(τι πάθατε όλοι αυτές τις μέρες ξαφνικά και αναφέρεστε σε αυτόν, ΧΩΡΙΣ να έχετε δει ο ένας το θρεντ του άλλου? Σύμπτωση κι αυτή. Πάλι καλά που δεν άνοιξε και ο Angel_Death θρεντ δλδ :P)

γκουχ θα άνοιγα και εγώ αν δεν μου το έλεγε:roll::roll:

Axaxaaxax! Πείτε μου οτι είναι άλλη μια φάρσα του κύριου Gaillard! :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=pIrvpn3k9A4&feature=channel_page

:expressionless:

θεικό!!εφαγαν κατι μπιστα και μια με το ρόπαλο του γκολφ…!!
θείλα!!τα λόγια ειναι λίγα!!