Riot - Immortal Soul

Χαχαχαχα!!! Πραγματικα το μισω…ειδικα εκεινο τον ψηλο στη μεση με το χαβανεζικο λουλουδατο πουκαμισακι…αν και αν βγαζανε αλλο ενα εξωφυλλο τυπου “Thundersteel” με σπαθια κονταρια και τα ρεστα θα γινοταν κουραστικο ενω τουλαχιστον μ’ αυτο πρωτοτυπησαν! :stuck_out_tongue:

Αντε ενας μηνας ακομα και θα το χουμε στα χερια μας!!!

Eδω ακουμε το opener του δισκου με τιτλο ‘‘Riot’’.

[SIZE=“4”]ΧΥΝΩ_ΜΠΑΜΙΕΣ[/SIZE]

2/2

btw, βλέπω τύπους στο νετ να λένε ότι προτιμούν τον προηγούμενο τραγουδιστή από τον ΜΟΥΡ… :-s

Παρών :slight_smile:

[SIZE=“7”][B]ΣΚΕΤΟ ΕΠΟΣ[/B][/SIZE] ετσι απλα. Καλα παμε μεχρι στιγμης. Και τα φωνητικα ακουγονται οπως ακριβως πρεπει.

Απο τη μετα-Μουρ περιοδο παντως προτιμω με ανεση Τιρελλι. Δεν τραγουδησε ποτε σε δισκο τους αλλα εβγαζε αυτο το τσαμπουκλιδικο χεβυμεταλ γροθια τσιριδα στυλ που ταιριαζει σε μια μπαντα τυπου Riot. Κι ο αλλος φωναρα εννοειται, αλλα οταν ηρθαν με Τιρελλι στο Underworld το '06 μου αρεσαν απιστευτα πολυ.

ΓΚΑΥΛΕΣ!

ΧΕΒΥ ΜΕΤΑΛ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΓΑΜΩΤΟ!

Νταξ, παει για τοπ 3 (αν οχι τοπ1) της χρονιας. Ναι, γιατι μπορουν. ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΧΑΜΕΡΦΩΛ ΡΕ ΑΡΚΟΥΔΕΗΔΕΣ, ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΣΑΠΠΟΡΤ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ!

Αναμενω το δισκο. Τη δισκαρα βασικα, τα 2 κομματια ως τωρα ειναι επη. Και η φωναρα εδω. Και τα σολιδια. Αντε γεια ρε.

[SIZE=“6”]ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΕΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ;;;;;;[/SIZE]

Έχω ανατριχιάσει λέμε!!!

ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!!

Θα παιζει στο repeat για τον επόμενο μήνα (τουλάχιστον)…μαλλον το πιο δυνατό comeback της χρονιάς…

Υ.Γ Είχα πολλά χρόνια να ακουσω τετοιο in your face metal…ευγε ρε Reale…

Θα πω μονο μια φραση…

[SIZE=“7”][B]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ[/B][/SIZE]

δυνατο ε

Πραγματικά ας τους φέρουν και ας του βάλουν πάλι σε εκείνη την τρύπα το Rock Bottom στα Λαδάδικα (δε ξέρω πως λέγεται τώρα). Γαμάτα ήταν!!!

Και Αθηνα στο Νεκροπολις…αν και δεν μας βλεπω να χωραμε!!! Στο ΑΝ κατι γινεται…με support τιποτα Innerwish, Battleroar…pure fucking heavy metal eargasm

Το σημειο που σκαει το σολο,το διαδεχεται ενα γαματο κοψιμο,μετα επαναλαμβανεται το λιντακι,καπακια σολο και καπακια η ριφφαρα.Μονο ο Reale αυτα τα πραματα.

Και που να ακουσετε ολο τον δισκο…

Λιγη υπομονη και αυτα που θα θελετε να χυσετε, δεν θα χωρανε να βγουν απο τοσο μικρη τρυπα…

Mην μου το θυμίζεις. Πήγα μόνος μου από τις 9 η ώρα και αναγκάστηκα να δω 3 ελληνικά μεταλ γκρουπ που δεν ήξερα. Οι Riot βγήκαν κατά την 1. Κομμάτια ήμασταν όλοι. Εγώ βγήκα δεύτερος από όλο το club. Ξέρεις ποιός ήταν ο πρώτος; Ο Μark Reale που τρίκλιζε στο τέλος και έφυγε τρέχοντας να ξεκουραστεί. Ευτυχώς τους είχα δει χρόνια πριν με Virgin Steele στον Μύλο όπου ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ.

Τον άκουσες εσύ;

Ναι, μου το εχουν στειλει εδω και κανα 20ημερο απο την εταιρια που το κυκλοφορει για να το κανω κριτικη…10/10 θα παρει εννοειται…

Κ το live τελείωσε κατά τις 4 παρά, κ είχε κ μια γιαπώνεζα που τους ακολοθούσε σε όλο το τουρ…εκεί είδα πρώτη φορά με Strikelight κ είχα πάθει πλάκα, επίσης κ οι Blade of Spirit από κοζάνη δεν παίζανε?? Ή θυμάμαι λάθος??? τρελλή βράδια πάντως…

Κοίτα είχα καλή διάθεση για τις support μπάντες άλλα ήταν ΠΑΡΑ πολλές και παίξαν όλες πάνω από 40λεπτο. Στο τέλος είχα γονατίσει

πωωω τι κομματα ρε βγαλανε???
κοκομπλοκο!!!