RIVERSIDE Θεσσαλονικη 7 / 3 / 2020 - Αθηνα 8 / 3 / 2020

Ούτε τρεις βδομάδες πλέον. Μετράμε αντίστροφα!

4 Likes

Δεν χάνεται αυτή η συναυλία!

1 Like

Σε κάθε νέο ποστ εδώ τρέμω ότι θα διαβάσω “ακυρώνεται στη Θεσσαλονίκη”…

1 Like

γμστ και εγω αυτο φοβηθηκα…

Ακύρωσαν τις δύο συναυλίες της Ιταλίας (Μιλάνο και Τρεβίζο), λόγω κορονοϊού…

Και βλέπω τώρα ποστ που ξεκινάει με το “ακύρωσαν”…

200

1 Like

Εγώ φοβάμαι για όλες τις συναυλίες του μαρτη

1 Like

θελω να πιστευω οτι δεν θα εχουμε το ιδιο θεμα…

Έσκασε και Θεσσαλονίκη ο κορονοϊός. Ελπίζω να μην έχουμε πρόβλημα. Καμιά ακύρωση, δηλαδή.

αυτο σκεφτομουν και εγω μολις τωρα…

Αρχίζω να φοβάμαι για πολλά λαηβ όπως έγραψε και ο Dr. Love

1 Like

Ρε γαμωτο ο Μάρτης μου είναι τίγκα στις συναυλίες και μετά σχεδον τίποτα μέχρι το καλοκαιρι. Πλέον το χω σίγουρο ότι δεν θα γλιτώσω

Έχουμε και up the hammers :disappointed_relieved:

3 Likes

Άστο, άπειρες έχει τον Μάρτη. Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην ακυρωθεί τίποτα.

1 Like

Αναβαλλονται τα παντα λεει Θεσσαλονίκη απο αυριο. Ελπιζω να μην πιασει και αυτο το live

Τι θα πει ακυρώνονται τα πάντα, δώσε πηγή αν θες. Και πώς δεν θα πιάσει αυτό το λάηβ που είναι σε 10 μέρες;

Στο ethnos.gr το ανεφεραν αλλα δεν λενε παραπανω λεπτομέριες…

1 Like

Σε αναβολή όλων των εκδηλώσεων στη Θεσσαλονίκη, ώστε να αποφευχθούν μεγάλες συναθροίσεις κοινού και στην προληπτική απολύμανση όλων των δημοτικών κτιρίων, προχωρά από την Πέμπτη ο δήμος Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με όσα ανέφερε το βράδυ της Τετάρτης σε δημοσιογράφους ο δήμαρχος της πόλης

Αδειάζουν τα σούπερ μάρκετ λέει, αλλά οι άλλοι “να κάτσουν εκεί να πολεμήσουν” :’)
Κλασικά πράγματα, οκ. Ελπίζω να γίνει κανονικά το λάηβ γαμώ το σπιτάκι μου, για να αδειάσω τον πάγκο του μερτς (για ασφάλεια για τους υπόλοιπους)

5 Likes

Ποσο βοδια ειμαστε σε αυτην την χωρα…

Εγώ ρε κουμπάκι κονσόλας ήταν να πάω Ιταλία, Ρώμη και έχανα το λαιβ, (μη κράξετε, ούτε μη πιστέψετε πως είμαι κανας πλούσιος που γυρνάει με κανα κότερο τον κόσμο, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ) :stuck_out_tongue:

τώρα γαμώ τον κορόνα έχασα το ταξίδι, ελπίζω να μη χάσω και το λαιβ, γαμώ το θεό δλδ