Το μεγαλύτερο reunion του 2009;

Μαλλον για Zeppelin το παει το πραμα.Ετσι πιστευω τουλαχιστον εγω.

Anakaifalaiosi…

Psaxnoume band pou ypirkse idol ton simerinon 50-55aridon (otan itan teenagers) stin Agglia kyrios (kata pasa pithanotita), opote logika me endoksa xronia metaksy 1970 - 75. Ayto pou paramenei mystirio einai an exei pampolla xronia na emfanistei i synexise me diafores syntheseis. Pros ta ekei den psaxnoume?

Ναι, κάτι τέτοιο. Και επίσης ότι δεν είναι τυχαίοι, αλλά: Outside of Led Zeppelin, this is probably the biggest reformation you can hope for.!

Χμ, τώρα που το καλοβλέπω, ελπίζω να μην υπονοεί: “Just remember that you can not even hope for a Pink Floyd, Deep Purple, Rainbow etc reunion you sucker!” :stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol: Pantos an itan Ameriki kai 2 xronia prin tha sou eixa MIA epilogi: The Eagles 8)

Και σκεφτόμουν πριν ποια πραγματικά μεγάλα συγκροτήματα πρέπει ακόμα να δω… :stuck_out_tongue:

Slade paizoun pantos. Htan agapimenoi poly tote stous pitsirikades tis Agglias…

Παίζει όντως. Και θα ήταν αυτό που λέει, μιας και υπάρχουν κανονικά τώρα!!!

Edit: To original line up δεν υπάρχει από το '92, αλλά ζουν όλοι…

Ego ekleisa stis dyo epiloges. BCR kai Slade. Leei teenagers giayto. An mou erthei ki allo tha syneisfero alla bets are off gia mena…

Μπα, οι Slade θα είναι… γμτ :frowning:

Μήπως οι Faces;

Ποιοι είναι όλοι αυτοί ωρε? Εγώ θέλω reunion Autopsy και reformation Entombed.

Μιάς και το ανέφερες, η Peaceville θα επανακυκλοφορήσει τη δισκογραφία Autopsy σε βινύλιο. Και το Shitfun!

Cozy kleisame. Balto protoselido os apokleistiko tou Rocking. Den tha mas kanoun oi Aggloi ton magka :lol:

Vic oi Faces den itan toso big tote apo oso ksero. Oxi oso oi Slade.

Re commando kanena pou den einai pethamenatzidiko den theleis? Sketo nekrotomeio tha anoikseis kai grafeio teleton :stuck_out_tongue: Den paizane ksylo sta 70’s. Agapiontousan…

Το είχα γράψει και στην αρχή, οι Faces έχουν ήδη ανακοινώσει πως θα επανενωθούν :wink:
Χωρίς να αποκλείεται βέβαια ο promoter να εννοεί αυτούς…

Floyd ξεχάστε τους. Είπαμε - μην τα ξαναλέμε. Οι Faces θα έπαιζαν πάρα πολύ αν δεν το είχαν ήδη ανακοινώσει ότι το συζητάνε. Και ναι ήταν τ-ε-ρ-α-σ-τ-ι-ο-ι!. Οι Slade παίζουν αλλά το καλύτερο reformation μετά τους Zeps; Ούτε καν οι Άγγλοι δε θα το έλεγαν αυτό. Οι Purple με Gillan και Blackmore ταυτόχρονα δεν παίζουν. Θα σκεφτόμουνα Blind Faith αλλά με έναν δίσκο το 69 δεν νομίζω ότι ταιριάζουν στην περιγραφή. UFO με Schenker ίσως;

Υ.Γ. Όντως έχει πλάκα. Αρκεί να έχουμε συναίσθηση ότι λέμε μπαρούφες κατά 99%. Μήπως να μεταφερθεί στο off topic;

Σε ποιον πλανήτη ζω? Δεν έχω ακούσει ποτέ ούτε Slade ούτε Faces. Προφανώς δε με τιμάει ε?

Πείτε δίσκο. Α και τι παίζουν. :-s

Γραφικος αλλα και σωστος παραλληλα.

Θελω πικαπ! :frowning:

Ουτε εγω τους ξερω.

Ολα καλα ολα ωραια!Με αυτες τις νεκραναστασεις τι θα γινει ?
Ολοι οι ξεχασμενοι ριγιουνιον κανουν.

Μην ξεχνατε οτι τα λεει promoter,τουτεστην ντελαλης της λαϊκης,οποτε κρατηστε καμμια πισινη γιατι το κοβω να σας ερχτεται κατακουτελα καμμια καμμενη μπαντα που δεν την ξερει η μανα της και να κλαιτε,σαν τις πιτσαριες της Θεσσαλονικης που 72 διαφορετικα μαγαζια φτιαχνουν την καλυτερη πιτσα της πολης:p:p

Backstreet Boys :stereo: