Αγορα εισιτηριο για rhcp arena

Καλησπέρα!
Ψάχνω να αγοράσω ένα εισητήριο για αρένα των 45?, όχι FOS για την συναυλια των RHCP.
Όποιος έχει κάτι διαθέσιμο που δεν το θέλει ας μου στείλει ένα email στο nadia.kak@hotmail.com.

Ευχαριστω πολύ! :smiley:

Μα κανενας ρε παιδια δεν εχεις ενα εισητηριο που να περισσευει??? :-k

exw FOS alla den to thes…kai sxetika akriva to dinw… :slight_smile:

kserw palikari pou poulaei gia arena ena, alla to dinei pio akriva de kserw poso…tha ton rwtisw an endiaferesai

Το να πουλας εισητηριο πιο ακριβα απο οσο κανει το θεωρω εκμεταλλευση και απατεωνια.
Δεν νομιζω οτι κανουν εδω στο rocking.gr τετοια ατομα.
Σοβαρευτειτε!!! [-X

Να σας μείνει και να το βάλετε στον πάτο σας :slight_smile:

ta psixologika sas allou…de sas rwtise kaneis na apantate etsi…an de goustarete min to agorasete…den sas valame to maxairi sto laimo…

απλα μας λες ηλιθιους

Μηπως πρεπει να κανει κατι το moderation του rocking για τα σιχαματα τους μαυραγοριτες;

Εγώ παιδιά δίνω όσο-όσο, δε με πειράζει η μαύρη αγορά, παρακαλώ pm με :!:

Ωχ, θα πέσει μπινελίκι.

Δεν ξέρω τι θα πέσει φίλε, αλλά όσα και να δώσεις εγώ δίνω παραπάνω.

Όποιος πουλάει παρακαλώ να επικοινωνήσει ASAP :!:

den sas lew ilithious…opoios thelei agorazei…tote na katigoriseis k to ricardo…trava k esu poula to pc sou me 2 euro na se dw…

Ε πόσο το δίνεις?
Να βρεθούμε κάπου να στα σκάσω και να το πάρω, πρέπει να μαι εκεί!

Τράβα πούλα το στο ricardo τότε ρε
Εδώ [I]απαγορεύεται η πώληση εισιτηρίων με τιμή υψηλότερη από την ονομαστική τιμή,[/I] αλλά για αυτό δεν ανοίγεις θέμα με τιμή και γράφεις “στείλτε pm” και λοιπές πίπες
Κανονικά πρέπει ένας αντμίν να σβήσει όλα τα θέματα και μηνύματα που έχεις σπαμάρει εσύ και οι όμοιοι σου

οπως λεει και ο φιλος ο πασχαλακος
στο θεμα με τις αγγελιες υπαρχουν και κανονισμοι

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=17129
εσυ παραβαινεις τον νουμερο 5

POSA DHNEIS PARAKALW?

Όσα θες ρε φιλαράκι, δε θα τα χαλάσουμε τώρα.
Είναι πολύ σημαντικό να είμαι εκεί, είναι προσωπικό το θέμα αν με πιάνεις. :wink:

Στείλε μου σε pm το ποσό, γιατί εδώ οι admins είναι κάτι περίεργοι

de sas lew ilithious file…ama de thelete min agorazete telos…min to kanoume thema…na pigenate na parete nwris…exei akoma theseis stis kerkides…stop ti gkrinia opws oi alloi…ama thes liga lefta k kali thesi na frontizate nwritera…ellinarades klassikoi panta teleutaia wra na kanoune douleia…