Παντρεύεται ο Ritchie!

φιλε vrikolakh αυτο που ειπες ειναι πολυ μεγαλη ατακα!!!με αφησες παγωτο και με εβαλες σε σκεψεις…8)8)8)

βρήκα την λύση! θα πάρουν τον γιο του Blackmore και τον Dio και θα κάνουν περιοδεία παρέα… #-o

εχω καλυτερη λυση…θα παρει ο γιος του blackmore τον γιο του Dio και θα βγουν μαζι σε περιοδεια…προσωπικα δεν θα με χαλουσε…:D:D

Το ταλέντο που έγραψε το νέο στην κεντρική σελίδα πρέπει να αισθάνεται πολύ τυχερό γιατί γλύτωσε μήνυση από την οικογένειά μου για φόνο εξ’ αμελείας καθότι αν δεν είχα διαβάσει την είδηση σε άλλο site με ποιο normal τίτλο θα με βρίσκανε το πρωί πεθαμένο από εγκεφαλικό …:?:?:?:?

Ρε σεις Ρέηνμποου χωρίς ούτε Μπλάκμορα ούτε Ντίο ούτε Κόζυ? Τι περιμένετε να δείτε?

αδικο εχω??το ξερω οτι εχουνε γινει μοδα τα reunions που δεν ειναι reunions(γιατι δεν περιλαμβανουν τα original μελη) αλλα ελεος…Παντως το να βαλουμε τα παιδια τους να παιξουν μαζι δεν ειναι κακη ιδεα…Ολο και καποιο γονιδιο θα εχουν κληρονομησει…:lol::lol:

Δεν είναι Reunion των Rainbow οπότε μην μπερδεύουμε τα πράγματα χωρίς λόγο, εαν μπείτε στο επίσημο site του J.R.Blackmore το αναφέρει ξεκάθαρα, είναι μια Tribute Band που έχει στη σύνθεσή της ότι καλύτερο απο θέμα μουσικών.

BLIMEY