Τα reunion άλμπουμζ

Σωστος. Αλλα νταξει δε μπορω να ξερω και τι κατασταση υπαρχει στις μπαντες καθε φορα… Ε με την εννοια οτι μετα απο τοσα χρονια ξαναβγαζουν δισκο το εβαλα. :wink:

To Τhorns πιανεται για reunion??

Αν το Thorns πιάνεται για ριγιούνιον πάει καρφί στο #2 της δικής μου λίστας. Αλλά, όχι. Ντάξει, δεν είχαν βγάλει δίσκο πριν, μόνο ντέμοζ. Καθυστερημένο ξεκίνημα το λες.

Tι reunion ρε παιδιά οι THORNS, one man band είναι από το σπλιτ και μετά.
Οι άλλοι απλά βοηθάνε.

Επίσης cynic στο HAVOHEJ να υποθέσω ότι έκανε ριγιούνιον ο Paul με τον Ledney? :razz:

Χαχα, ναι οκ, ακυριλα… οφφ-τοπικ παει για thread καλυτερες επιστροφες.

Νταξει καναμε ενα λαθος !!!

Ναι, αλλά ούτε επιστροφή ήταν, ένα σωρό ΕΡ είχε βγάλει τα προηγούμενα χρόνια :!:

Δεν τα χω ακουσει. My fault!

Ούτε εγώ για να 'μαι ειλικρινής.

Death Angel - The Art Of Dying: Το άλμπουμ που έπρεπε να βγεί ΑΚΡΙΒΩΣ μετά το Act III και το πρώτο Death Angel που πήρα ποτέ THROWN TO THE WOLVES! LEFT THERE TO DIE!

Destruction - The Antichrist: Δεν βάζω All Hell Breaks Loose γιατί δεν το χω ακούσει ολόκληρο απλώς όλο το Antichrist είναι το μόνο Destruction που στέκεται δίπλα στα classics τόσο μα τόσο περήφανα ένα κλικ πάνω από τα υπόλοιπα :wink: NAILED TO THE FUCKING CROSS!

Asphyx - Death…The Brutal Way: Γιατί SKINNED ALIVE YOU HUMBLY BEG FOR DEATH THE BRUTAL WAY ΡΕ!

Slayer - Christ Illusion: Επιστροφή Lombardo σε έναν από τους καλύτερους δίσκους των Slayer μέσα στο 2000 (μαζί με God Hates Us All :smiley: ) ATTITUDE IS MY ADDICTION I LIVE LIFE WITH NO REGRET! :metal: :metal:

Testament - The Formation Of Damnation: Μετά από καρκίνο ο Chuck Billy αποδεικνύει περίτρανα γιατί είναι από τους αγαπημένους μου Thrash τραγουδιστές :smiley: FOR NOW I AM IN CONTROL CHOOSING MY OWN FATE :metal: :metal:

Eγω αγνοουσα και την υπαρξη τους :stuck_out_tongue:

μήπως είναι λιιιιιιιγο υπερβολή να λέμε το formation of damnation reunion αλβουμ?

μια που δεν λεμε για τα καλύτερα μόνο, όπως ειπε και ο μανος,
[B]
The Evolution of Chaos , Heathen[/B] . αν εξαιρέσεις ενα ξέμπαρκο τραγούδι, μου αρεσει πολύ ο δίσκος.

Εδω εχουμε πει αλλα κι αλλα αυτο σε πειραξε :stuck_out_tongue:

Eξαλλου ειναι με τα 4/5 του αυθεντικου line up :wink:

  • τα 2 swans!

…αυτό φυσικά:):!: