Rhcp back together on september!

Θα τους τιμήσω όταν ξαναπαίξουν Ευρώπη. Μια χαρά είχα περάσει το 2004 στο Hyde Park!!

πηγες στο hyde??? ζηλευω…
ποτε δεν ξες, του χρονου τετοια εποχη μπορει να ανακοινωνουν συναυλια στην Ελλαδα.( καποιος να με ξυπνησει…:p)

Ήμουν Αγγλία 2003-2005 και δεν έχασα την ευκαιρία! Support ήταν ο μακαρίτης ο James Brown.

Πάντως, ξεκίνα να μαζεύεις χρήματα από τώρα για να κάνεις ταξιδάκι, ώστε να μην περιμένεις για εδώ. (Είναι λίγο απίθανο για εδώ πάντως.Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια) Στην χειρότερη (ή στην καλύτερη) να τους δείς 2 φορές!!

ποτε δεν περιμενα να ειναι ο James Brown support στους πεππερς:p
εξωτερικο θα παω στανταρ να τους δω.του χρονου τελειωνω με σχολεια και βλακειες και τη κανω με χιλια για εξω το καλοκαιρι.απο τωρα κανονιζω τα οικονομικα για να παω να τους δω αν βολεψει.δεν συγκρινεται βεβαια να εισαι με 30.000 ατομα στην ελλαδα με τα 150.000 και βαλε στο εξωτερικο.

[SIZE=“5”]Ησουν στο HYDE PARK??? [/SIZE]

8O8O8O

Εδω το τσιλακι πεθανε… Απο ζηλεια… :stuck_out_tongue: Και σενα mrmaiden εννοειτε πως θελω να σε γνωρισω… :smiley:

Δε μπορει,τοσο κοσμο εχουν εδω.καποια μερα θα ερθουν,τι διαολο?

Ναί!!!:slight_smile: Tα pepperia, τα πρωτοάκουσα στο BSSM, όταν αυτό βγήκε το 1991 και παρόλο που τότε ως 13χρονο δεν θα έπρεπε να μου αρέσουν, λόγω κολλήματος με metal κτλ, μόλις άκουσα το ομώνυμο του δίσκου τους λάτρεψα!!!

Πω… Σε λατρεψα!!! 8O 8O

:):):):):):slight_smile:

E, ναι λοιπόν… Είναι γεγονός! :smiley: :smiley: :smiley:

βασικα το νεο βγηκε την παρασκευη αλλα οπως παντα τα ελληνικα media αργησαν να το δημοσιευσουν,
αλλα ποιος νοιαζεται… το σημαντικο ειναι οτι επιστρεφουν επιτελους!!!:smiley:
λογικα στα τελη του 2010 αν θεωρισουμε οτι θα αρχισουν με διαδικασιες για καινουργιο αλμπουμ θα εχουμε και τουρ.

REEEEE!!! Θα ακούσουμε το Scar Tissue live!!!
Κατσε να επανενωθουν και βλέπουμε ( ειπε αμέσως μια φωνή μέσα μου… ) :-s

:stuck_out_tongue:
πολλοι δν πιστευουν τον chad…ενταξει περσι μια φορα ειπε οτι θα επιστρεφουν και ηταν λαθος.φετος εχει βγει και το φωναζει παντου, δν νομιζω να το κανει χωρις οι αλλοι να ξερουν.εξαλλου βγηκε και ο john και εβαλε τελος στις φημες που ελεγαν οτι εφυγε.δν νομιζω να υπαρχει καποιο κολλημα τωρα :stuck_out_tongue:

Ευτυχία. Ευχομαι κι εγω για τουρ -ποσων χρονων απωθημενο… :slight_smile:

Δεν είμαι σίγουρος αν θα συνεχίσουν να το παίζουν…:-k
Το 2007 τα set lists ήταν λίγο περίεργα και ο Kiedis “αλλού”. Ελπίζω αυτό το διάλειμμα να του έχει κάνει καλό και να επιστρέψουν ορεξάτοι

Το ότι δεν έβγαλαν κάτι καινούργιο σ’αυτά τα 2 χρόνια δεν σημαίνει ότι διαλύθηκαν κιόλας! Απλώς έκαναν ένα break… :wink:

Kαι εγώ το ίδιο πιστέυω! Ερχονται γεμάτοι καινούργιες ιδέες!!! Μπα, ειλικρινά δεν πιστέυω να βγει το Scar Tissue ποτε… Αλλά και πάλι αν βγάλουν καινούργιο άλμπουμ τα καινούργια θα θέλουμε να ακούσουμε οπότε όλα οκ! :smiley:

Μανάρι, κοίτα το πρώτο πόστ του θρέντ πριν βιαστείς να μιλήσεις! Το ίδιο λέμε. Δεν ισχυρίστηκα ποτέ οτ έχουν διαλυθεί απο την αρχή έχει γίνει λόγος για ένα μικρό διάλειμμα!

Σαν αυτο που ειχαν κανει η Ρεητσελ και ο Ρος?

Somekind… :stuck_out_tongue:

Ε εντάξει, μόνο αυτοί (που λέει ο λόγος) δεν έχουν έρθει, καιρος τους είναι…