Παντρεύεται ο Ritchie!

Κουτσομπολέψτε ελεύθερα το γάμο του κ. Blackmore με την καταστροφέα της καριέρας του, Candice Night.

Αντε, επιτελους το τακτοποιησαμε το γεροντοπαλικαρο, μην μας μεινει και στο ραφι.

Ε ρε τι κανουν τα γεραματα… http://www.blackmoresnight.com/images/wedding/wedding.html

Παντως καταστροφεας, ξεκαταστροφεας ειναι τρελο γκομενακι.

Αστεφανωτη την ειχε τοσο καιρο?:!: Μαλλον τον πιεσαν τα πεθερικα (που παιζει να ειναι μικροτερα σε ηλικια απο αυτον):lol:

Βίος Ανθόσπαρτος!

:lol3:

Ωραία όλα αυτά,και χωρίς να θέλω να είμαι κακός,:δεν χωρίζει καλύτερα να παίξει κανα hard rock-ίδι…:roll:

Υπονοείς ότι ο Ρίτσι δεν είναι τρελό μωρό???

Καλα του στεφανα.Αντε να το δειξει και η Τατιανα(τοσο που ξεπεσε μη το γελατε).

Κατσστροφέας επειδή τον έπεισε να παντρευτεί?:lol:
Μay a RAINBOW of luck and happiness stand upon their lives:p

Κ στα δικα μας!

Ωραιος γαμος, η οπως θα μπορουσαμε να πουμε, ακρως παραδοσιακος. Ρε εχει αρπαξει τοσο ο λεβεντης…δεν το ηξερα

Τωρα ειναι που δεν προκειται να δουμε το πολυαγαπημενο reunion (Rainbow) με τιποτα…

Τον ειχε που τον ειχε τωρα θα του βαλει τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι…

τρεφει λεφτα αισθηματα η κυρια για τον ritchie 8)

μαγκια του…πηρε ενα πολυ ωραιο γκομενακι 30 χρονια μικροτερο του της γραφει αναγενησιακα τραγουδακια μες την τρελλη χαρα, και γενικα φανταζομαι περναει τελεια…8)8)8)8)

Αυτο αλλιως μεταφραζεται ως

ΓΕΡΟΝΤΟΚΑΨΟΥΡΑ:p:p

Βίον ριφόσπαρτον…:D.

Όχι και καταστροφέας η γλυκύτατη Candice! Λες και περιμένε κανείς απο τον Blackmore στα '90ς και τα '00ς να αναπαράγει τις δουλειές των Purple. Δε θα είχε και νόημα τόσα χρόνια μετά να προσπαθήσει να κάνει μια απο τα ίδια εξάλλου και να λέγαμε πως είναι απλά η σκιά του παλιού του εαυτού. Το οτι επέλεξε έναν άλλο δρόμο, εξίσου δημιουργικό όμως, τον τιμάει.

Α, δε θα τα έλεγα αυτά άμα δε μου άρεσαν οι Blackmore’s Night, χεχε!

Με το καλό λοιπόν! 8)

Το τελευταίο δείγμα πάντως, “Stranger In Us All”, έδινε υποσχέσεις για λαμπρό μέλλον…

και γαμω τα αλμπουμ το stranger in us all…:wink::wink::D:D:D

Mετά ήρθε ο έρωτας… :p:lol:

Τεσπα, να’ναι καλά ο άνθρωπος, να ζήσει ευτυχισμένος.

Είδα τις φωτος κ θελω να κανω εντιτ το ποστ μου…
Μιλάμε για γεροντικη άνια ο Richie…Τί κολαν ηταν αυτο…?
Τί πύργοι?Τί καραγκιοζιλικι …μεγαλος ανθρωπας ειναι…