Rhcp back together on september!

Ω, ναι! Είναι γεγονός! Ο Chad Smith σε συνέντευξή του στο Q Magazine της μεγάλης Βρετανίας επιβεβαίωσε πως οι Red Hot Chili Peppers ποτέ δεν είχαν χωριστεί και θα είναι ξανά μαζί Σεπτέμβριο ή Οκτώβρη! Αντε να δούμε!

[B]http://www.invisible-movement.net/2009/04/chad-smith-on-rhcp-status-for-q-magazine

[/B]
''We make music when it feels right you cant force people to do stuff. If you’re not feeling it, so why do it? Do other thing and come back to it re-energised"

αντε επιτελους… τωρα περιμενω το καινουργιο album και μετα να τους δουμε απο κοντα στο ελλλαδισταν :papas::papas:

Απο το στομα σου και στου Kiedis το αυτι! Το καινουργιο απο 2010 το κοβω και μετα αν γινει παγκοσμια περιοδεια ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΔΩ! ΤΟ ΑΠΑΙΤΩ! :smiley:

και εγω και εγω… ο kiedis ειναι στη photo σου ?

Ναι ο Kiedis ειναι με τον γιο του Everly Bear. Τωρα κοντευει και τα δυο τον οκτωβρη τα κλεινει. Αντε να πεσει η επανασυνδεση μαζι με τα γενεθλια του μικρου… :stuck_out_tongue:

Γαμάτα νέα όμως να μη βγαίνουμε και εκτός θέματος.

Ελπίζω σε δίσκο [που να έχει αύρα από την 90’ς εποχή τους (δε με πειράζει σε ποιον θα μοιάζει περισσότερο)] , συναυλία και επανακυκλοφορία του Blood Sugar Sex Magik με 2 CD και DVD. Κακομάθαμε βλέπετε :stuck_out_tongue:

Ποτε ειχαν διαλυθει ρε παιδια?

Χαητους, το νεο μπαντ τρεντ.

ίδια απορία είχα και εγώ…:lol:


Now playing: Anathema - Lost Control
via FoxyTunes

Oχι, είχαν χωρίσει για λιγό καιρό καθώς είχαν εξαντληθεί απο το 1999 ήταν συνεχώς σε ηχογραφήσεις και περιοδείες και ήθελαν να κάνουν ενα διαλλειμα. O Kiedis που ήθελε να αφοσιωθεί στον γιό του, ο Frusciante με το σολο το αλμπουμ, ο Flea στο πανεπιστημιο, και ο Smith στους CHICKENFOOT … Και τωρα απο τα λεγομενα του Smith ξαναγυριζουν με το καλο… :slight_smile:

Κουραστηκαν να εμπνεονται μαλλον.

:smiley:

το τελευταίο διπλό ήταν ε ξ α ι ρ ε τ ι κ ο

ας περιμένουμε κ κάτι νέο…

Μαλλον, μπορει να παιζει και αυτο… Δεν έχει σημασια να βγει ενας καινουργιος δισκος ετσι μες την πιεση και ελλειψη εμπνευσης οποτε καλυτερα για μενα που χωριστηκαν για λιγο για να ξαναβρούν τους εαυτούς τους και να γυρίσουν δριμύτεροι!!!

τα καλυτερα νεα εδω και ενα χρονο!!! φανταζεστε επιστροφη μετα απο διπλο stadium arcadium ενα τριπλο με στοιχεια απο bssm??? βεβαια και μονο που επιστρεφουν φτανει νομιζω…

Μη περιμένετε άλλο BSSM…Πέρασαν τα χρόνια…

Δεν είπαμε ότι περιμένουμε ενα bssm άλλωστε κομματάρες που είχε μέσα ο δίσκος είναι μοναδικές και δεν ξαναβγαίνουν… Λέμε οτι δεν θα μας χαλουσε αν ειχε στοιχεία απο bssm… Να φέρνει απο εκείνη την εποχή… Και απο Californication εποχες συμπληρωνω εγω! :wink:

Συμφωνώ.Πάντως ότι και να είναι, δεν νομίζω να μας απογοητευσουν!!

Ωπ! Power Of Equality βλεπω! :smiley:

Λοιπον, οι Peppers δουλευουν ηδη σε καινουργιο υλικο και περιμενουμε τα καλυτερα! :slight_smile:

Ότι καλύτερο απόμεινε στο Rock:!:

Αν αναλογιστεις οτι το τελευταιο τους αλμπουμ ειχε κυμανθει σε υψηλα επιπεδα ποιοτητας και ηταν ενα απο τα καλυτερα τησ καριερας τους φαινεται πως ο χρονος δεν τους εχει κουρασει και προχωρουν σταθερα…