Reunion Psychotic Waltz

ξέρεις κάτι παραπάνω;

bastard σορρυ κιολας αλλα μας δουλεύεις??
τι τα βαζεις τα πανηγύρια στο σποιλερ τότε??

ΕΓΩ, από τα αστεράκια στην ανακοίνωση κατάλαβα/υποψιάζομαι Buddy.
ο άλλος όμως λέει ''τσου", σαν να ξέρει κάτι σίγουρο. γι’αυτό τον ρώτησα. εσύ τώρα τι πετάχτηκες πες μου.

“δεν είδα ότι δεν είδα” που έλεγε και ένας σύγχρονος φιλόσοφος.:stuck_out_tongue:

#-o

απο τα αστερακια(:!:slight_smile: καταλαβες Buddy…!!!
μαγεια.!!!

*ολο και κατι θα ξερει…8)
*επισης μην μας πρηζουν και πολυ τα παπαρια…αν ειναι ο Buddy γιατι δεν το λενε…??
ή οποιος και να ειναι…αντε γιατι στο τελος καταντάει γελοίο…

πρόσεξε.

βγάζουν οι Psychotic Waltz ανακοίνωση ότι στα νέα φωνητικά θα είναι ο ***** ******.
βγαίνω εγώ και λέω “ποιος να’ναι άραγε” και στο σπόιλερ πανηγυρίζω. καλά μέχρι εδώ;

μετά ο άλλος λέει ότι δεν γύρισε ο Lackey, σαν να ήξερε κάτι 100%, γι’αυτό και τον ρώτησα σχετικά. Εσύ πάλι έχεις κάνει 2 ποστ για να πεις ΤΙ. ότι από τα αστεράκια υποψιάστηκα τον Buddy και πωπω τι αστείο; εσύ ποιον θα σκεφτόσουν δηλαδή, τον James Labrie?

Δεν ειχα σκοπο να γραψω εδω, αλλα ευελπιστουμε σε διαλυση οσο το δυνατο συντομοτερα και να μην επιχειρησουν κανα κατι τετοιο εκτος κι αν εχει Dan Rock μεσα. Βασικα να μην επιχειρησουν ξανα τιποτα γιατι ξενερωσα. Οι PW πεθαναν πλεον για μενα διχως επιλογη νεκραναστασης. Αυτα.

Edit: Εαν ηθελαν οντως να παιξουν μουσικη, δεν θα ονομαζαν PW αυτο το πραγμα. Μαθανε ολοι το παραμυθι ξαφνικα κι οτι τιποτ αλλο, μας περνανε και για μαλακες… Ρε δε μπα να λεω γω…

Dan was given the chance to join us. He declined. He is now a proud new Dad and wants to concentrate on his family.

και για τον James Labrie το ειπαν στο facebook για αστειο…

και εγω λεω αυτα με τα αστεράκια ειναι μαλακίες…(οχι δικιες σου ρε…)
ας πουν ποιος ειναι και ας αφησουν τις πιπες…για να μην πω να το αφήσουν τελείως…

η αληθεια ειναι οτι δεν ειδα πουθενα να γράφει οτι ο devon αρνηθηκε ή κατι παρομοιο.μονο για τον dan rock γραφουν.Επισης οπως εγραψε καποιος τα ******** ταιριαζουν με το ονομα Devon Graves.Προσωπικη αισθηση ειναι οτι θα επιστρεψει τελικα.Κατι γινεται ετσι πιστευω… :-k

Στοιχειο 1:
Ο Buddy ανακοινωνει την νεα του μπαντα “shadow theory”. Αφαντοι οι waltz ως εδω.
Στοιχειο 2:
Παραλληλα ειπε ανοιχτα σε συνέντευξη οτι παρακαλούσε τους waltz για reunion και συναυλιες, κι αυτοί αρνιόταν, κι ολα αυτα τα ειπε μετα την ανακοινωση της νεας του μπαντας. Οκ, ησυχια ως εδω.
Στοιχειο 3:
Η νεα του μπαντα shadow theory οπου να’ναι βγαζουν το αλμπουμ τους φετος. Αυτο, εξακριβωμενο.
Στοιχειο 4: Μετα απο ολα αυτα, “ξυπνανε” οι waltz και ανακοινωνουν επισημα το “reunion” τους. :-k

Να παει δηλαδη ο Buddy στους waltz να κανει τι; Να τους σωσει, ή να ρεζιλευτει μαζι τους; Οτι κι αν ειναι αυτο το reunion, ελπιζω να μην γινεται για τους λογους που φανταζομαι…λεμε τωρα…

το οτι ετοιμαζει και άλλο δισκο δεν σημαινει κατι καθως για φετος απο οσο ξερω ειναι η κυκλοφορια του ενω οι PW λενε για 2011.Ο καιρος θα δειξει αλλα πιστευω οτι θα ειναι και στα 2.

γιατι οι waltz ειναι απο τις καλυτερες μεταλ μπαντες που εχουν υπαρξει ποτε. απ τους αισντ ερθ και ο schaffer να φυγει μη σου πω θα ακουγονται λιγοτερο σκατα.

There is only one right guy…DEVON GRAVES.
PW 2010
Vocals: Devon Graves
Guitar: Brian McAlpin
Guitar: Steve Cox
Bass: Ward Evans
Drums: Norman Leggio

It’s Official

Από το Official Facebook Page http://www.facebook.com/pages/Psychotic-Waltz-OFFICIAL/123690284334231

Ονείρωξη.

8O:dizzy::bounce:

Φέρτε τους εδώ [SIZE=“5”]ΤΩΡΑΑΑΑΑ[/SIZE] !!!

edit: Α, και εφόσον γύρισε στους Waltz, δεν λέγεται Devon Graves…Buddy Lackey ταιριάζει καλύτερα :wink:

τώρα πώς αντιδράμε? :-s

Ευελπιστουμε σε διαλυση.
Ξερω πως ειμαι θυμα κι αν ειχα την ευκαιρια θα τους εβλεπα. Αλλα ευελπιστουμε σε διαλυση, επειδη δεν εχει Dan Rock.
Προσωπικη αποψη, ο Dan ομως ειναι ο κυριος υπευθυνος για την παρανοια στους δυο πρωτους δισκους.

Edit: Εαν δε γινοταν η ολη επιστροφη σαν κανονικο μελλοδραμα, ισως και να ειχα αλλη γνωμη, παντως. Τωρα εχω ξενερωσει ψιλο.

αααααααααααααα

δεν ειμαι παλι καλαααααααααααααα 8O8O8O8O8O8O8O8O8O8O

ε μην πείτε πως δεν το περιμένατε, μπαμ έκανε.

καλήφασ’

Αν είναι για τουρ και “να παίξουμε τα κομμάτια μας τα ωραία” είμαι μέσα, αρκεί να μην το κάνουν υπερβολικά εμφανές ότι είναι αρπαχτή.

ok, εγώ περιμένω να ξαναμιλήσω με κάποιους ανθρώπους γιατί μου κάνει τεράστια εντύπωση.

ήξερα μέχρι πολύ πρόσφατα ότι δεν έπαιζε με τίποτα.

δεν γνωρίζω αν και τι άλλαξε. πάντως, σήμερα ο ίδιος ο Devon με ενημέρωσε για τους Shadow Theory. Enough said for now.