Πωλουνται οι rhcp

NAI αγαπητέ ακροατή,συλλέκτη και φαν.Για σένα που θέλεις να έχεις τα πάντα απ την αγαπημένη σου μπάντα και πάντα ένιωθες ότι σου λείπει κάτι,τώρα έχεις την ευκαιρία να αποκτήσεις αυτό που ΠΑΝΤΑ ονειρευόσουν.Αγόρασε τώρα τους ίδιους τους Red Hot Chilli Peppers!!!Τα 3 αυθεντικά μέλη και δώρο ο Κλινγκον.Δίνεται τροφή για τους πρώτους 3 μήνες,αλλά μετά τα έξοδα επιβαρύνουν τον αγοραστή.

Τιμή συζητήσιμη.

Πληροφορίες σε pm.

Είναι σε καλή κατάσταση? Ή είναι μετά απο συναυλία ας πούμε? Ιδρωμένοι και έτσι.

Τους στέλνεις σε Θεσσαλονίκη? Με κτελ.

To rhythm section είναι σε εξαιρετική κατάσταση.Ο Kiedis είναι λίγο κατεστραμμένος,αλλά οκ ανταλλακτικά υπάρχουν.Μπορούμε να προσφέρουμε για ένα χρόνο δωρεάν το service του.

Με ΚΤΕΛ στους στέλνω,αλλά τα έξοδα δικά σου.
Θεσσαλονίκη αν θες τους φέρνω και χέρι με χέρι.Στη στάση Μετρό Αριστοτέλους.

Καλώς, κοίτα, κράτησε μου τους Flea και Kiedis και θα σου απαντήσω όσο πιο νωρίς γίνεται.

Οπότε να ξέρετε, οι κόκκινοι ειναι κρατημένοι:

[COLOR=“red”]Michael “Flea” Balzary
Anthony Kiedis[/COLOR]
Chad Smith
Josh Klinghoffer

ρε φιλαρακι, εχεις καμια φωτογραφια;

Φιλαράκο, καλά όλα αυτά, αλλά που ξέρουμε ότι δεν είσαι μαυραγορίτης?

Ωραία τα λες αλλά πόσα χέρια έχουν αλλάξει? ( στο video βλέπουμε να γίνεται κακή χρήση http://www.youtube.com/watch?v=r4RJ0f-Goa4)

ο ορισμος του face value

Έχεις pm φιλαράκι.

Λίγο παλιά αλλά οκ.Μόνο ο Flea άλλαξε λιγάκι.Εδώ είναι με τον παλιό κιθαρίστα απλά.

Φιλαράκι σε τιμές κόστους πουλάω.Το αφεντικό τρελάθηκε.Αν δεν με πιστεύεις έλα ΟΑΚΑ απόψε,ετοιμοπαράδοτο το εμπόρευμα μαζί με την μπίχλα.Επίσης δες την φώτο παραπάνω για να σου φύγουν οι αμφιβολίες ότι πρόκειται για μούφα.

προλαβαινω κι εγω κατι?
χερι με χερι αν εισαι απο Αθηνα :lol:

θα τους ανεβάσει σήμερα στη σκηνή, να πουν κανά άσμα έτσι για το καλό και μετά θα πάρει το σφυράκι των δημοπρασιών και θα αρχίσει το κανονικό γλέντι.

δηλαδη αν δεν παιξουν καλα θα πεσει και η τιμη εε??

Καλησπερα, φιλε μου! Ενδιαφερομαι για τον Chad Smith. Εχω ομως μερικες αποριες. Ψαχνω την die hard εκδοση περιορισμενη στα 100 αντιτυπα με αριθμημενο [U]δερματινο[/U] γιλεκακι να περιβαλλει το ιδρωμενο στερνο. Στη φωτογραφια που παραθετεις, το παντελονι φαινεται να ειναι το real deal, αλλα το γιλεκακι μοιαζει καπως τσοχινο. Εισαι σιγουρος πως ειναι ο αυθεντικος; Προς Θεου, δεν εχω καμια προθεση να σε προσβαλω! Απλα εχουμε γεμισει bootlegers που βγαζουν υποτιθεμενα σπανιους Chad Smith στο ebay κι ο κοσμος εχει χασει τα αυγα και τα πασχαλια!

Ευχαριστω πολυ για το χρονο σου.

Φτουυυυ δεν πρόλαβα τον Flea… Εσύ που τον πήρες, αν τελικά δεν τον θες, φέρτον προς τα εδώ!

plhrwnw oso oso GIA OLO to paketo mazi me tapokommata twn eisithriwn.

K dinw dwro vinilio Burzum to Det Som… original

Ηρεμα, φιλε μου. Υπαρχει σειρα προτεραιοτητας.

den hremw me tpt
exw parei fwtia