Reunion Psychotic Waltz

R.I.P. “Deadsoul tribe”,… NEWS NEWS NEWS ! ! ! !

Body: Hey dear Fans, Family and Friends and Strangers…!

Just a short information that shortly sad news (at least 4 some people)

about Deadsoul tribe will be officially be posted,…

please just be patient for a couple of days, then you will get THE NEWS,…

THX to all

many greetz

Deadsoul tribe :wink:

Αυτο δε μπορει παρα να σημαινει REUNION PSYCHOTIC WALTZ. Και δεν το λεω σαν εικασια, ο Καραφλας ψηνει τους αλλους εδω και δυομιση χρονια. Ο καιρος ηρθε. Επιτελους.

Απ οτι ειχε αναφερει, αν γινοταν κατι τετοιο, θα συνεβαινε με το σωστο line up, οποτε περιμενουμε σε αναμμενα καρβουνα ξερωγω.

με μια επιφύλαξη, νομίζω ότι τα νέα αφορούν τους Shadow Theory.
Διευκρινιστικά ο ίδιος ο Devon είχε βάλει ένα RIP δίπλα στο όνομα των DST το οποίο έβγαλε, αφού μέσα στη χρονιά θα υπάρξει live dvd.

Επίσης, θα κρατήσει τους DST ζωντανούς αλλά ανενεργούς. Το άνοιγμά του στο να συνεργαστεί με άλλους μουσικούς είναι μέσω των Shadow Theory. Θα τους ενεργοποιήσει ξανά όταν θελήσει να κάνει κάτι ολοδικό του πάλι.

ίσως στο περιοδικό του rocking υπάρξει σύντομα ενημέρωση.

με επιφύλαξη αυτά.

Μακαρι να μην ισχυει. Καλα, οσον αφορα τους DST το πιστευω αφου δεν υπαρχει ουσιαστικη αναγκη να τους διαλυσει. Περι Shadow Theory θυμαμαι οσα ειχα διαβασει, αλλα δεν ξερω, χωρις να θελω να υποτιμησω την προσπαθεια των παιδιων, δε μου φαινονται νεα τοσο τρομερα για να βαλει ο αλλος τους DST στον παγο.

Πωπω ρε γμτ, αυτο το reunion το περιμενω μια ζωη σχεδον. ή τουλαχιστον ετσι μου φαινεται.

τους psychotic waltz θελουμεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Αυτά θα ήταν ΣΠΟΥΔΑΙΑ νέα.
Τιμή και δόξα στους μεγάλους PSYCHOTIC WALTZ…

μακαρι!!και ποιος δεν θα ηθελε ενα τετοιο reunion??!

συμμεριζομαι τον ενθουσιασμο ολων για reunion psychotic waltz

αλλα αν λαβουμε υποψη μας διαφορα αλλα reunion που εχουνε γινει
δεν ειχαμε παντα τα αναμενωμενα αποτελεσματα

υπαρχουν βεβαια εξαιρεσεις οπως εκεινο το καταπληκτικο the art of navigating…

αλλα ενδιαφερον θα τανε να βλεπαμε και τι θα αποζητουσε κανεις μας απο ενα τετοιο γεγονος

ή καλυτερα
σε ποιον δισκο τους θα θελαμε να επιστρεψουμε
και να δουμε αν αυτο ειναι εφικτο

δηλαδη αν οι περισσοτεροι εχουμε συνδεσει τους pw με το ντεμπουτο τους
και θα θελαμε επιστροφη σε αυτο τον ηχο
πιστευω οτι θα ητανε λιγουλακι δυσκολο
δεδομενω στο τι κατεληξαν να παιζουν ο καθενας στα τελευταια χρονια της μπαντας και στη συνεχεια
αλλα απο την αλλη δεν πρεπει να αποκλεισουμε το ενδεχομενο της καυλας
δηλαδη να γουσταρουνε να παιξουνε ετσι για να θυμηθουνε τα παλια

υπαρχει βεβαια και το τελικο ζητημα
ποσο εμπνευσμενο θα ειναι αυτο

οπωτε καταληγωντας
θα ηθελα να δω τι θα προτιμουσαμε απο τους pw αμα γινει το reunion
και τι θα διαλεγαμε κατι μακρια απο τι εχουν κανει και εμπνευσμενο
ή κατι που απλως να θυμιζει τον -οποιο- ηχο των pw

και τι θα διαλεγαμε κατι μακρια απο τι εχουν κανει και εμπνευσμενο
ή κατι που απλως να θυμιζει τον -οποιο- ηχο των pw

υπαρχουν βεβαια εξαιρεσεις οπως εκεινο το καταπληκτικο the art of navigating…

αυτο βασικα. αν γινει reunion θα θελα να ακουσω κατι φρεσκο και εμπνευσμενο, οπως ακριβως εκαναν οι sieges και ας μην εχει σχεση με οτι εχουν κανει στο παρελθον. ετσι κι αλλιως μου φαινεται δυσκολο μια μπαντα σαν τους waltz να κανει κατι διαφορετικο.

Θα τρελαθώ. Θα πεθάνω. Bring them back now. Ας κάνουν και δίσκο με χριστουγεννιάτικα, χέστηκα. Θέλω να τους δω live για να γαληνέψει η ψυχή μου πριν φύγω.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 8O

Τα είπες όλα…

δεν ξερω για σας αλλα περιμενα μεγαλη απηχηση εδω…

Eντάξει για το νέο πρότζεκτ μιλάει και ξενερώνω λίγο.

Αλλά ποσώς με ενδιαφέρει να βγάλουν καινούριο δίσκο οι PW. Ό,τι είχαν να δώσουν το δώσανε με τα 4 αριστουργήματα. Δίσκοι ποιότητας που το 99% όλων των μέταλ δίσκων θα κοιτάνε με κυάλια.

Αλλά να, αν ακούσω λαηβ το I Remember και το Into The Everflow, πιστεύω ότι μετά θα έχω κλείσει σαν μουσικόφιλος.

το i remember το χουμε ακουσει εν μερει
απο dst

Εντάξει ρε παιδιά. Οι PW είναι από άλλη διάσταση. Και τίποτα να μη βγάλουν, αρκεί να τους έβλεπα live.

Nameless Dead, Μάνος και toxikos έπιασαν ακριβώς την ουσία του γιατί αυτό, αν γίνει, θα είναι το reunion της δεκαετίας.

Άντε λοιπόν, πάρτε το απόφαση. Αφού το θέλετε κι εσείς ρε χαμούρες.

Και το Haze One, και το Ashes, και το Another Prophet Song, και το Northern Lights, και το Little People…άστο, τι να λέμε. Ας προσευχηθούμε μόνο να γίνει μια μέρα.

Πάω να ακούσω το Into The Everflow μέχρι να γίνουν τα αυτιά μου μαρμελάδα φραγκόσυκο

Το reunion που θα σβήσει όλα τα reunions αν γίνει. Έστω και για μισή περιοδεία.

Κατα τ’άλλα νέο project Buddy, άντε και κανα Darkstar !

το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να ελπιζουμε [-X

οι απαντήσεις έρχονται.

το θεμα ειναι ΠΟΤΕ ερχονται…