RIP Alan Rickman

[B][CENTER]Alan Rickman

1946-2016[/CENTER][/B]

http://www.theguardian.com/film/2016/jan/14/alan-rickman-giant-of-british-film-and-theatre-dies-at-69

Ας μιλησουμε για ταινιες του. Τεραστιος.

Πείτε οι άλλοι για τις ταινίες του, εγώ μόλις πριν 2 βδομάδες διάβαζα το “my name is rachel corrie”, το οποίο επιμελήθηκε ο ίδιος ενώ ανέβασε και την σχετική θεατρική παράσταση :frowning:

Τι ??? Πουσταρα καρκινε…

Τι να πρωτοπουμε… ενας μεγαλος ηθοποιος με τη χαρακτηριστικη φωνη που θα μας λειψει πολυ.
Απο Snape σε Love Actually, και απο Dogma σε Robbin Hood και Die Hard, μας ταξιδεψε…

οχι ρε φιλε

Όχι ρε μαλάκα. Κρίμα. Ηθοποιάρα.

Ωραια μπήκε το 2016 :frowning:

R.I.P

Σκόραρε ο Ramsey χθες btw.

τι στο πεος θα γινει ρε γμτ!! ελεος!!
R.I.P. κυριε Ρικμαν…

Γαμήθηκε το σύμπαν τώρα τελευταία.

R.I.P. τι να λέμε τώρα τεράστιος ηθοποιός όπου και τον έβλεπες.

Τρεις σπουδαίοι άνθρωποι της τέχνης σε κάτι λιγότερο από 20 μέρες. Και όλοι γύρω στα 70 τους από καρκίνο που τώρα πια είναι στανταρακι. Έλεος

Πολύ καλός ηθοποιός, καλό ταξίδι να χει στην αντίπερα όχθη

πολυ καλος ηθοποιος!!
πολυ κριμα

R.I.P.

Στο ‘’[B]Robin Hood[/B]’’ με καψουρομπαλαντα [B]Brian Adams[/B] απλα δεν παιζοταν ο ανθρωπος ,ενω και στο ‘’[B]Perfume:The Story of A Murderer[/B]’’ δν ηταν κακος(εκει ηταν κακος ο [B]Dustin Hoffman[/B],αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα).Γενικα ηθοποιαρα!!!

Εμένα μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν έχει αναφέρει τη [I][U]συγκλονιστική[/U][/I] ερμηνεία του στο Sense and Sensibility. Όλα τα γαμημένα λεφτά.

Πολύ σπουδαίος ηθοποιός, θα μας λείψει.

Γιατί ρε, καλός ήταν ο Ντάστιν στο Άρωμα…