Richard Hawley 19/02/2010 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΡΑΔΙΟ ΣΙΤΥ ), 20/02/2010 ΑΘΗΝΑ (FUZZ)

Aνυπαρκτο promotion (δεν εχω δει πουθενα στην Θεσσαλονικη αφισες ή να ακουσω καποιο σποτ) και πανακριβα εισιτηρια… Μα ποιος ειναι ο διοργανωτης και που στηριζει την επιτυχια αυτης της συναυλιας;…[-X

Εγω βεβαια θα παω, διοτι μου αρεσει παρα πολυ ο Hawley, αλλα φοβαμαι οτι θα τον “καψει” τον ερμο αυτη η διοργανωτρια εταιρια-φαντασμα. #-o
Και θα ειναι κριμα, προκειται για εξαιρετικο τραγουδοποιο.

μήπως στη Θεσσαλονίκη περιμένει τους περαστικούς από το Ράδιο Σίτυ… ξέρεις αυτούς που πάνε στις επιθεωρήσεις τύπου Ψάλτη… :lol:

:smiley:
Εμ, ετσι οπως το πανε, ουτε τους περαστικους δε θα μαζεψουν…

…Και για να εχουμε καλο ρωτημα, ποιος διοργανωνει συναλια στο Ραδιο Σιτυ ρε γμτ #-o …θα πρεπει να καθομαστε κιολας δλδ;;;

Δεν ξέρω για Θεσσαλονίκη αλλά για Αθήνα το πρόμο είναι καλό και παίζει παντού(ράδιο, αφίσες).
Μεγάλος καλλιτέχνης παντως ο τύπος αξίζει να τον τσεκάρετε, εγω πάντως θα τον τιμήσω.

Πολυ καλος ο Hawley, παρολο που επαιξε σε ενα απελπιστικα αδειο Ραδιο Σιτυ με λιγοτερο απο εκατο ατομα… Μαλιστα, μετα απο το αρχικο μουδιασμα αστειευονταν κιολας με το κοινο. Ωραιος τυπος.
Παντως αν νομιζουν οι διοργανωτες οτι το μοιρασμα προσκλησεων με το κιλο απο ραδιοφωνικο σταθμο τις τελευταιες δυο μερες ειναι σοβαρο προμοσιον συναυλιας… Σε συνδυασμο με το ακριβο εισιτηριο το “εκαψαν” το λαιβ…

Αν διαβαζει κανεις απο Αθηνα που γουσταρει τον Hawley και το σκεφτεται να παει, αν εχει την οικονομικη δυνατοτητα τον προτρεπω να παρακολουθησει τη συναυλια.