Rick and Morty

Έχει τόπικ η κάθε πίπα και όχι το ίσως καλύτερο adult animation από εποχές παλιού καλού southpark πρώτων σεζόν (lets not go there again :stuck_out_tongue: …)

Ξεκίνησε τρίτη σεζόν χτές με 2ο επεισόδιο, μιας και το πρώτο είχε παιχτεί Πρωταπριλιά ‘‘unannounched and was replayed every half hour from 8pm to 12am ET, as part of Adult Swim’s annual April Fools’ prank’’ :’)

fans unite and elborate!

ΥΓ. Ρικ και Μορτης νεα σεζόν μαζί με νέο Twin Peaks + american gods έχουν βαλθεί να κάνουν το τηλεοπτικό καλοκαίρι μου του 2017 ίσως το πιο αξέχαστο ever :’)

wubba lubba dub dub

Υπερσειρά. Δεν έχω δει καθόλου 3η σεζόν γιατί περιμένω να μαζευτούν μερικά επεισόδια. Επίσης μαθήματα ζωής από rick.

https://cdn.meme.am/cache/instances/folder934/500x/76724934/way-up-there-rick-i-want-you-to-take-those-things-and-shove-them-waaaay-up-in-your-ears.jpg

Υ.Γ. Δεύτερο καλύτερο adult animation όμως γιατί τα πρωτεία ανήκουν αλλού.

1 Like

η μονη animation σειρα που ειναι πραγματικα αστεια
*απο αυτες που εχω δει

οποιος δεν το πηρε ειδηση τα McDonalds βγαλανε ξανα μετα απο εικοσι ποσα χρονια την sauce που αναφεροταν σε ενα επεισοδιο

EPISODE 2 !!!11ONE

http://www.adultswim.com/videos/rick-and-morty/rickmancing-the-stone/

Mε VPN.

δε τόχω δεί ακόμα αυτό ρε γαμώτο, παίρνει σειρά από σεπτέμβρη

γαμάτο το καινούριο

loooooooooooseeeeeeeerrrrrrr…!

μάλλον θα περιμένω λίγο να μαζευτούν μερικά γιατί δε βγαίνει έτσι ο Αύγοσυτος :stuck_out_tongue:

Rick and Morty …Τι Υπερσειρά είναι αυτή.Φαντασία και χιούμορ. εύγε!

1 Like

Τελειωσα πρωτη σεζον σε ενα βραδυ, και ηδη ειμαι στα μισα της δευτερης. Απλα τελεια σειρα.

2 Likes

Φοβερή σειρά με την τρίτη σεζόν να είναι ακόμα καλύτερη από τις 2 πρώτες…

1 Like

Για την τρίτη σεζόν συμφωνώ! Όταν την ξεκίνησα μου φάνηκε ότι το παραξήλωσαν, αλλά μετά τη λάτρεψα. Ειδικά αυτό το “Pickle Rick”, έχω μάθει κάθε ατάκα από το πώς αρχίζει το επεισόδιο!

Κι εγώ το ξεκίνησα κάπου το Νοέμβριο και τώρα έχω πάθει στέρηση! Κι από ότι φαίνεται, θα αργήσει η τέταρτη σεζόν…

Όταν υπάρχει όνομα πληρωμένου δολοφόνου “Krombopulos Michael”, τι να πεις :joy:

1 Like

3 φορές κάθε σεζόν. Πάμε για την 4η!

:open_mouth::open_mouth:

Πραγματικα εχω ξενερωσει παρα πολυ που ενω ξερουμε οτι θα βγουν παμπολλες σεζον στο μελλον, δε φαινεται να ειναι καθολου κοντα ουτε καν η 4η σεζον. Ειναι απο τις ελαχιστες σειρες που θα ηθελα να εχω ΠΟΛΥ υλικο διαθεσιμο οσο πιο αμεσα γινεται.

Μακαρι, αλλα μονο εγω εχω την υποψια οτι η ανακοινωση για πολλες σεζον ειναι υπερτατο τρολλαρισμα?

Metallica

1 Like

Μηπως εισαι φασιστας φιλε? :smiley:

Μα κάπου διάβασα αυτές τις μέρες -πήρε το μάτι μου δηλαδή- ότι είναι σε διαδικασία ήδη παραγωγής της 4ης σεζόν

θα βρώ το λινκ και θα επανέλθω αργότερα

Το πιθανοτερο ειναι για 2019 οπως διαβαζω, απλα καθως ειναι μεγιστοι αλητες δε θα μου φαινοταν παραξενο να μην ισχυει η ανανεωση για πολλες σεζον, αλλα να το πανε χρονο το χρονο. 4η παντως θα εχουμε κατα 99,9%

Ειναι σε διαδικασια παραγωγης οντως, και το σχεδιο ειναι 70 επεισοδια. Απλως παιρνει πολυ χρονο για το animation, το σχεδιασμο και την παραγωγη, με αποτελεσμα οπως διαβασα, να μην δουμε νεα σεζον τουλαχιστον μεχρι το 2019.