Riot 9/2 κυτταρο

Τελικα μετα απο σκεψη θα το καψω. Δεν ειναι το ιδιο χωρις Reale και αφου δεν δεησα να τους δω με αυτον, καλυτερα να μην τους δω ποτε.

Γελάω με τον εαυτό μου. Όσο δίκιο κι αν είχα, τελικά κωλοτούμπιασα και θα τα σκάσω. Για τα τραγούδια γαμώ. xD Οπότε μιλάτε όποιος είναι.

Είναι η τρίτη φορά που θα τους δω, αν και λάτρης της punk εξαιτίας μεγαλύτερου αδερφού μεγάλωσα με riot. Μήπως ξέρει κανείς το playlist? Αν έχει αναφερθεί ήδη ζητάω συγνώμη.

κυριακη πρωι λογογικα.σαββατο παιζουν ιταλια

thundersteel απο χτες.http://www.youtube.com/watch?v=cAxb7PbkoF0 SPOILER

τα γάμησαν όλα ωμά και στεγνά… αυτά… ααα και κάποιος πρέπει να απογορέψει επιτέλους την είσοδο στον ηλίθιο με το ξυρισμένο κεφάλι μπροστά και την χαίτη πίσω…

στο Καραφλοχαίτουλα λες? γραφικός απλά… εντάξει τα πήρε τα 15 λεπτά δημοσιότητας.

Τεράστιοι riot για άλλη μία φορά… έτσι παίζεις rock n roll…

Πείτε κ καμία λεπτομέρεια… Playlist, διάρκεια show, πόσο κόσμο είχε

Sent from my iPhone using Tapatalk

setlist: http://www.setlist.fm/setlist/riot-v/2014/kyttaro-athens-greece-5bc51f34.html (ξαναέπαιξαν το fight or fall στο τέλος μετά από απαίτηση του κόσμου…)

γύρω στις 2 ώρες…
θα μπορούσε να έχει και παραπάνω κόσμο το κύτταρο ήμασταν ψιλοχαλαροί…

ναι αυτόν… κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει αυτό… να βλέπεις να αποδίνουν φόρο τιμής στον Τεράστιο reale και ο τραγουδιστής να του λέει να μην ανεβαίνει άλλο στο stage… δηλαδή το κάνεις 1-2 φτάνει… για 'μένα είναι αντιαισθητικό από ένα σημείο και μετά… και ειδκά όταν παίρνεις και το μικρόφωνο από τον τραγουδιστή για να πεις τη μαλακία σου…

με ακριβο τικετο αν και για tribute μπαντα καλά ήταν :slight_smile:

πωω τι ειναi αυτα που βλεπω ρε σεις γαμανε τα παιδια πολυ ασχημα δε το περιμενα…!! πφφ και ελεγα να μη παω οταν εμαθα οτι δε θα ειναι ουτε ο jarzombek…

μετρησε σχημα.λες και ακουγα το δισκο thundersteel απο cd ητανε ο τυπας.

To ωραίο είναι το να τιμάς το παρελθόν σου και να μην στέκεσαι μόνο σε αυτό κάτι που φαίνεται σε όλο το playlist. 3η φορά που τους βλέπω μέσα σε τρεις δεκαετίες 90’ς , 00’ς, 10’ς και κάθε φορά ξεχωριστή και μοναδική για διαφορετικούς λόγους. Στο bloodstreets με πήραν τα ζουμιά…

έτσι ξεχωρίζουν οι σοβαρές μπάντες. Ούτε εφε, ούτε πανό από πίσω, ούτε δηλώσεις γαμάω και δέρνω. Όταν έχεις τα ούμπαλα βγαίνεις και παίζεις.

Φανταστικό live!
Αρχικά με εντυπωσίασαν οι wishdoom. Σπάνια μου αρέσει support group. Αυτοί με εντυπωσίασαν.

Στη συνέχεια οι Riot ήταν εξαιρετικοί. Δε μπορω να βρω κάτι που δε μου άρεσε.

Ο τραγουδιστής απίστευτος. Όπως διάβασα κ πιο πάνω ήταν σαν να άκουγα το thundersteel cd.

Κάτι τέτοιες συναυλίες τις χαίρεσαι! Αντε πάμε για skyclad τώρα.

Το blood streets γάμησε! Είχα χρονια να νοιώσω έτσι σε τραγούδι (είναι κ από τα αγαπημένα μου).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ειναι μερος του show:D