Το μεγαλύτερο reunion του 2009;

Sorry daz αλλά πεθαμενατζίδικα και σάπια εντελώς είναι τα ονόματα που αναφέρετε εσείς. Όχι τα δικά μου. Όλα αυτά που λέτε έχουν εκλείψει πριν την εποχή των δεινοσαύρων και τα ακούνε μόνο κάτι παλαιοντολόγοι σαν τον cozy και τον mandrake. :lol::lol:

An diabaseis ti leei i anakoinosi tha katalabeis giati leo Slade kai oxi Faces. Min mperdeyesai sta onomata pou eixan oi Faces. Oi Slade eixan terastio impact sta xronia pou anaferomaste stous teenagers pou anaferetai i dilosi pou oi Faces den eixan. Min mperdeyesai me sygkriseis mousikes. Tairiazoun apolyta oso to skeftomai stin dilosi. Diabase tin oli ksana kai skepsou Agglia. Anaferetai se sygkekrimeni ksanaleo periodo.

Να δείτε που θα’ναι κάνα reunion τύπου Bay City Rollers και θα γελάν’ και τα μαρούλια!!!:lol::lol::lol::lol:

Re ta onomata…Ti prama einai ayto? Autopsy? :?

Aggloi einai aytoi. Ti na tous kaneis?

Mε διαφορά το καλύτερο ποστ στο θρεντ λόγω ύφους μόνο και μόνο.

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:
:bow2::bow2::bow2:

Πφφφ, Αμερικανός μουσικόφιλος και δεν έχει ακουστά τους θεούς! Ντροπή.

άκου και πες μου πως τους βρίσκεις.

Slade exeis akousei alla den to exeis katalabei :lol:

Επιμένω ότι σαν όνομα οι Faces ήταν τεράστιοι. Η επιτυχία που είχαν συγκρίνεται με ελάχιστες μπάντες της εποχής. Μέχρι να τους φάει η σόλο καριέρα του Στιούαρτ. Οι Slade πάντως παίζουν δυνατά δεν αντιλέγω. Οι Cheap Trick? Είναι ενεργοί? Είναι και Αμερικάνοι βέβαια…

Ναι ρε σεις! Τους Slade τους ξέρω μέχρι κι εγώ…
Come on feel the noise…:dance:

ΥΓ. Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι αυτό είναι το ιδανικό μουσικό θρεντ για ανηλλεές σπάμμινγκ? :wink:

Tous eida kai fetos tous CT. Den kanane tosi epityxia min epimeneis oi Faces. Oi Slade gia ta xronia pou milaei eixan tin apolyti kyriarxia stin Agglia.

Cum on feel the noiz δεν το γραφανε αυτο ?
Το ειχα δει στην τιβι σε μια συλλογη.

^Κι οτι ετοιμαζομουν να το δωσω σε link για το youtube που λεει ο dazmaniak οτι εχεις ακουσει και δεν το χεις καταλαβει:lol:Κι εγω μολις σημερα εμαθα ποιος στο διαολο το λεει αυτο το τραγουδι:lol::lol:

Otan sou leo oti eisai kryfo punkio mou antimilas…:lol:

Den einai mono ayto. Psakste ki allo…

Πολλα ορφανα τραγουδια θα βρουν τον πατερα τους αποψε…:cry::stuck_out_tongue:

Όχι πες ποιους θα προτιμούσες? Αυτούς τους ζωντανούς νεκρούς ή τους θεούληδες Autopsy?

Εγώ τώρα άμα μπω ον-τόπικ και πω ότι θέλω να είναι reunion των Stories θα με πάρετε με τις ντομάτες? :?

Ayto pou postares to goustara pantos. Giati to pas mousika omos? Plaka me ta onomata ekana :lol:

Εγω το κοβερ των Quite Riot ηξερα παντως :oops: