Rise Against - Endgame

[CENTER][SIZE=“5”]Rise Against - Endgame[/SIZE]

[/CENTER]

Architects
Help Is On The Way
Make It Stop (September?s Children)
Disparity By Design
Satellite
Midnight Hands
Survivor Guilt
Broken Mirrors
Wait For Me
A Gentlemen?s Coup
This Is Letting Go
Endgame

Nαι, στο rocking σας.

Singlακι το Help Is On The Way, εδω. Νεροβραστουλι σε σχεση με πολλα αλλα μεσα στο δισκιο.

Ψαχτειτε, μιληστε, διαδωστε

inb4 καποτε γαμαγαν, γιατι εχετε μονο αδικο.

αποψαρες οσονουπω.

ΜcIlrath γαμημενε, μονο στιχαρες.

[CENTER][/CENTER]

Από τις πρώτες ακροάσεις, πολύ δυνατό αλμπουμ.

Συγκρίσεις με τα προηγούμενα δεν κάνω, γιατί δεν το χω ακούσει όσο θέλω, αλλά σίγουρα κρατάει ψηλά το επίπεδο, για να μην πω ότι το ανεβαζει κι άλλο και φανω υπερβολικος. Satellite και Survivor Guilt κομματάρες.

το εχω λιώσει λεμε…
πολυ καλο αλμπουμ! :smiley:

οριστε και η ταπεινη [U]αποψαρα[/U]

ο κσ9 μου λεει πως ειμαι ποντιος και τα τραγουδια που αναφερω πως γαμανε ειναι εεετσι κι ετσι, ενω αυτα που λεω πως ειναι εεεεετσι κι ετσι λεει πως γαμανε.

Οποτε παιρνουμε το οπτιμιστικο μεσον και λεμε πως ολα γαμανε.

μια ειλικρινή σύγκριση με προηγούμενα?

Όχι ότι θα το παραλείψουμε, απλά να δουμε αν θα το επισπεύσουμε

ειλικρινα;

λιγο κατω απο Siren Song, πιοτερο το αγαπω απο τα 2 τελευταια. Και το προτελευταιο το λατρευω ξερωγω.

Αγαπαμε λογω The Sufferer & the Witness που ειναι δισκαρα.

Το καλυτερου του δισκου ειναι το Disparity By Design(και στην αλλαγη στα καπακια μετα τη ρεφρεναρα,εκει που σκουζει [I]’‘and if there’s a god,you better pray’’[/I] ειναι το καλυτεροτερο σημειο του δισκου ολακερου),με ποιον ταιριαζω?(A Gentleman’s Coup και Satellite κλεινουν τη τριαδα μου)

ελα σε μενα ματχιαμου

Satelite, Gentleman’s Coup, Disparity by design απλα τα καλυτερα!

Για μενα καλα εκαναν και αλλαξαν απο την appeal to reason ροτα…Το Endgame ειναι επιπεδου sufferer and the witness! Γαμησανε παλι =D>

ps:

[SPOILER]
[SIZE=“7”][COLOR=“Red”]ΕΛΑΤΕ ΕΛΛΑΔΑ ΓΑΜΩ!!![/COLOR][/SIZE]O:)[/SPOILER]

να πας στον άλλον λοιπόν, χμου!

Καταρχάς ανατριχίλες στο Architects εκεί που λέει remember when u wanted to set the world on fire, well I still do και πληρωμένη απάντηση στους Against Me!

Το satelite εκεί που μένουν μόνο ντραμς και φωνή μαζί με όλο το survivors guilt επικοεπικ!

Το disparity by desing δεν ξέρω τι σκατά ακούτε αλλά μου φαίνεται αδίαφορο… και καλά ο γνωστός ριβιουερ είναι γνωστό ότι έχει πρόβλημα στα αυτιά του αλλά και οι υπόλοιποι χμμμ (αν και παραδέχομαι ότι λαιβ θα ειναι πορωτικό…βεβαία βρες μου τραγούδι τους που να μην είναι πορωτικό θα μου πείς, και θα χεις και δίκιο )

Άντε τώρα να ανακοινώσουν το καθιερωμένο τουρ τους να τους δούμε :smiley:

[SPOILER]τσουτσεκί θα πάμε boysetsfire α? ξέχασα να στο πω στο μσν οπότε σπαμάρω εδώ που ξέρω ότι θα το δεις![/SPOILER]

εχω κανει αττεντ στο φβ, δε γινεται να μην παω δηλαδη :expressionless:

α άμα έχεις κάνει και attend!

Δν το χω ακουσει καλα ακομα το καινουργιο αλλα οπως συμβαινει συνηθως με τους RA, μου φαινεται καλη δουλεια,χωρις να ειναι και αγαπημενο μου γκρουπ κτλ.

εδω το κλιπ του help is on the way αν δν το χετε δει >> http://www.riseagainst.com/news/default.aspx?nid=34815

ε ειναι δισκαρα

μαρεσει παρα πολυ αυτο εδω, satellite κομματαρα

λοιπον εχει γινει εκνευριστικο αλλα εχει εκτοπισει καθε τι αλλο, το ακουω εδω και 2 βδομαδες συνεχεια, ειδικα εξω στο mp3 player…δεν ξερω μαλλον ειναι ο καιρος, η ξενοιαστη διαθεση, αλλα μου χει γινει τεραστιο κολλημα

disparity by design, satellite, this is letting go, broken mirrorzz, endgame ολα μαρεσουν πλεον που να παρει

χορεψτε τσουτσεκια μου, χορεψτε