Reunions

Αφου ειναι της μοδας τα reunions να αναφερουμε κατι και για τους παλιοροκαδες και τους παλιουρες σαν κι εμενα…
Περιμενουμε σε κανενα τριμηνο τους Eagles και τη πρωτη full length κυκλοφορια τους μετα απο 28 χρονια (πως περασαν τοσα…).
Μεχρι και οι Αmerica εβγαλαν πριν μερικες μερες μετα απο 24 χρονια διπλο αλμπουμ με 12 νεα και 12 παλια σε live και ειναι στα γνωστα τους προτυπα των τελευταιων κυκλοφοριων τους.
Παπουδες ολου του κοσμου ενωθειτε!

κριμα που δεν υπαρχει smiley στο φορουμ που να απεικονίζει παππου με μαγκουρα. παρακαλω τον φιλτατο κοζυ να μας ενημερωσει για το καινουργιο the who (ή οποιος άλλος θελει) επειδη δεν εχω ακουσει ούτε νοτα…

AΠAIXTOΟΟ

Δικιά μου άποψη για το άλμπουμ πως είναι από τα καλύτερα τους… :roll:

Την κριτική μου να διαβάσεις ρε! Ο δίσκος είναι πάρα πολύ καλός. Κυρίως από τη μέση και μετά.

γιατι, εσυ διαβάζεις τις δικές μου;;; :roll: :roll: :roll: :roll:

Aναβληθηκε επ αοριστο το reunion των Van Halen για διαφορες νομικες λεπτομερειες . Θα αργησει ακομα η φαση με αυτους .

Τι; Που το διάβασες; :shock:

Δεν ξερω αν εχει ανακοινωθει ακομα αλλα θα ανακοινωθει . Εγω περιμενα ιστοριες γιατι η κολωνια Roth - Eddie κραταει χρονια …

Με ένα σύντομο ψάξιμο δε βρήκα τίποτα, αλλά εσύ είσαι και χωμένος οπότε κάτι θα ξέρεις για να το λες.

Moυ ηρθε το πρωι ενα email απο τον πρωην συνεργατη μου στην Αμερικη ο οποιος ειναι δικηγορος συγκροτηματων και μου ειπε τα δυσαρεστα γιατι ειχα ψηθει να συνδυασω το επομενο ταξιδι με shows τους … Θα δουμε συντομα αμα μου κανει πλακα γιατι μου το εχει ξανακανει… Γι αυτο ημουν λιγο σκεπτικος και δεν το πεταγα εδω…Ιδωμεν

Κι όμως έχεις δίκιο:
According to Pollstar.com, the VAN HALEN tour that was never officially announced is now officially postponed indefinitely. The rumored tour took on an air of reality after a trade magazine announced that original singer David Lee Roth was about to sign on the dotted line, and that was soon followed by a press release via Eddie Van Halen’s spokeswoman-slash-girlfriend. Unfortunately, the worldwide frenzy of a VH reunion was too good to be true, at least for the present day. However, there was a lot of paper getting inked and Pollstar states that a tour announcement might not have been far off.

Ρε πάρτε πίσω το Sammy και τον Michael να τελειώνουμε :stuck_out_tongue:

Fuckkkkkkkkk !!!

Ρε πάρτε πίσω το Sammy και τον Michael να τελειώνουμε

Δεν εχεις κι αδικο.
Και ο Roth αλλα και οι tour promoters δεν ειχαν υπογραψει ακομα πριν την ανακοινωση του reunion.

Ο Σαμυ τον παταει τον ξανθουλη κατω.

Ο Σαμυ τον παταει τον ξανθουλη κατω.

O Sammy ειναι απο τις αδυναμιες μου αλλα ο Roth ηταν ισως ο πιο εντυπωσιακος frontman στα live . Eπισης τα λεφτα θα ηταν πιο πολλα λογω reunion και κανενας δε λεει οχι σε εξτρα λεφτα…
Παντως ειναι εντυπωσιακο το επιπεδο της φυσικης καταστασης και των δυο τραγουδιστων στα γεραματα .

Οντως ο Ροθ ειναι καλυτερος φροντμαν, απ’τους καλυτερους γενικα.

Σύμφωνα πάντως με το melodicrock, η καθυστέρηση ίσως να οφείλεται εκτός των άλλων και στο ότι προσπαθούν να πιέσουν κάποιοι ώστε να γυρίσει και ο Michael…

Mιας και μιλάμε για reunions επανασυνδέθηκαν οι θρυλικοί Ελληνες rockers Last Drive για μερικά live…Αυτό και αν είναι νέο…

Απο οσο ξερω παντα υπαρχει αυτη η ομορφη σχεση μεταξυ Dave και Εddie και συνεχιζεται μεχρι τις μερες μας…Επισης οι Live Nation δεν ειναι αμετοχοι και γνωστοι για καποιες μεθοδους τους.
Ολα τα αλλα ειναι αρβυλα… Ποτε δεν ξερεις παντως.